Kryzys
meble biurowe

Obecne trendy na rynku biur

Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, stymulowanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja wśród biurowców?
biuro

Czas najwyższy na własne biuro

Zwiększająca się liczba inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, nakręcanych rosnącym popytem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców?
Pieniądze

Co to są chwilówki

W dzisiejszych czasach, a szczególnie w czasie kryzysu ekonomicznego, duże ilości problemów powiązanych z wiązaniem końca z końcem, a również pragnieniem założenia własnego biznesu, można bardzo łatwo rozwiązać. Wystarczy jedynie trochę poskromić ambicję działania na rynku samotnie. Takie działanie wiąże się ze znacznym ryzykiem szybkiej upadłości, jak również z rozmaitymi kłopotami prawnymi, jakim ciężko sprostać. Czy warto ryzykować tak wiele, jeśli możliwości na rynku obfitują w odmienne, bardziej praktyczne wyjścia, jak dla przykładu pożyczki gotówkowe?

Ulotki i materiały promocyjne w fazie projektów

W czasach szalejącego kapitalizmu łatwość odnalezienia się na rynku może decydować o tym, czy firma przezwycięży kolejne fale kryzysu. Dobra rozpoznawalność marki realnie potrafi ułatwić docieranie do klientów i mnoży zyski. Jak zadbać o wizerunek i dobrą reklamę.

Najnowsze tendencje na rynku biur

Coraz więcej inwestycji o charakterze gospodarczym, spowodowanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie miało szans jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców?
Gazeta.ie

Opodatkowanie i oferty pracy w Irlandii

Jeśli planujesz podjąć robotę w Irlandii, ten oto krótki przewodnik na pewno okaże się dla ciebie przydatny. Przeczytaj zatem go dokładnie i obierz kierunek na sławetne Cliffs of Moher i Dublin!
Bezpieczne zakupy przez internet

Platformy B2B

Mamy zły czas dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże całościowa słaba koniunktura na kontynencie wpływa na krajową sytuację ekonomiczną i tak. Cała masa biznesów, by utrzymać się w grze, musiało obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.
Kobieta z tabletem

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla biznesu. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże ogólna kiepska koniunktura w Unii Europejskiej oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Mnóstwo biznesów, by liczyć się na rynku, było zmuszonych obniżać koszty i racjonalizować funkcjonowanie. Właściciele biznesów stanęli przed problemem dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
mieszkania

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny sposób na inwestycję w nieruchomości?

Obniżę odrobinę dramaturgię i tu i teraz odpowiem na pytanie widoczne w temacie niniejszego artykułu - oczywiście, że tak. A dlaczego mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako pewna inwestycja? Zastanówmy się teraz i wymieńmy przesłanki takiego stanu rzeczy.
Księgowość

Finanse w małych i średnich przedsiębiorstwach

Do Polski powoli nadciąga kryzys. W poprzednich latach kryzys wypełzł z USA i dotknął boleśnie Europę. To trudny czas dla przedsiębiorców. Jeśli masz własny biznes, będziesz musiał podjąć sporo trafnych posunięć, by nie narazić się na szansą na bankructwa. Świetnym wyjściem jest ogólna restrukturyzacja firmy.
1 2