Oświetlenie
Nie trać prądu na darmo

Mniej energochłonne LEDy w trosce o przyrodę.

Ograniczenie wykorzystania prądu jest niesłuchanie istotnie w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby każdy z nas korzystał tylko z energooszczędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych klasy A i wyższej, do atmosfery trafiałoby aż 15 mln dwutlenku węgla mniej.
element ekranu LED

Co zmienia wśród modeli oświetlenia wykorzystanie diod?

Diody są obecnie nierzadko wykorzystywane w różnych branżach. Ich możliwości nie zostały jeszcze do końca odkryte, dlatego dobrze jest przyglądać się tworzonym za ich pomocą opcjom. Fachowcy w zakresie oświetlenia uważają, że diody świecące są przyszłością, natomiast ekran led już niedługo spełniać będzie jeszcze więcej różnorakich funkcji. Dioda czyli półprzewodnikowy przyrząd optoelektroniczny stosuje wydzielane promieniowanie, z tego powodu światło jest świetnie widzialne.
Żarówka energooszczędna

Znaczenie oświetlenia w projektowaniu pomieszczeń

Wszystkie wnętrza wymagają oświetlenia najwyższej jakości. Światło odgrywa w nim bowiem co najmniej dwie istotne role.
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Jak działa dioda led

W ciągu ostatnich kilku lat coraz większym zainteresowaniem cieszy się energooszczędna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z wykorzystaniem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zainstalowane w zastępstwie świetlówek CCFL niosą ze sobą cały szereg korzyści.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Energooszczędne oświetlenie

Niewiele osób ma świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE mogliby zaoszczędzić prawie 40 TWh, co w przybliżeniu równa się rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że roczne oszczędności na terenie krajów UE będące efektem tej zmiany mogłyby osiągnąć nawet 5mld euro?
Diody LED

Zdrowe światło

Niespełna 80% wrażeń dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszych oczu oświetlenie?
Kolorowe światła LED

Zastosowanie oświetlenia LED

Światła LED mają bardzo rozległy zakres zastosowań.Żarówki diodowe LED z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko w pomieszczeniach, lecz także w halach przemysłowych i biurowcach, hotelach, klubach, kinach, itp.
szyld hotelu

Szyldy, które zachęcają ludzi do wejścia do sklepu.

Cywilizacja od wieków rozwija wszelkie możliwe typy handlu, jest to spowodowane zarówno warunkami, jak również predyspozycjami konkretnych ludzi lub też w szerszym rozumieniu firm. Cechą typową, dla wszelkiego rozkwitającego społeczeństwa jest przyrost konkurencji we wszelakich dziedzinach podejmowanych przez obywateli.