Marketing
firmowe wizytówki

Miejsce wizytówki w prezentacji wizerunku marki.

W jaki sposób aktualnie pozyskać na rozgłosie? Niby nie jest to trudne pytanie, ale nie raz może to przysporzyć sporo kłopotu. Może zwęźmy ciut skalę rozgłosu, ponieważ nie piszemy tu o celebrytach jak i gwiazdach jednak o firmach, które zaczynają swoją działalność albo też chcą zwiększyć ją na znacznie większą skalę.Który wobec tego sposób marketingowy jest potrzebny? Pierwsza na myśl nasuwa się reklama w postaci wyświetlanej na bilbordach, w radiu czy tv. To poprawnie spostrzeżony kierunek, w jakim konkretna firma musi pójść.
Reklama outdoorowa

Jak powinna prezentować się rentowna kampania reklamowa?

Powszechnie wiadomo, że reklama jest uznawana za wybitnie relewantny element efektywnego marketingu. To od niego w dużym stopniu zależy czy nasz produkt zostanie należycie wypromowany, co bez wątpienia przełoży się na osiągane przez nas zyski finansowe. Niemniej jednakże, dzisiaj możemy odnaleźć nadzwyczaj wiele metod promowania własnych produktów. Wystarczy nam wyłącznie spojrzeć na strony internetowe, gdzie eksperci od marketingu proponują nam swoje usługi.
internet najlepsze medium

W jaki sposób najlepiej reklamować się w Internecie

Reklamowanie produktów i usług w sieci jest bardzo korzystne, tak dla właściciela reklamy jak i dla domeny, na jakiej jest dana reklama. Nowoczesne rozwiązania dostępne dla reklamodawców internetowych umożliwiają niezwykle dogłębne przeanalizowanie strony, przed podjęciem działań o charakterze marketingowym.
artystyczne malowanie ścian

Mural - reklama z czynnikiem artystycznym

Co to jest mural? Etymologicznie nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego. Oznacza gigantyczne malowidło, stworzone na ścianie obiektu.


Mural - reklama z czynnikiem artystycznym

Początkowo funkcjonował on jako czysta sztuka, wyrażał intencje jak też wyobrażenia autora.
internet

Konwencjonalna reklama w internecie to ważne narzędzie obecnych czasach

Sieć internetowa jest w obecnych czasach nie tylko najlepszą kopalnią informacji, lecz też miejscem wielkich możliwości ożywienia przedsiębiorczości. Internet umożliwił ogromnie wielu firmom wkroczenie na rynek a także ich prężny rozrost. Wespół z jego rozwijaniem się kształtował się e-marketing . Marketing on-line jest to po prostu realizowanie postępowań marketingowych z pomocą sieci .
Komunikacja marketingowa

Badanie satysfakcji klientów daje pełen obraz

Głównie dzięki długiemu doświadczeniu w prowadzeniu badań marketingowych baza propozycji jest tak szeroka. Mnogość opcji do wyboru ma przełożenie na niemałe zadowolenie klientów. Chcą oni wybierać dla siebie tylko przetestowane czy wskazywane przez wielu opcje. Przynoszące świetne efekty badanie satysfakcji klientów daje producentom pełen obraz tego, przez kogo i w jakich chwilach kupowane są poszczególne produkty czy korzysta się z usług.
Firma konsultingowa

Najlepsze narzędzia mierzenia i poprawiania jakości obsługi klienta w Twojej organizacji

Niezwykle ważne jest dzisiaj to, jak jakość obsługi klienta przekłada się na większe zmotywowanie firmy do ciągłej pracy nad poprawianiem swoich ofert. Określone przełożenie jest duże, co ma wpływ na dalszą pracę jednostki oraz, analogicznie, zaciekawienie klientów usługami i produktami. Firma musi raz na pewien czas wykonywać szczegółowe badania marketingowe, jakie swym zasięgiem obejmą wszystkie dziedziny korporacji, nie tylko te najważniejsze.
Praca, biznesmen

Współczesne formy marketingu – walka o klienta

W czasach nastawionych na sprzedaż i przy ogromnej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w prasie i telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie wystarczyć do zatrzymania przy sobie klienta, producenci muszą pokazać się z całkiem innej strony. Tym czymś, co wyróżni nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Ponad 50 lat temu wymyślono nowe pojęcie - marketing. Od tej chwili badacze akademiccy tworzą nowe teorie, a marketingowcy w przedsiębiorstwach oraz w wyspecjalizowanych agencjach trudnią się realizacją. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi kompetentnie zajmować się dziedziną szeroko pojętej promocji.
Mały podatnik czyli kto?

PR to podstawa

Już z górą pięćdziesiąt lat temu marketing obwołano pełnoprawną dyscypliną naukową, analizowaną przez setki naukowców. W tym czasie również w biznesie narodziły się komórki odpowiedzialne za kreowanie wizerunku korporacji oraz działy promocyjne. Współcześnie zawodowców od public relations opłacają przedsiębiorstwa prywatne, państwowe oraz organy publiczne, takie jak na przykład Sejm.
1 2 3