Ludzie
kostka rubika

Coaching w biznesie w Warszawie - oferty warte zarekomendowania

Coaching to zjawisko, z którym w ostatnim czasie można się spotkać częściej niż kiedyś. Oznacza różnorodne działania, mające na celu doprowadzenie do szybszego rozwoju jednostki. Strategie coachingowe w szczególności często używane są w biznesie. Na terenie Polski proces ten wciąż kojarzy się z działaniami o charakterze ekskluzywnym. Coraz więcej przedsiębiorców dowiaduje się jednak, że jest to strategia dostępna niemal dla każdego, a ceny nie są aż tak wygórowane.
Rakieta i piłeczka do squasha

Nowe hobby - tenis ziemny

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Na pewno futbol, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo grali podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych występów były oglądane przez miliony rodaków. To znana sytuacja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie sprawa prezentuje się tenis.
nauka zawodu

Jakie profesje dają niezłe wynagrodzenie?

Pieniądze rządzą całym światem - takie są realia. Trudno zatem planując swoją karierę pracowniczą całkowicie zapominać o kwestiach finansowych. Naturalnie są tacy ludzie, którzy uważają, że pieniądze nie są takie ważne, lecz absolutna większość ludzi musi sporo zarabiać, chociażby po to by bez spóźniania się spłacać zobowiązania bankowe.
Świnka skarbonka

Crowdfunding

Obecnie bardzo duża ilość procesów przebiega z użyciem Internetu. Internet stał się do pewnego stopnia drugą rzeczywistością, w której także przebiega komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Niezwykle często również właśnie w sieci umieszcza się różnego rodzaju projekty i pomysły, nierzadko interesujące. W dawniejszych czasach najczęściej dobre pomysły ginęły z powodu niedoboru środków finansowych na ich wprowadzenie w życie. Można było wyłącznie prosić przedsiębiorców o pomoc finansową, z różnym efektem. W czasie urządzeń komputerowych i internetu tendencja ta uległa zmianie.
dolar

W jaki sposób wykaraskać się z kłopotów finansowych?

Jak wszyscy wiemy, nasze pensje są bardzo przeciętne, szczególnie w porównaniu z australijskimi czy norweskimi. Oczywiście chodzi tutaj o sytuację typowego Nowaka. To powoduje, iż nie jest trudno o wpadnięcie w problemy finansowe... A co zatem można zalecić tym ludziom, którzy przykładowo muszą zrobić istotne zakupy, ale po prostu nie posiadają funduszy? Cóż, brak kasy to w sumie wielki problem ludzi na całej kuli ziemskiej, przecież przeciętniak nigdzie nie należy do krezusów.
ściana

Własna dom jako cichy kącik na na całe życie.

Obywatele wybierają sobie różne lokalizacje na to, by zamieszkać na dłużej. Odpowiednim punktem na to jest Pomorze. Umiejscowione w tym rejonie Drawsko Pomorskie leży nad rzeką Drawą.
pieniądze ze zbiórki

Pozyskiwanie pieniędzy na witrynach typu kickstarter

Obecnie imponująco często ludzie przejawiają dobroduszność i biorą udział w różnorodnych kwestach, jak także zbiórkach, których celem jest zbiórka dóbr materialnych na wyznaczony cel. Jest to oczywiście zbiórka publiczna, jaka może być przeprowadzona wyłącznie po zdobyciu zgody od wskazanego urzędu. W celu uzyskania takiej zgody, muszą być przedstawione konkretne plany związane z organizacją zbiórki, ale także na jaki cel będą zbierane określone dobra.
chłodnictwo

Współczesne chłodnictwo

Czasem wystarczy cofnąć się w historii, by przychylnie spojrzeć na obecne rozwiązania techniczne ludzkości. W tym wpisie zajmę się interesującym tematem, jakim jest chłodnictwo, zatem wystartuję od opisania tego, jak dawniej przechowywano jedzenie. Nie znając komfortowych zamrażarek, ludzie zwykle upychali żywność w głębokich piwnicach. Nie dawały one niestety chłodu, potrzebnego do odpowiedniej konserwacji martwych zwierząt.
Agencja marketingowa Navy Blue

Porządny program lojalnościowy - jaki należy wybrać?

Czym w tych czasach jest słowo lojalność? Czy w tych czasach umiemy być lojalni? Jeżeli chodzi o związki między ludźmi, to bywa z tym różnie i trzeba byłoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, jeśli chodzi o lojalność co do jakiś firm, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiły do dużego grona osób, a które z lojalnościowych programów nie były trafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, gdy robią zakupy.
tłumacz w pracy

Chcesz dobrze zarabiać- ucz się języków obcych!

Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest zbytnio kolorowa. Dużo ludzi ciągle nie jest w stanie odnaleźć pracy. Młodzi ludzie po studiach przestali już się łudzić, że dostaną pracę zgodną ze swoim zawodem. Teraz chodzi już tylko o to, aby mieć z czego żyć. A czasy są niestety ciężkie. Globalny kryzys ciągle hula. Ceny towarów spożywczych stale rosną. Nawet ci, którzy już posiadają pracę, boją się, że w ich zakładzie dojdzie do cięć etatów, tak jak się to dzieje w wielu innych miejscach. Tonące w długach korporacje szukają jakiegokolwiek sposobu, aby zaoszczędzić.
1 2 3