Projekty
trzy wizytówki

Profesjonalne wizytówki dla każdego oraz dla wszystkich przedsiębiorstw

Gdy jesteśmy ludźmi, którzy mają własny biznes powinniśmy pomyśleć o tym, jak będą wyglądały nasze wizytówki. Nie jest to banalna sprawa. Wiele firm robi wizytówki i pewnie każdy z nas bardzo dużo wizytówek miał okazję widzieć, ale niestety nie każe z nich uznaliśmy za fajne. Tak, więc najważniejszy jest projekt wizytówki.
szkola

Jak w praktyce wygląda doskonalenie nauczycieli

Już z górą dziesięć lat nad Wisłą funkcjonują ważne instytucje, które doradzają nauczycielom w ich ciężkiej pracy. W każdym znacznym ośrodku miejskim znajduje się Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
reflektor diodowy

Oświetlenie, które minimalizuje koszty

Oświetlenie w Twoim domu jest przestarzałe, często ulega awarii i wymaga drogich napraw, jest energochłonne i nieprzyjazne środowisku? Najwyższy czas pomyśleć o modernizacji oświetlenia w kierunku technologi LED].
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Energooszczędne oświetlenie

Czy wiesz, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej mogliby zaoszczędzić prawie 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na terenie krajów UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?
Banery reklamowe

Reklama banerowa dla wszystkich

Pewnie o tym nie słyszeliście, ale banery są wykorzystywane przez przedsiębiorców od tysięcy lat. Kiedy w minionym wieku udało się odsłonić zrujnowane przez wybuch Wezuwiusza starożytne Pompeje, badacze spostrzegli promocyjne hasła, namalowane na ścianach budynków. Nakłaniały one do nabycia określonych artykułów bądź wizyty u danego usługodawcy – całkowicie tak jak współcześnie.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany

Stosuj Prince 2

Metodykę Prince 2 stosuje się w postępowaniu przy realizacji| projektu. Jej nazwa to skrót od angielskiego nazewnictwa “Prioject In A Controlled Evironment”, co oznacza po polsku “projekt w kontrolowanym środowisku”. Według założenia projekt jest powołany do życia na czas określony, wg. przyjętego planu i założeń, ma posiadać unikalny charakter, a okres jego realizacji jest z góry wyznaczony.
Dotacja z UE

Fundusze unijne dzięki jakim mogą się rozwinąć poszczególne województwa w Polsce.

Fundusze z Unii Europejskiej dzięki jakim mogą się rozwijać konkretne regiony w kraju dobrze będzie pozyskać, gdyż już od kilku lat takie województwa, jakie z nich robią użytek udowadniają, że to bardzo dobra decyzja. Będzie okazja bowiem dzięki takim funduszom pozwolić sobie na działania, które naprawdę wpływać będą wzorowo na postrzeganie określonego miejsca.
Wizytówki i plakaty

Metody wsparcia lokalnego biznesu

Wsparcie finansowe płynące od władz miasta lub z Unii Europejskiej nie jest jedynym rodzajem wsparcie, jakiego potrzebują niewielkie, lokalne inicjatywy. Każdy doświadczony biznesmen posiada tę wiedzę, że siłą napędową każdej firmy, nawet o charakterze lokalnym jest pomysłowa reklama.