Obsługa
Zakupy, wózek zakupowy

Tajemniczy klient, badanie satysfakcji klientów

W obecnej ekonomii podstawową regułą jest to, że klient ma zawsze rację. Każda firma, która łamie żelazne prawo kapitalizmu, nie wygra w bitwie o klienta. Z tego powodu pół wieku temu zarówno naukowcy, jak i praktycy zaczęli projektować badanie marketingowe, które trafnie miało wskazywać na to, czego klienci pragną i jakie mają opinie na temat produktów przedsiębiorstwa.
Bankowość prywatna- private banking

Klienci banków wiedzą, do kogo warto się dziś zwrócić

Private banking, to znaczy po polsku tak zwana bankowość prywatna to dostosowana perfekcyjnie do wymogów poszczególnych klientów obsługa jego pieniędzy. Odróżnia się ona przede wszystkim kompleksowością, czego nie powinniśmy mylić ze skomplikowaniem. Nieskomplikowane, choć znajdujące się na rewelacyjnym poziomie usługi prywatnej bankowości cenione są z roku na rok coraz bardziej. Tego rodzaju świadczenia dotyczą także obsługi poza finansowej na życzenie klienta, który dysponuje niemałym kapitałem.
różne karty z programów lojalnościowych

Obsługa programów lojalnościowych jest w tym momencie niezwykle różnorodna

Systemy lojalnościowe stworzone zostały po to, żeby w czasie sporego nasycenia rozmaitych dóbr i usług na rozmaitych rynkach, była możliwość dosyć niewielkim nakładem marketingowym pozyskiwać nowych klientów oraz utrzymać kontakt z aktualnymi klientami przez spory czas. Rzecz jasna obywa się to przez profesjonalne przedstawienie propozycji, jak również wsparcia w szczegółowym poznaniu dobra, aby dzięki temu klient mógł po prostu lepiej korzystać z produktu albo usługi, jaką nabył
.
Zarządzanie przepływem faktur w frmie

Komu zlecić obsługę faktur?

Prowadzenie jakiejkolwiek firmy na pewno jest rewelacyjną propozycją dla kogoś, kto tylko potrzebuje skutecznego sposobu na zarobienie sporych pieniędzy. Z drugiej strony jednak nikomu nie musimy raczej nawet mówić o tym, że pod wieloma względami nie jest to łatwe, bo zawsze należy przy tym dbać o szereg rozmaitych kwestii i po prostu mieć pewność co do tego, że cała nasza firma funkcjonuje rzeczywiście efektywnie.
Zakupy, wózek zakupowy

Idea sekretnego klienta

Czasem w anonsach o pracę można spotkać się z pracą tajemniczego klienta. Jest to praca, która nie jest dobrze znana szerokiej grupie ludzi. Na czym zatem może ona polegać? Co zaliczymy do podstawowych zadań tego rodzaju osoby?
sprzedaż

W jaki sposób skutecznie sprzedawać?

Podstawą każdego biznesu jest klient. Stąd też szalenie istotne jest nie tylko jego pozyskanie, ale również przytrzymanie przy sobie. Obecna sytuacja na świecie nie jest zbyt ciekawa. Następne narody bankrutują, a mieszkańcy wychodzą na ulicę, protestować przeciw skorumpowanej władzy. W tych niepewnych czasach wyjątkowo trudno kierować firmą. Jedynie właściwe podejście do klienta jest w stanie uchronić nasz interes przed bankructwem.