Zadania
okręgi

Czy obliczenie obwodu koła jest aż tak trudną operacją matematyczną?

W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się na temat matematyki, która jak się okazuje jest poniekąd królową nauk. To właśnie w pewnym sensie za jej przyczyną nasze życie ulegało w wielu przypadkach licznym pozytywnym zmianom. Niestety, jak się także okazało, niezmiernie dużo uczniów, zwłaszcza na poziomie podstawowym zaniedbało swoje matematyczne obowiązki, przez co ich wiedza jest stosunkowo mała.
artykuły biurowe

Biuroserwis Śląsk, świadczy bardzo duży zakres usług

Obecnie funkcjonujące biura, są niesamowicie ukształtowane zarówno pod względem wizerunkowym, ale zwłaszcza pod względem technicznym. Jest to spowodowane tym, że wiele firm już praktycznie w przeważającym procencie stosuje do wykonywania sporej liczby czynności komputery i urządzenia elektroniczne, które dają możliwość przeprowadzać czynności zdecydowanie sprawniej.
biznes, narada

Ocena jakości pracy pracownika – charakterystyka i korzyści

W średnich i dużych przedsiębiorstwach zazwyczaj bardzo dba się o wdrażane czynności i o jak najlepsze ich rezultaty. Jest tak z kilku przyczyn. Przede wszystkim duże firmy dają pracę większej liczbie ludzi. Dlatego podwładnych trudniej jest „upilnować” niż w przypadku mniejszych firm. Wykorzystuje się rozmaite narzędzia i metody w celu oceny wyników firmy jako całości. Na tę całość jednak składają się efekty pracy pojedynczych osób.