Język
Biznesmen

O tłumaczeniach. Dowiedz się najlepsze newsy

W okresie ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech obcych języków wydaje się być fundamentalna. Niestety niezbyt wielu z nas dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak na zachodzie, między innymi we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do niemieckiej granicy w przewadze jest niemiecki.
Kobieta z tabletem

Wybór szkoły językowej

Już na samym początku szkołynauczyciele wmawiają, że język obcy to podstawa. Najczęściejtylko część z nas stosuje się do tej zasady, z całą pewnością w czasie poszukiwań pracy, rozumiemy zaniedbanie. Nigdy nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednie szkoły językowe szczecin.
Dziecko, nauka języków

Nauka języków obcych to inwestycja w przyszłość dziecka

Wszyscy rodzice chcą dla swojego potomka wszystkiego, co najlepsze. Kiedy dzieciątko przebywa jeszcze w brzuszku matki, snujemy rozmaite obrazy w sprawie jego przyszłego życia. Planujemy, gdzie będzie uczęszczał szkoły, jaki zawód będzie uprawiał i jak wielki odniesie sukces w dorosłym życiu. Bardzo często nasze marzenia mijają się z rzeczywistością. Najczęściej bywa tak, że nasza latorośl całkowicie inaczej odnosi się do życia, a my musimy się z tym zmierzyć. Jednak możemy ułatwić mu start w dorosłość. Najlepszym wyjściem jest nauka języków obcych jeszcze w dzieciństwie.
Dryvit Systems

Programiści we Wrocławiu

Aktualnie na rynku pracy programiści mają jak w raju. Na każdej stronie z ogłoszeniami są setki ofert, wiele firm szuka freelancerów do różnorodnych projektów.
tłumaczenie

Czym trudnią się biura tłumaczeń

Postęp cywilizacyjny a także coraz to większy rozkwit wielu branż przemysłu a także wielu branż, które nastawiły się na podbój zagranicznego zaplecza, postawił bardzo wielu inwestorów przed koniecznością skorzystania z oferty profesjonalnych biur tłumaczeniowych, które mają za zadanie realizowanie tłumaczeń dokumentów wymagających większej precyzji, wiedzy i umiejętności.

Korepetycje językowe z polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak można się przekonać, język polski jest skomplikowany nie tylko dla ludzi spoza kraju. Oczywiście od uczniów, dla których polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś dużo więcej, niż od przyjezdnych, którzy zwyczajnie pragną poznać ten język: interpretacji wierszy, znajomości literatury, historii najbardziej zasłużonych pisarzy, a także historii i przemian w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, które użyteczne są generalnie głównie na lekcjach i nigdy później. Nie jest to jednak trudne, a potrzebne do zaliczenia egzaminu maturalnego, choć wychodzi na to, że jednak nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski
Biznesmen

Czy opłaca się uczyć języka ukraińskiego?

W dobie PRL-u naczelnym językiem, jakiego uczono młodych ludzi, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach pojawił się główny język królów angielskich. Nie dziwota, wszakże to teraz właściwie oficjalny język świata, a już z pewności nowoczesnych technologii. Warto wiedzieć, że mowy Wschodu dzisiaj powróciły do łask. Stało się tak dlatego, bo przez lata niedoceniano naszych wschodnich sąsiadów w dziedzinie kontaktów gospodarczych.
Praca, biznesmen

Dlaczego warto uczyć się w naukę języków obcych

Dziś ciężko funkcjonować na rynku pracy umiejętności językowych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Działy HR praktycznie cały czas żądają, aby ich przyszli pracownicy posiadali szereg umiejętności, a w tym umiejętność posługiwania się językiem angielskim .
Języki obce online

Nauka holenderskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Należy się rozwijać.Poszerzanie swojej inteligencji i rozbudowywanie kompetencji, to najlepsze co możemy dla siebie zrobić. Dobrze też, by sprawiało nam to satysfakcję. Poznawanie języków obcych może zostać sposobem spędzania wolnego czasu. Szczególnie dziś, w epoce internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga wielkiej ilości czasu. Niezwykle atrakcyjna ostatnio stała się nauka angielskiego online.
Indywidualny kurs języków obcych

Pamiętaj o nauce języka angielskiego - inwestuj w siebie

Jeśli ktoś dobrze śledzi aktualną sytuację na rynku pracy, wie dobrze, jak niezmiernie trudno teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą globalnego kryzysu. Wielkie przedsiębiorstwa nie przyjmują nowych ludzi.
1 2 3