Czas
biuro

Czas najwyższy na własne biuro

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, spowodowanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wpłynąć na kurczącą się po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców?
Ocena pracownika

Techniki pracy zawodowego managera- ocena 360 stopni

Ocena 360 stopni to pewnego rodzaju sposób oceniania, by wskazać kompetencje zatrudnionej osoby w świetle wymagań zajmowanego przez nią stanowiska w firmie. Wybrane w ocenie 360 stopni cechy charakteru, sposób zachowania, a także podejście do realizowanych zadań są wartościowane przez ekspertów. Całość odnosi się do wartości określanych oraz oczekiwanych na danym stanowisku, więc wynik może dokładnie zobrazować to, czy pracownik znajduje się na właściwym dla siebie i dla firmy miejscu.
zbliżenie - mieszkanie

Wydruk kart wizytowych dla przedstawicieli różnorodnych branż

Druk wizytówek może być niebywale dochodowym zajęciem pod warunkiem, iż jedna firma trudni się produkowaniem wszelakiego typu wizytówek. Wizytówki zazwyczaj posiadają niewielką wielkość, zatem muszą być porządnie wykonane, aby mogły przyciągać uwagę i powodować, że osoby, które je zakładają jako identyfikatory, mogą zostać zapamiętane.
praca

Lojalność w cenie złota

O lojalność swojego otoczenia walczy każde przedsiębiorstwo. Wierność dwóch grup okazuje się w tym miejscu kluczowa: klienci i pracownicy. W jaki sposób jednak przekonać do nas te osoby oraz jak tego dokonać, by atrakcyjna propozycja konkurencji nie skłoniła ich do skorzystania z innej oferty?
Notariusz

Co tak naprawdę można radzić człowiekowi, który zamierza być notariuszem?

Notariusz jest zawodem bardzo potrzebnym. Praktycznie w sytuacji każdej dużej transakcji, szczególnie takiej, która dotyczy nieruchomości, warto zwrócić się do notariusza. Notariusz sporadycznie przez klientów określany jest jako rejent albo też sędzia. Taka sytuacja ma czasem miejsce przy przyjmowaniu starszej daty klientów.
kalkulator odsetek podatkowych

PIT po czasie to tylko kłopoty. Opłaciło się zdążyć przed 2 maja

czas złożenia zeznań PIT już przeminął. Na spóźnialskich czekają niemiłe konsekwencje.


PIT po czasie to tylko kłopoty. Opłaciło się zdążyć przed 2 maja

Są to nie jedynie ewentualne kary finansowe, ale również utrata niektórych przywilejów.
laptop, office

Outsourcing IT z firmą Sii

Żadna firma nie może funkcjonować bez sprzętu komputerowego – to niepodważalna prawda we współczesnym świecie. Komputery pozwalają na skuteczne zarządzanie firmą, prędką komunikację między kadrą oraz na wprowadzanie w życie różnych działań reklamowych. Niełatwo obecnie wymienić dużą działalność gospodarczą, która nie prowadzi swojej reprezentacji internetowej i nie korzysta z cyberprzestrzeni jako najlepszej platformy reklamowej swojej oferty. Naczelną rzeczą zatem dla każdej marki, która inicjalizuje swoją działalność, jest zebranie utalentowanego zespołu kontrolerów infrastruktury informatycznej oraz nabycie szybkiego sprzętu komputerowego.
pożyczka pozabankowa takto

Ostoja finansowa w nieoczekiwanej chwili

Czasami nie na wszystko wystarcza wam pieniędzy, a współżycie wędruje do przodu i trzeba sobie poradzić. Ratunkiem stają się zatem pożyczki.


Ostoja finansowa w nieoczekiwanej chwili

Jednak tradycyjną pomoc w instytucji finansowej ciężko jest dostać.

Najnowsze tendencje na rynku biur

Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na kurczącą się po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja wśród biurowców?
Sprzęt do druku

Drukowanie w Krakowie

Gdy chcemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd umowy z żadną drukarnią warto poszukać dobrej oferty wykorzystując Internet. Najpierw powinniśmy pomyśleć czego chcemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny umożliwiające przykładowo wytłaczanie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
1 2 3 4 5 6 7