PIT
wypełnianie PIT przez interent

Wygodne rozliczenie pit w internecie

Niemało spraw załatwiamy z użyciem internetu, bo jest to niezabierające czasu, wygodne i – szczególnie – jeszcze bezpieczniejsze niż dotychczas. Wyjątkiem od tej reguły na pewno nie będzie opcja przygotowania deklaracji podatkowej.

Elektroniczne składanie oświadczenia podatkowego

Elektroniczne rozliczanie zeznania podatkowego jest nadzwyczaj proste i zajmie wyłącznie parę minut. Jeżeli są, zatem Państwo znudzeni traceniem swego drogocennego czasu w kolejce na poczcie lub w urzędzie skarbowym, gorąco nakłaniamy do bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem naszego programu i do uzupełnienia deklaracji internetowej.
Rozliczenie podatku PIT

Wraz z początkiem kolejnego roku coraz więcej ludzi poszukuje danych na temat rozliczeń skarbowych i przeróżnego rodzaju umów

W momencie kiedy nie posiadamy sposobności, żeby skierować się do profesjonalnego doradcy skarbowego niejednokrotnie indywidualnie musimy szukać informacji dotyczących spraw finansowych, terminów składania wniosków czy wzorców umów, jakie nadzwyczaj upraszczają kwestię przyrządzania takiego dokumentu. Bardzo zatem istotne jest, aby wyszukując dane na powyższe problemy sprawdzić ją kilka razy oraz mieć gwarancję, że postępujemy wiernie z prawem.
księgowości

Jak prędko oraz bez problemu stworzyć wyliczenie roczne?

Wiemy wszyscy, iż podatki płacić należy. To prawda ogólnie wiadoma. Każdy pragnie to zrobić prędko, żeby mieć to jak najszybciej zrobione. I najlepiej będzie, jak wykona to samodzielnie bez pomocy z zewnątrz.
zespół certyfikacyjny

Rozliczenia Pit w 2017 roku – jak uchronić się przed problemami

Rok rocznie w momencie złożenia do Urzędów Skarbowych deklaracji podatkowych wielu petentów napotyka na duże problemy.


Rozliczenia Pit w 2017 roku – jak uchronić się przed problemami

Pomimo sporego marginesu czasu na stworzenie deklaracji oddanie jej do Urzędu w terminie, coroczne kolejki przed okienkami wydają się wyciągać.
rozliczanie PIT online

PIT-37 i PIT-36 - a więc, co musimy wiedzieć wewnątrz podliczeniu PIT 2016 / 2017

Kto wypełnia deklaracje PIT o numerkach trzydzieści sześć oraz 37? W jaki sposób istniej możliwość zrobić to najłatwiej? Czy w rzeczywistości uzupełnianie deklaracji bywa takie ciężkie?
rachunki

Rozliczanie podatku a pomoc charytatywna - czyli jak przekazać pieniądze potrzebującym

Pod koniec każdego roku wypada zrobić rachunek przychodów z ostatnich 12 miesięcy. Jedni kalkulacje prowadzą ochoczo, aczkolwiek większość społeczeństwa do tego niemiłego obowiązku jest po prostu zmuszana.
spotkanie biznesowe

Swój jeden procent możemy przekazać na 0000186434

Każdy kto w minionym roku uzyskał jakiekolwiek dochody, z obojętnie jakiego źródła, czy to z pracy, czy z emerytury powinien dobrze rozliczyć się z urzędem skarbowym. Chodzi tu o to, że powinien pokazać jak wiele zarobił i czy prawidłową sumę przekazał na rzecz państwa.
firma

Czym jest pit 11? Co zrobić, jeżeli pracodawca nie dostarczy nam tego dokumentu? Czy mimo to musimy złożyć deklarację podatkową?

Pit 11 to dokument, jaki musimy dostać od naszego pracodawcy do końca lutego. Są na nim uwzględnione nasze dochody z zeszłego roku. Na takiej podstawie trzeba wypełnić pit i wysyłamy do odpowiedniego urzędu skarbowego.


Czym jest pit 11? Co zrobić, jeżeli pracodawca nie dostarczy nam tego dokumentu? Czy mimo to musimy złożyć deklarację podatkową?

Wiemy już co zrobić z pit 11, a co jeżeli tego dokumentu pracodawca nam nie dostarczy? Niestety dzieje się tak.
fundusze inwestycyjne dla firm

Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (a nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

W nawiązaniu do powyższego przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien poznać polITykę funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz bądź portfel funduszy.
1 2