Marka
Agencja marketingowa Navy Blue

Porządny program lojalnościowy - jaki należy wybrać?

Czym w tych czasach jest słowo lojalność? Czy w tych czasach umiemy być lojalni? Jeżeli chodzi o związki między ludźmi, to bywa z tym różnie i trzeba byłoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, jeśli chodzi o lojalność co do jakiś firm, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiły do dużego grona osób, a które z lojalnościowych programów nie były trafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, gdy robią zakupy.
t-shirt z nadrukiem

Maszyna do koszulek, sitodruk maszyny używane

Na stronie internetowej producenta w oczy rzuca się w pierwszej kolejności profesjonalizm. Świetnie przygotowane opcje to rekomendacja sama w sobie, ponieważ prócz wyjątkowo korzystnej ceny za sitodruk maszyny używane są niezwykle wydajne. Zachowane zostają więc wszelkie standardy, wśród jakich zawarte są najważniejsze dla nich kryteria. Zaufanie do producenta przekłada się na wybór jedynie wśród prezentowanych przez niego możliwości. Są one dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Aktualnie monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera swoistego znaczenia. Światowa rewolucja umożliwia wyrażenie zdania każdemu internaucie. Monitorowanie mediów przydaje się w szczególności do tego, by wytyczyć te najistotniejsze dla pewnej branży lub konkretnego przedsiębiorstwa informacje.
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża marketingowa powstała kilka dekad temu, dziś cieszy się największym wzięciem. Mimo to wciąż wiedza zwyczajnych ludzi o tej materii jest słaba. Ludzie nie wiedzą, czym tak w sumie para się agencja public relations. Wielu łączy pojęcie public relations z klasyczną reklamą, bądź, co najgorsze, z propagandą.
Praca, biznesmen

Współczesne formy marketingu – walka o klienta

W czasach nastawionych na sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji bój o klienta bywa bardzo zacięty. reklamy w prasie oraz telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie wystarczyć do utrzymania przy sobie kontrahenta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wypromuje nas wśród konkurencji może być program lojalnościowy.
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Zadaniem programów lojalnościowych, jak podpowiada nazwa, jest tworzenie i umacnianie więzi między dwoma podmiotami. Najpowszechniejsze są tego rodzaju działania, w których marka usiłuje zbudować lojalność kupujących. Najczęściej stosowane są takie metody, jak np. specjalne identyfikatory, dzięki którym konsumenci mogą gromadzić punkty, naliczane za regularne zakupy. Następnie takie punkty zamienia się na różnorakie fanty. Badania wykazały, że dzięki takim działaniom klienci w rzeczywistości są bardziej zmotywowani do zakupów i przywiązani do marki. Z tej przyczyny wiele marek realizuje takie programy, nawet gigantyczne koncerny światowe.
dokumenty firmowe

Rozpoczynając własną działalność gospodarczą powinno się mieć fundamentalną wiedzę z wielu dziedzin

Obecnie coraz więcej osób interesuje się założeniem swojej firmy i wyszukuje na to ciekawych pomysłów. Jest to niesłychanie pozytywne zjawisko, dzięki któremu rozszerza się cała gospodarka, a rynek produktów i usług jest bogatszy. Pragnąc założyć własną firmę dobrze jest mieć wiedzę, iż wiąże się to z wieloma godzinami ciężkiej pracy, która potrafi zrazić. Dodatkowo dobrze jest ciągle wdrażać się w funkcjonujące na rynku procesy i zgłębiać swoją świadomość na ten temat. Jest to optymalny sposób na efektywne wejście na rynek i podtrzymanie się na nim. Rozszerzanie działalności to jeden z istotniejszych etapów, do jakiego warto dążyć. Aby móc tego dokonać należy znać zasadnicze pojęcia połączone z prowadzeniem własnej działalności.
rachunki

Inwestuj w elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Komputeryzacja nie tylko ułatwiła archiwizację dokumentów. Jest też sporym ułatwieniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dziś prowadzenie firmy jest możliwe bez opuszczania fotela. Dużym ułatwieniem są wszelkiego rodzaju aplikacje komputerowe usprawniające prowadzenie sklepu online czy elektroniczny obieg faktur. Obieg taki w znaczny sposób minimalizuje czas wymagany do sfinalizowania czynności, a oprócz tego eliminuje powstawanie niepotrzebnych dokumentów w ramach przedsiębiorstwa. Wszystkie dokumenty są bowiem składowane w pamięci komputera, ewentualnie na zewnętrznym dysku. Jest to niezwykle potrzebne gdy posiada się niewielką firmę.