PIT
rozliczenie podatku

Czy mieliśmy program do rozliczenia pit 2016?

Nie jesteśmy skazywani na korzystanie z usług profesjonalistów i płacenie im sporych pensji za uzupełnienie naszego pita. Możemy samodzielnie to wykonać, nawet kiedy nie całkiem się na tym znamy, gdyż do dyspozycji posiadamy dużo programów, w których wszystko dobrze będzie nam wyjaśnione.
Biuro rachunkowo księgowe

Roczne rozliczenie nie musi być trudne?

Każdy nowy początek roku roku oznacza dla każdego przedsiębiorcy okres wzmożonej pracy papierkowej. Jest to bowiem pora w której należy sporządzić oraz dostarczyć swoim podwładnym imienne informacje PIT – 11, będące bazą do wykonania rocznego zeznania o dochodach na formularzach PIT - 36 lub PIT – 37, które składa się we właściwym Urzędzie Skarbowym przez wzgląd na miejsce zamieszkania.
bankowość i finanse

Składanie pitu przez Internet to znakomita metoda, żeby oszczędzić sporo czasu

Składanie zeznania poprzez sieć jest niezwykle prostą oraz komfortową metodą, by szybko załatwić tę niemiłą formalność. Jednak bardzo dużo osób wciąż się obawia, iż sobie nie poradzą, więc wciąż męczą się z uzupełnianiem papierowych formularzy.
wypełnianie PIT przez interent

Wygodne rozliczenie pit w internecie

Coraz więcej spraw załatwiamy z użyciem internetu, ponieważ jest to niezabierające czasu, komfortowe i – przede wszystkim – jeszcze bezpieczniejsze niż do tej pory. Wyjątkiem od tej zasady z pewnością nie będzie szansa wypełnienia deklaracji podatkowej.
Elektroniczne rozliczanie PIT

Pobierz, zapisz i dostarcz online - proste wyjście składania PIT.

Osoba fizyczna, w terminie do 30 kwietnia, ma obowiązek składania, w określonym dla własnego miejsca zamieszkania, Urzędzie Skarbowym, roczne rozliczenie podatkowe. W rozliczeniu PIT za 2014, wypełnionym stosownie z ustalonymi regułami wzoru, powinny zostać wykazane wypracowane w ciągu roku nadwyżki przychodu objęte opodatkowaniem na zasadach ogólnych. W deklaracji trzeba zapisać wielkość podatku dochodowego, jak również notyfikację o wpłaconych do fiskusa zaliczkach na podatek – jeśli takie wystąpiły.
fundusze inwestycyjne dla firm

Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (a nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo istotny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować jak również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

W nawiązaniu do powyższego inwestor przed wyborem danego funduszu powinien poznać polITykę funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
kalkulator i pieniądze na stole

Jakim sposobem wypełnić podatek dochodowy od osób fizycznych 37 - wartościowe informacje

Wypełnianie oświadczenia podatkowego może co poniektórym spędzać sen z powiek. Wielu podatników w pierwszym kwartale przyszłego roku będzie się zastanawiać jak wypełnić PIT 37? To właśnie deklaracja PIT 37 jest tą z reguły uzupełnianą w Polsce.
rozliczenie podatku

W jaki sposób rozliczyć się z urzędem podatkowym przez internet

To ostatni moment, ażeby wysłać PIT za miniony rok. Najwygodniej zrobimy to z pomocą programu, który pozwoli nam nie wyłącznie poprawnie wypełnić PIT, ale też przesłać go elektronicznie do urzędu skarbowego. Program PIT możemy pobrać ze strony WWW swojego urzędu podatkowego.
zima

Kto sądzi, iż nie upora się z wypełnieniem corocznego rozliczenia jest w dużym błędzie, a dlaczego?

W każdej dziedzinie życia po pomoc można udać się albo do przyjaciółki albo najlepiej usiąść przed laptopem i odnaleźć ciekawiące nas wiadomości.
Biznesman

Modne gadżety reklamowe

Narzędzi promocyjnych jest naprawdę wiele, co jest oczywiście bardzo dobrą wiadomością dla biznesmenów. Jednak, jak to zazwyczaj bywa w przypadku nadmiaru opcji, w jakimś momencie pojawia się problem doboru właściwej strategii.


Modne gadżety reklamowe

Mylne decyzje oczywiście pociągają za sobą niekonieczne wydatki, ale jeszcze groźniejsze są konsekwencje w postaci pogorszenia wizerunku przedsiębiorstwa.
1 2 3