Pieniądze

Oszczędzanie środków na przyszłość dziecka

Odkładanie środków na przyszłość dziecka jest znakomitym sposobem na zapewnienie mu bezpiecznego startu w dorosłość. Jednak jak pokazują badania TNS OBOP, długoterminowe oszczędzanie wciąż nie jest mocną stroną Polaków. Oszczędzamy bowiem rzadko i krótkoterminowo. Expander radzi co zrobić, aby ułatwić dziecku start w dorosłość.
wizja - firma

Czy powiemy jak wejść na newconnect?

Jeżeli chcemy w coś zainwestować nasze pieniądze, to na pewno powinniśmy myśleć o giełdzie, gdyż tam posiadamy największe ewentualności, żeby w krótkim czasie zaoszczędzić spore fundusze. Przez to właśnie powinno się dowiedzieć jak to wszystko funkcjonuje oraz czy ma szansę pasować również nam.
obrazeczek - firma

Czym jest outsourcing?

Kadry, rachunkowość - co możemy powierzyć zewnętrznej firmie a także jakie to przyniesie nam korzyści?


Czym jest outsourcing?

Outsourcing, a więc przekazanie części obowiązków albo procesów firmowych innej, wyspecjalizowanej w danej dziedzinie firmie zewnętrznej, to coraz modniejsze hasło pośród małych oraz średnich biznesmenów.
Cięcie blachy

W jaki sposób kupić stal po niskich cenach?

Pewnie owy tekst nie zaciekawi zbyt wielu internautów, ponieważ przecież traktuje o bardzo niszowym temacie - mianowicie o stali. Jednakże i tak fakty są takie, że stal towarzyszy nam każdego dnia. Takie są realia. Początkowo chcę napisać nieco odnośnie sytuacji w Polsce. Zasadniczo nie jesteśmy ważnym graczem na rynku stali, ale nie jest powiedziane, iż kompletnie się nie liczymy. Jednak niestety ciągle huty stali są nieco za bardzo przestarzałe, często likwidowane oraz sprzedawane za bezcen. A w końcu przykładowo stal s355mc kiedyś była niesamowicie istotną gałęzią naszej gospodarki!
wypadek samochodowy

Życie jest najważniejszą wartością - jest to oczywiste i dlatego każdy z nas powinien przejść szkolenie z pierwszej pomocy

Większość obywateli w naszym kraju ma prawo jazdy. W czasie zajęć w szkole jazdy mamy gwarantowany kurs pierwszej pomocy. Jest on jednak nierzadko przeprowadzany fragmentarycznie.
dolary

Banki oraz parabanki - co polecane jest o nich się dowiedzieć?

Aktualnie można zauważyć, jak w znaczny sposób wzrasta liczba różnorodnych instytucji, trudniących się obsługą finansów użytkownika. Samych instytucji aktualnie jest tak dużo, że niekiedy nie sposób się zdecydować, jaką ofertę wybrać. Nie każdy wie na przykład, że jest dużo typów banków. Większa część osób jest klientami typowego banku, przeznaczonego dla klientów indywidualnych.
Oszczędności i inwestycje

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Jeśli masz jakiś kapitał i chcesz go pomnożyć na pewno zastanawiasz się w co inwestować. Opcji wyboru jest wiele i dobrze jest poznać możliwości przed podjęciem decyzji. To oczywiste, że każdy przedsiębiorca chce dobrze zainwestować pieniądze i warto dowiedzieć się jak inwestować na giełdzie. Jak zawsze, jest tu ryzyko ale też możliwość zarobienia pieniędzy.
w pracy

W jakim oczekują nas pewne stanowiska pracy?

W ostatnim czasie bez wątpienia ogromnie popularną kwestią społeczną, która jest szeroko komentowana jest bezrobocie. Wielu z nas wie, że jest to ogromnie negatywne zjawisko, które powinno zostać przez nas zminimalizowane, niemniej wprawdzie wielokrotnie sami zainteresowani nie wykazują żadnej aktywności, które pomogłaby im zmienić ten niezwykle trudny stan nie osiągania zysków. Wraz z dzisiejszym niezwykle dynamicznym rozwojem ciężko jest bowiem mówić o braku atrakcyjnych miejsc pracy dla osób pozostających bez w pewnym sensie stałego miejsca zatrudnienia.
Świnka skarbonka

Jak inwestować pieniądze w zależności od ryzyka

Mimo kryzysu sporo osób ma gotówkę szuka miejsca jak zainwestować pieniądze, aby zarobić i nie stracić zainwestowanych pieniędzy. Przyjrzymy się najpierw produktowi finansowemu, który może zastąpić lokaty bez podatku Belki - są to, jakim są polisolokaty. Następnie przyjrzymy się bardziej ryzykownym sposobom na to jak zarobić.
wnętrze sklepu

serwisy z zakupami grupowymi

W momencie, kiedy nie uzbiera się odpowiednia ilość chętnych wówczas w przeciągu pięciu dni zostają nam zwrócone pieniądze. Wydawać by się mogło, że jest to pomysł prosty i nietrudny do zrobienia, ale w rzeczywistości jest na odwrót. Sukces takiego serwisu wymaga sporo pracy, czyli dział sprzedaży powinien namówić biznes do współpracy a przede wszystkim i w głównej mierze dostatecznie sporą zrzeszoną grupę internautów. Jest to fundament, by takie propozycje dochodziły do zrealizowania.