Język
Języki obce online

Nauka holenderskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Należy się rozwijać.Pogłębianie swojej inteligencji i rozbudowywanie kompetencji, to najlepsze co możemy dla siebie zrobić. Dobrze też, by przynosiło nam to przyjemność. Poznawanie języków obcych może stać się naszym hobby. Zwłaszcza dziś, w epoce internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga dużej ilości czasu. Niezwykle popularna ostatnimi czasy zrobiła się nauka angielskiego online.
Dryvit Systems

Programiści we Wrocławiu

Ostatnio na rynku pracy programiści mogą się czuć jak pączki w maśle. W każdym serwisie z ogłoszeniami są setki ofert, wiele firm poszukuje freelancerów do współpracy.
praca

Z jakich powodów warto wprowadzić zarządzanie różnorodnością do organizacji?

Intensywnie przekształcające się otoczenie biznesu powoduje, iż pracownicy częstokroć zmieniają własne miejsce oraz kraj w celu znalezienia atrakcyjniejszych czynników zatrudnienia. Przedsiębiorstwa stoją więc przed utrudnieniem dużej rotacji cennych pracowników. Przede wszystkim widać to w dużych korporacjach, gdzie współpracuje międzykulturowa kadra.
egzamin

Czy zaznaczymy jak będzie wyglądała matura 2017?

Kiedy dobiega końca edukacja w szkole średniej, konieczne okazuje się być potwierdzenie, czego uczniowie się przez ten czas nauczyli, a to potwierdzenie później, będzie przekładać się na ewentualność uzupełniania nauki na studiach.
nauka

Język obcy - polecane metody nauki

Otwarcie granic krajów europejskich znacząco wywołało zainteresowanie Polaków językami obcymi. W bardzo krótkim czasie stworzono dużą liczbę instytucji które oferują nauczenie rozmaitych języków obcych, najczęściej angielskiego i niemieckiego. Liczba indywidualnych korepetytorów również się zwiększyła. Jak w takim natłoku firm znaleźć tę najlepszą?
Biznesmen

O tłumaczeniach. Dowiedz się najlepsze newsy

W czasach wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość chociaż trzech obcych języków zdaje się być fundamentalna. Niefortunnie niezbyt wielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
długopis

Wskazujemy najlepszych naszym zdaniem fachowców w dziedzinie tłumaczeń

Tłumaczenie tekstu nie opiera się jedynie na przełożeniu każdego słowa na dany język. W dobrym przekładzie, pozostawiony jest oryginalny kontekst oraz wszystkie niuanse o charakterze językowym. Takie dokładne przetłumaczenie tekstu na inny język zabiera sporo czasu i wymaga doświadczenia ze strony tłumacza. Z uwagi na niedużą liczbę specjalistów w zakresie tłumaczeń, profesjonalne tłumaczenia są droższe od tych wykonanych przez studentów kierunków filologicznych. Szukając osobę do tłumaczenia, warto skontrolować jakie posiada certyfikaty językowe, można też obejrzeć referencje wystawione przez wcześniejszych zleceniodawców. W ostateczności, opinii na temat tłumacza poszukuje się na specjalistycznych stronach internetowych.
angielski

Efektywna nauka języka angielskiego – o czym przede wszystkim należy dziś pamiętać?

Angielski jest dziś kategorycznie jednym z najczęściej używanych języków na świecie, więc jego znajomość jest niezbędna. Umiejętność mówienia w języku angielskim okazuje się być potrzebna podczas szukania zadowalającej pracy, która gwarantuje możliwości rozwoju. Jak jednak prawidłowo się uczyć tego języka?
tłumacze

Czym są tłumaczenia medyczne i czy bywają bardzo zagmatwane?

Tłumaczenia medyczne obejmują tłumaczenia dokumentacji technicznej, normalizacyjnej, klinicznej czy też marketingowej, oprogramowań i szkoleń odnoszących się do wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Dotyczą także funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej. W większości krajów świata nakazuje się tłumaczeń na język ojczysty literatury i etykiet tyczących się wyrobów farmaceutycznych a także medycznych. Wielokrotnie tłumaczeń nakazuje też dokumentacja konieczna do zrealizowania badań klinicznych, tak aby użyczyć ją miejscowym lekarzom i pacjentom.
Zajęcia z dojazdem lektora

Mów językami

Władanie płynnie przynajmniej jednym językiem, najkorzystniej naturalnie angielskim, jest dziś kluczową rzeczą. Zdolności lingwistyczne warto szlifować już od najmłodszych lat, dlatego o ile pragniesz, aby twoje dziecko znakomicie mówiło angielszczyzną, do wyszukiwarki internetowej wstaw słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
1 2 3