Zadania
okręgi

Czy obliczenie obwodu koła jest aż tak trudną operacją matematyczną?

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się na temat matematyki, która jak się okazuje jest bez mała królową nauk. To właśnie w pewnej mierze za jej przyczyną nasze życie ulegało w szeregu przypadków licznym pozytywnym zmianom. Niestety, jak się zarówno okazało, bardzo dużo uczniów, zwłaszcza na poziomie podstawowym zaniedbało swoje matematyczne obowiązki, przez co ich wiedza jest relatywnie mała.
artykuły biurowe

Biuroserwis Śląsk, świadczy bardzo duży zakres usług

Aktualnie działające biura, są niezwykle rozwinięte zarówno pod względem wizerunkowym, ale przede wszystkim pod względem technicznym. Jest to spowodowane tym, że bardzo dużo firm już praktycznie w przeważającym procencie używa do wykonywania sporej liczby czynności komputery i urządzenia elektroniczne, które dają możliwość wykonywać czynności zdecydowanie sprawniej.
biznes, narada

Ocena jakości pracy pracownika – charakterystyka i korzyści

W średnich i większych przedsiębiorstwach zazwyczaj bardzo dba się o organizowane czynności i o jak najlepsze ich rezultaty. Dzieje się tak z kilku przyczyn. Co najważniejsze, duże firmy zatrudniają większą liczbę osób. Z tego powodu pracowników trudniej jest „upilnować” niż w małych firmach. Stosuje się rozmaite techniki i metody w celu oszacowania efektów działania przedsiębiorstwa jako całości. Na tę całość jednak składają się rezultaty pracy pojedynczych osób.
matura matematyka online

Pragniesz dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości? Teraz w internecie odnajdziesz wiele pomocnych treści

Egzamin dojrzałości bywa dla uczniów niezwykle stresującym zdarzeniem. To oczywiste, że pragną oni wypaść doskonale, gdyż ma to wpływ na rekrutację na uczelnie wyższe.