Obligacje
pieniądze

Na czym polegają obligacje skarbowe?

Pojawiające się wraz z nowym rokiem oferty obligacji mających stałe oprocentowanie są zwykle szczególnie różnorodne. Sprzedaż następnych emisji jest możliwa od początku stycznia 2013 roku i każda osoba ma możliwość zmienić wartość oprocentowania wedle zasad kolejnej opcji.
Inwestycje, nieruchomości

Obligacje korporacyjne, obligacje komunalne, obligacje skarbowe

Nasz kraj ze stabilnym wzrostem PKB i spadającym długiem wyróżnia się na tle Europy. Oznacza to, że obligacje skarbowe cieszą się wzrastającą popularnością i posiadają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne przynoszą wysokie zyski. W tym krótkim artykule opiszę trzy rodzaje obligacji, bo ten rok to idealna okazja, by zainwestować i pewnie pomnożyć swoje oszczędności.
Pieniądze

Musimy rzetelnie sprawdzić jaka jest propozycja obligacji korporacyjnych

Każdy pragnie aby jego firma okazała się najwspanialsza na rynku. Z pewnością nie ma prezesa firmy, który nie pragnąłby żeby jej majątek okazał się ciągle powiększany.
świnka z banknotami jako przykład inwestycji

Obligacje państwowe oraz komunalne - poznaj więcej informacji

Obligacje są charakterystycznym typem papieru wartościowego, analogicznie jak akcje lub kwity depozytowe. O ile jednak akcje na giełdzie można spieniężyć w dowolnie wybranym terminie, obligacje w tym aspekcie przypominają lokatę w banku.

Oszczędzanie środków na przyszłość dziecka

Odkładanie środków na przyszłość dziecka jest znakomitym sposobem na zapewnienie mu bezpiecznego startu w dorosłość. Jednak jak pokazują badania TNS OBOP, długoterminowe oszczędzanie wciąż nie jest mocną stroną Polaków. Oszczędzamy bowiem rzadko i krótkoterminowo. Expander radzi co zrobić, aby ułatwić dziecku start w dorosłość.