Wrocław
Polska i Ukraina

Parę słów o tłumaczach

W okresie ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość minimalnie trzech języków zdaje się być podstawą. Niefortunnie niewielu z nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, ale na zachodzie, między innymi we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do granicy z Niemcami w przewadze jest język niemiecki. Ponadto wielu ludzi wyemigrowało, lub chce wyjechać za granicę szukać zatrudnienia nie znając wystarczająco języka, a to rodzi komplikacje. Przykładowo, nierzadko trzeba coś załatwić, napisać oficjalne pismo, przygotować CV. W tego rodzaju sytuacji przydatny jest tłumacz.
przykładowe wizytówki

Istnieje sporo sposobów na to, żeby wyrazić szacunek w kontaktach biznesowych

Jedną z możliwości jest udostępnienie wizytówki. Rzecz jasna współcześnie wszystko można wyszukać przez internet – to gdzie firma jest zlokalizowana, jakimi konkretnie usługami się zajmuje, jaka ma ofertę i tak dalej.
zakupy

Zakupy we Wrocławiu - gwarancja przyjemnych zakupów a także niskich cen

Jednym robienie zakupów sprawia przyjemność, a innym zdecydowanie przeciwnie. Powinniśmy jednak zdawać sobie sprawę, iż bez względu na nasze nastawienie co do tego obowiązku, najlepszym miejscem na robienie zakupów jest Wrocław, w którym możemy zauważyć nie tylko na dużą ilość różnorodnym marek, ale też na doskonałe promocje. Różnorodność, a także przystępne ceny niewątpliwie zapewniają udane zakupy.
pieniądze

Kilka metod na wybór księgowego

Rewolucją w każdym biznesie okazać się może nowe biuro rachunkowe, które dotychczas pomagało rozliczać się z przychodów. Unikaniu przeoczeń w dokumentacji pomaga bezsprzecznie stała księgowość, której wiedza o firmie jest gruntowna i jest dyspozycyjna bez przerwy.
biuro

Czas najwyższy na własne biuro

Coraz więcej inwestycji biurowych, spowodowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na kurczącą się po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja wśród biurowców?
biuro

Szukamy siedziby dla biura

Gdy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma sporo do zaproponowania. Ciągle oddawane są nowe lokale, wszędzie można zauważyć jakąś budowę, powierzchni biurowych jest bardzo wiele i zdecydowanie jest w czym wybierać.
ratusz

Wrocław – dolnośląska stolica nauczania

Bywa tak, że w trakcie wielkich testów przeszkadza chwila słabości, gorszy dzień bądź po prostu brak szczęścia. Słabo wypełniony test maturalny może sprawić, że nie pójdziesz na wybrane studia.
bezrobotny

Darowizny unii europejskiej we Wrocławiu - dofinansowania dla przedsiębiorstw - a więc, jak uruchomic własny biznes

Potrzebujesz stworzyć osobisty biznes we Wrocławiu? Postaraj się o dofinansowanie! Damy Tobie podpowiedź, jakie biznesy posiadają na to najbardziej dużą szansę!
zajęcia szkolne

Specjaliści IT nie narzekają na brak stanowisk w naszym kraju

We współczesnym świecie coraz więcej ludzi decyduje się na studia na kierunku informatycznym. Na chwilę obecną bowiem informatyk to jeden z najczęściej poszukiwanych zawodów. Wynika to przede wszystkim z rozwijającej się komputeryzacji, w rezultacie której w niewielu zakładach pracy na dzień dzisiejszy nie stosuje się komputerów. Zakres obowiązków takiego pracownika ulegał zmianom na przestrzeni lat wraz z rozwojem technologii i wzrostem znaczenia Internetu.
Studenci

Studiowanie we Wrocławiu

Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy myśli, jakie miasto miałby wybrać aby rozpocząć w nim studiować. Studia Wrocław? Toruń? W tej chwili skupmy się na tym pierwszym mieście.
1 2 3 4