Umowa
prawo - książki

Zakładamy spółkę z.o.o.

Oto krótki tekst, w którym w paru punktach wyjaśnię, co trzeba zrobić, by założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założenie spółki z o.o. to proces, który może objąć parę tygodni, jednak znacznie skróci się, jeśli opłacimy usługi kancelarii prawniczych albo radcy prawnego.
magazyn

Czy w każdym mieście okazują się być powierzchnie magazynowe do wynajęcia?

Jak prezentują się powierzchnie magazynowe do wynajęcia?

Jeżeli zajmujemy się wykonywaniem jakichś przedmiotów to musi zależeć nam na tym, żeby ciągle mieć taką nadwyżkę produktów, by klienci nie byli zmuszeni nazbyt długo czekać na nasz towar.
dokumenty

Kiedy nadchodzi czas wypełniania PIT-ów, skorzystaj z internetu i przydatnych programów

Każdy kto pracuje, z końcem kwietna musi zmierzyć się z uzupełnianiem deklaracji podatkowych. Dostarczenie ich do urzędu to obowiązek każdego pracownika, z tego powodu też często w tym czasie można natknąć się na duże kolejki w Urzędzie Skarbowym.
Kupno walut przez internet

Stać cię na kredyt.

Zgodnie z powiedzeniem raz na górze, raz na dole, dobra materialne są, a czasami ich brak. Dotyczy to każdego z nas i na pewno każdy, przynajmniej raz w życiu myślał nad wzięciem pożyczki czy kredytu.
dolar

W jaki sposób wykaraskać się z kłopotów finansowych?

Jak wiadomo, nasze wypłaty są bardzo przeciętne, zwłaszcza w porównaniu z kanadyjskimi albo szwedzkimi. Naturalnie chodzi tutaj o sytuację typowego Nowaka. To sprawia, iż nietrudno o popadnięcie w problemy finansowe... A co zatem można zalecić tym ludziom, którzy np. muszą dokonać ważnego zakupu, lecz najzwyczajniej w świecie nie mają funduszy? Cóż, brak kasy to w sumie wielki problem ludzi na całym globie, w końcu przeciętniak nigdzie nie jest krezusem.
ochrona obiektów

Brak roboty? Już dziś złóż papiery w Ageon Security, a niewątpliwie nie pożałujesz!

W dzisiejszych czasach ciężko jest odszukać robotę, jaka zapewniałaby radość i spełnienie zawodowe. Jeżeli jednak uda nam się taką znaleźć ciężko będzie liczyć na wysokie wynagrodzenie. Dlatego warto znaleźć złoty środek, żeby posiadać interesującą i dobrze płatną robotę.
Bezpiecznie w sieci

Informatyk na kontrakcie

Freelancer informatyk świetnie sobie żyje. Nie są zmuszani wdziewać niekomfortowych garniturów. Nie muszą wstawać rano i stać w korkach. Programując jako wolny specjalista samodzielnie określają sobie terminy rozpoczęcia i sfinalizowania pracy. Da się pracować w samych majtkach przed komputerem, nie zwracając uwagi na żadne zwyczaje. Nikt nie kontroluje, nie wydaje poleceń. Osoby introwertyczne naturalnie chwalą sobie brak interakcji z obcymi ludźmi. Wszystko wygląda kolorowo. Jakie są pułapki? Jakie wady zauważają informatycy zarabiający jako freelancerzy?

Wynajmuj mieszkanie bezpiecznie

Bezpieczny najem to z pewnością bolączka właścicieli mieszkań. Nieodpowiedni lokatorzy potrafią narazić ich na spore koszty, nie regulując opłat. W jaki sposób uchronić się przed problemem nieuczciwych mieszkańców?
kable

Usługi kredytowe przeznaczone dla starszych

Produkty kredytowe dla starszych osób ciągle nie są w naszym kraju powszechne, ale rynek regularnie rośnie.


Usługi kredytowe przeznaczone dla starszych

W 2014 roku ilość umów podpisanych przez hipoteczne fundusze zrzeszone w KPF sięgnęła pięciuset.
Prawo

Jak założyć spółkę z.o.o.

Oto niedługi przewodnik, w jakim w kilku punktach opiszę, co trzeba zrobić, by założyć spółkę z.o.o.. Zakładanie spółek to proces, który może trwać parę tygodni, lecz znacznie skróci się, jeżeli opłacimy usługi kancelarii prawniczych lub radcy prawnego.
1 2