PIT
rozliczanie podatku przez internet

Oświadczenia podatkowe przez Internet

Doroczne rozliczanie się z Urzędem Skarbowym to dla wielu nie lada wyzwanie. Samodzielne, manualne wypełnianie oświadczenia podatkowego jest ciężkie i rodzi niebezpieczeństwo powstania wielu błędów, nie mówiąc już o konieczności spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie lub w urzędzie.
Elektroniczne rozliczanie PIT

Pobierz, zapisz i dostarcz online - proste wyjście składania PIT.

Podatnik, w terminie do 30 kwietnia, musi złożyć, we właściwym dla własnego miejsca zamieszkania, Urzędzie Skarbowym, roczny bilans przychodów i rozchodów. W podsumowaniu PIT za 2014, przygotowanym według ustalonego regułami wzoru, powinny zostać wykazane osiągnięte w ciągu roku należności podatkowe objęte opodatkowaniem na zasadach ogólnych. W oświadczeniu trzeba zapisać wielkość podatku dochodowego, jak również informację o zapłaconych do skarbówki przedpłatach na opodatkowanie – jeżeli takowe zaistniały.
rozliczanie PIT online

PIT-37 i PIT-36 - a więc, co musimy wiedzieć wewnątrz podliczeniu PIT 2016 / 2017

Kto wypełnia deklaracje PIT o numerkach 36 oraz trzydzieści siedem? Jak można uzupełnić to najłatwiej? Czy naprawdę uzupełnianie deklaracji jest takie ciężkie?
rozliczenie podatku

W jaki sposób rozliczyć się z urzędem podatkowym przez internet

To ostatni moment, ażeby wysłać PIT za poprzedni rok. Najwygodniej zrobimy to z pomocą oprogramowania, które pomoże nam nie wyłącznie poprawnie wypełnić PIT, ale również przesłać go elektronicznie do fiskusa. Program PIT możemy pobrać z witryny WWW swego urzędu podatkowego.
Biuro rachunkowo księgowe

Roczne rozliczenie nie musi być trudne?

Każdy nowy początek roku roku oznacza dla przedsiębiorców wiele pracy. Jest to bowiem okres w którym należy wykonać a także dostarczyć wszystkim pracownikom formularze PIT – 11, będące wyjściem do podliczenia rocznego zeznania podatkowego na formularzach PIT - 36 lub PIT – 37, które składa się we właściwym Urzędzie Skarbowym ze względu na miejsce zamieszkania.
Rozliczenie podatku

Jak rozliczyć deklarację pit

Co roku większość Polaków musi rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Obowiązek ten obejmuje tych, którzy wykonują pracę zarobkową i czerpią z niej przychody przekraczające podany pułap. Oczywiście chodzi tu o pracę legalną, a więc taką, gdzie z zarobków przekazywany jest podatek.
Rozliczanie podatków

Kiedy rozliczenie pitu przez internet najlepszym rozwiązaniem.

Zyskując pełnoletność niejeden marzy o posiadaniu własnych pieniędzy. Tymczasem, aby to zrealizować trzeba przyjąć jakąkolwiek pracę. W tym okresie nie każdy startuje na wysokie stanowiska, gdyż jeszcze nieliczni po uzyskaniu matury idą na studia. Więc dodatkowy grosz jest jak najbardziej strzałem w dziesiątkę.
rozliczenie podatku

Czy mieliśmy program do rozliczenia pit 2016?

Nie jesteśmy skazywani na korzystanie z usług ekspertów i płacenie im dużych pensji za uzupełnienie naszego pita. Możemy samodzielnie to wykonać, nawet gdy nie do końca się na tym znamy, bo do użytku mamy sporo programów, w których wszystko dokładnie zostanie nam wyjaśnione.
banknoty i monety leżące na stronie

Sposoby sprawnego rozliczenia ze skarbówką

Na pewno każdy dorosły człowiek wie o tym, że system podatkowy obowiązujący w naszym kraju jest naprawdę skomplikowany, co w pewnych sytuacjach niesie ze sobą naturalnie sporo różnych kłopotów. Czasem nawet samo przygotowanie podstawowego, rocznego rozliczenia podatkowego może dla nas być dość trudne, nie mówiąc już o tym, że jeżeli prowadzimy nawet niewielką firmę, to musimy poświęcić na coś takiego naprawdę wiele czasu.
zespół certyfikacyjny

Rozliczenia Pit w 2017 roku – jak uchronić się przed problemami

Z każdym rokiem w czasie złożenia do Urzędów Skarbowych rozliczeń podatkowych wielu petentów napotyka na spore problemy.


Rozliczenia Pit w 2017 roku – jak uchronić się przed problemami

Mimo sporej rezerwy czasu na zrobienie deklaracji i jej do Urzędu w terminie, każdoroczne kolejki do okienek zdają się przedłużać.
1 2 3