Program
komputery

Jak uporządkować dokumenty w firmie

Obecnie tworzy się mnóstwo aplikacji i systemów upraszczających pracę tak w wielkich jak i małych przedsiębiorstwach. W każdym biurze przydaje się system do planowania czasu pracy, fakturowania, także jakiegoś typu system umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej tak elektronicznej jak i papierowej, na przykład po zeskanowaniu. Wszystko to zależne jest od tego czym zajmuje się firma. Jeżeli obracamy dużą ilością dokumentacji wszelkiego rodzaju, dodatkowo chcemy, by wszystko znajdowało się nie tylko fizycznie w teczkach lecz też w odpowiednich katalogach w komputerze zdecydowanie powinniśmy dostarczyć pracownikom dobry program upraszczający te zadania.
Praca, biznesmen

Współczesne formy marketingu – walka o klienta

W latach opartych o sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji bój o klienta bywa bardzo zacięty. reklamy w prasie oraz telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie wystarczyć do utrzymania przy sobie kontrahenta, producenci muszą pokazać się z całkiem innej strony. Tym czymś, co wypromuje nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.

Jak zarabiać na blogu?

Wiele osób od zawsze marzy o stworzeniu własnej powieści. I nie mamy tu na myśli, aby zarobić grube pieniądze. Czasami mamy nieodpartą chęć dzielenia się z kimś osobistymi poglądami na konkretny temat. Pragniemy uwolnić swoje myśli. Pisanie w tajemnicy przynosi jedynie krótkotrwałą ulgę. Oczywiście, przelewamy swoje przemyślenia na papier, ale tak właściwie nikt tego nie czyta. A twórcą jesteśmy jedynie wówczas, gdy posiadamy własnych czytelników.
Niedawne lata oraz ogromny rozwój wirtualnego świata przyniósł nam rozwiązanie tego szkopułu.
biurko

Oprogramowanie dla firm

Niełatwo zobrazować sobie nawet małe przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór programów dla firm jest skomplikowany. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy nie zawsze go znają.
Obliczanie podatku

Wypełnienie PIT 37 działa Ci komplikacje? Rozlicz się za sprawą internetu!

Pierwsze miesiące z roku na rok tak samo dla posiadaczy przedsiębiorstw, jak i pracowników to intensywny okres połączony z rozliczeniem podatków. Nie można ukryć, że dla licznych osób cały czas jest to dotkliwy obowiązek, który kosztuje ich mnóstwo namysłu i wysiłku.
finanse, rachunki, pieniądze

Kto może skorzystać z możliwości rozliczenia PITu internetowo?

Dziś łącza internetowe są powszechnie dostępne w niskich cenach, tym samym nie należy się dziwić, że w zasadzie każda osoba, jaka posiada komputer, posiada również internet. Zdecydowana większość Polaków, w szczególności tych młodych, nie umie sobie wyobrazić normalnego życia bez korzystania z sieci.
finanse

Przeprowadzka – przewodnik

Przenosiny kojarzą Ci się z napięciem, zmęczeniem jak też rozgardiaszem? Niepotrzebnie. Przeprowadzka nie musi być stresująca jeśli zabierzemy się do niej z głową.
informacje

Mieszkania dla każdego

program rządu związany z zakupem mieszkań sprawił, że obecnie coraz więcej osób jest posiadaczami własnego M. To wielka szansa dla osób, jakie dotychczas nie mogły sobie pozwolić na zakup takowego.
kostka rubika

Coaching w biznesie w Warszawie - oferty warte zarekomendowania

Coaching jest zjawiskiem, z którym w ostatnim czasie można się spotkać coraz częściej. Oznacza rozmaite działania, mające na celu spowodowanie dynamicznego rozwoju klienta. Strategie coachingowe w szczególności często wykorzystywane są w sferze biznesu. W Polsce proces ten cały czas kojarzony jest z usługami o charakterze ekskluzywnym. Coraz więcej biznesmenów dowiaduje się jednak, że jest to strategia dostępna niemal dla każdego, a koszty nie są aż tak wysokie.
pieniądze

Aplikacje do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- ogół czynności rachunkowych dążących do zestawienia dokładnego spisu z natury części majątkowych oraz miejsc ich pochodzenia na określony dzień. Polega ona na określeniu przy pomocy spisu rzeczywistego stanu każdego z rzeczowych oraz pieniężnych części majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym w czasie inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.
1 2 3 4