Klient
szklane schody

Tajemniczy klient - kim jest?

Na pewno nie raz mijaliśmy go w sklepie, stał obok nas, w kolejce do kasy, przymierzał buty lub też może nie raz dzwonił do nas z problemem, który tylko my – jako fachowcy w danym zakresie, możemy pomóc mu rozwiązać. I często albo próbowaliśmy ze wszystkich sił, mu pomóc, albo też zmęczeni jego dociekliwością marzyliśmy, aby tylko się rozłączył. I jeśli uważamy, że ten drugi przykład, dotyczy właśnie nas uwaga! Mogliśmy mieć kontakt z mystery shopping.
cięcie stali

Usługi niestandardowe, które stają się jeszcze potrzebne

Specjalistyczne usługi, których nierzadko szukają obecnie zaangażowani konsumenci, dotyczą wielu branż. Daje się jednak zauważyć fakt, że wszystkie rozrastają się niezwykle prędko, dzięki czemu sięgamy po wysoce innowacyjne rozwiązania. Między innymi dużym powodzeniem cieszy się cięcie laserem, to znaczy jedna z możliwości polecanych przez dużą grupę klientów. Niemało konsumentów nie mogło być w błędzie, ponieważ proponowane są dziś spore możliwości do wyboru właśnie związane z zastosowaniem lasera.
Zakupy, wózek zakupowy

Tajemniczy klient, badanie satysfakcji klientów

W obecnej sytuacji handlu podstawową zasadą jest to, że klient ma zawsze rację. Każda marka, która łamie naczelne prawo kapitalizmu, nie da sobie rady. Z tej przyczyny pół wieku temu zarówno naukowcy, jak i właściciele przedsiębiorstw zaczęli projektować badanie marketingowe, które trafnie miało ujawniać to, czego klienci pragną i jakie mają opinie na temat artykułów firmy.
catering

W jaki sposób założyć własną firmę cateringową.

Własne przedsiębiorstwo cateringowe to metoda na biznes, o którym ostatnio coraz to częściej się mówi. Nic zadziwiającego – jest to całkiem intratne zajęcie. Polacy z roku na rok coraz to sporzej pieniążków przeznaczają na kupno gotowych dań, zamiast przygotowywać je osobiście. Zarazem panuje również moda na zdrowe żywienie. Na rynku nie brakuje przeto klientów. Co więcej, ażeby założyć własny catering nie trzeba bardzo wielu formalności.
Parasole reklamowe do ogródka

Najciekawsze gadżety reklamowe

Nikomu nie trzeba raczej mówić o tym, że branża reklamowa jest w chwili obecnej świetnie rozwinięta. Z drugiej jednak strony trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ przecież profesjonalna promocja jest niezwykle ważną sprawą dla dosłownie każdego biznesmena który tylko pragnie przyciągnąć do siebie zadowalającą liczbę klientów, co z kolei jest konieczne do cieszenia się jak najwyższymi zyskami.
podatki wzrosty zarobki

Świetny poziom a propozycje księgowych

Dla zupełnych laików prowadzenie księgowości nie jest łatwą sprawą. Księgowość firmy jednoosobowej musi być prowadzona tak samo, jak ta dotycząca największych korporacji. Rzetelność odgrywa tutaj ważną rolę oraz wpływa znacząco na dalsze prosperowanie jednostki. Wskazane jest więc zatroszczyć się o współpracę Państwa przedsiębiorstwa z najlepszymi specjalistami. Spore doświadczenie czy imponujące możliwości, przedstawiane obecnie przez księgowych na rynku, zadziwiają przedsiębiorców szczególnie.
Mocne wejście Twojej firmy

Programy lojalnościowe w naszym przedsiębiorstwie

Tworząc firmę, pojawia nam się przed oczami cudowny obrazek. Widzimy, jak nasza firma prężnie idzie do przodu, przynosi olbrzymie dochody, a my w końcu bez przeszkód bawimy się życiem. Jeśli ktoś posiada podobne pojęcie o prowadzeniu przedsiębiorstwa, to czas go ściągnąć z obłoków. Swój interes to przede wszystkim wielka odpowiedzialność a także ogrom pracy, która nie od razu daje rezultaty. Wszystko jest uzależnione od tego, jak bardzo się staramy i jak dużo czasu wkładamy w rozwój interesu.
laptop

Bankowość online - co warto wiedzieć?

W obecnym świecie Internet odgrywa bardzo ważną rolę, jakiej nie można przecenić. Towarzyszy ludziom na co dzień, stanowiąc zarówno kopalnia wiadomości i treści rozrywkowych, a także spore uproszczenie w zwykłych zadaniach. Pewien czas wcześniej rozwiązania oparte na sieci WWW dotarły również do sfery bankowości. Dla wielu osób było to idealne rozwiązanie. Dla tych, którym nowoczesne rozwiązania nie pasują, wciąż działa bankowość standardowa, oparta na realnych oddziałach i kontakcie oko w oko z zatrudnionymi tam ludźmi.
Księgowość, finanse

Propozycje firm outsourcingowych

Outsourcing kadr oraz środków finansowych robi się teraz coraz to bardziej popularny. W dzisiejszych czasach wiele trudności ze sprawami biznesowymi mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani specjaliści od outsourcingu, dzięki którym firma potrafi zaoszczędzić cenny czas ,jak również czasami wielkie sumy pieniędzy. Kadry i płace to sprawy o których ważności nikomu nie trzeba przypominać, toteż kluczowe staje podjęcie decyzji, jakie działania można zlecić wykonawcą spoza firmy, a które nie. Jak rozwiązać taki problem?
Program lojalnościowy

Jak zdobyć sobie ogromną przychylność własnych klientów?

Chociaż przyciągnięcie klientów jest niezmiernie trudne, to jeszcze trudniejsze jest to, aby najzwyczajniej na długi okres czasu zatrzymać klientelę. W końcu na polskim rynku jest bardzo duża konkurencja - to powoduje, że bardzo często biznesmeni muszą zawalczyć o swojego klienta. No dobrze, ale czy to aż takie łatwe? Klienci są w zasadzie bezwzględni: często dla niewielkich oszczędności są w stanie sprawić, że po prostu stracimy jakże cennego klienta.
1 2 3 4 5 6