Inwestycja
Pieniądze

Inne usługi w ofercie bankowości

Większa część klientów banków korzysta tylko z opcji prowadzenia konta bankowego, założenia lokaty czy uzyskania kredytu. Banki są jednak instytucjami, których zakres usług jest znacznie szerszy. Oferta tych instytucji dzieli się na tą przeznaczoną dla pojedynczych ludzi (wśród których wyróżnia się jeszcze klientów zamożnych, dla których tworzy się osobną ofertę) oraz na tą skierowaną do firm i przedsiębiorstw. Oprócz oczywiście prowadzenia rachunku, banki udostępniają szereg innych możliwości ulokowania pieniędzy w ich rękach. Pieniądze klientów są bankom potrzebne do prowadzenia działalności – dawania pożyczek i kredytów, toteż każdy pieniądz w kasie instytucji jest wart o wiele więcej, niż można sądzić po jego nominale.
Indywidualny kurs języków obcych

Pamiętaj o nauce języka angielskiego - inwestuj w siebie

Jeśli ktoś z uwagą śledzi aktualną sytuację na rynku pracy, wie doskonale, jak szalenie trudno teraz o stałe zatrudnienie. Wszystko to za sprawą szalejącego kryzysu. Wielkie przedsiębiorstwa nie przyjmują kolejnych ludzi.
promocja

Umiejętna reklama szansą dla firmy

Kiedy zakładamy swoją działalność, jesteśmy nastawieni do całego przedsięwzięcia bardzo pozytywnie. Mamy nadzieję, że zdobędziemy wielki sukces, bo przecież nasz produkt jest najlepszy. Ale dopóki wiemy o tym jedynie my, to za wiele się nie wydarzy. Początkujący właściciele firm najczęściej popełniają podobny błąd, który potem wpływa na dalsze losy ich firmy. Lekceważą rolę odpowiedniej kampanii reklamowej i próbują wypromować swoją działalność samodzielnie. Na początku wydaje się to być bardzo proste. O naszej firmie wiedzą przecież wszyscy przyjaciele oraz członkowie rodziny. Poza tym, do naszych usług są serwisy społecznościowe, na których jesteśmy w stanie sami zrobić potrzebne zamieszanie. Ale bardzo szybko możemy się przekonać, że nie jest to wcale tak łatwe.
Oszczędności i inwestycje

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Jeżeli masz jakiś kapitał i myślisz, by go powiększyć na pewno stawiasz sobie pytanie w co inwestować. Wybór jest spory i trzeba poznać możliwości przed podjęciem decyzji. To oczywiste, że każdy przedsiębiorca chce dobrze zainwestować pieniądze i warto dowiedzieć się jak inwestować na giełdzie. Jak zawsze, jest tu ryzyko ale też możliwość zarobienia pieniędzy.
Praca w firmie

IT w niewielkiej firmie

To bez znaczenia czy nasza firma jest bardzo mała, czy średnia należy zwrócić uwagę na działanie sieci komputerowej. Nawet jeżeli nie chcemy budować sieci w przedsiębiorstwie, a jedynie mieć witrynę internetową, dobrze jest zapoznać się z ofertami i kupić serwer.
właściciel firmy

Aplikacje pomagające zaplanować ciągłość działań - ważne informacje

Największe firmy, które są np. dostawcami produktów dla innych przedsiębiorstw muszą utrzymać stałą produkcję nawet w sytuacji wystąpienia bardzo trudnych lub niemożliwych do przewidzenia przypadków – klęsk żywiołowych, katastrof, ataków terrorystycznych i pozostałych tego rodzaju czynników. Często tego rodzaju czynności wiążą się z przeniesieniem lokalizacji firmy oraz całych zakładów produkcyjnych wraz z kosztownym i zaawansowanym sprzętem w zupełnie inne miejsce.
Ulotka reklamowa

Tradycyjna promocja, a innowacyjne rozwiązania reklamowe

Reklama jest konieczna w przypadku większości firm. Jak zatem zareklamować się dobrze? Innowacyjne formy nie zawsze dają efekt. Klient często nie ma czasu na kliknięcia i wysłuchiwanie reklam na stronach, za to dzień w dzień porusza się po mieście, zbiera ulotki, czyta plakaty. Tradycyjny sposób docierania do tłumu działa od zawsze.
Dobre inwestycje

Jak mądrze inwestować?

Gdy posiadasz jakiś kapitał i planujesz go powiększyć z pewnością stawiasz sobie pytanie w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Wybór jest spory i trzeba poznać możliwości zanim się na coś zdecydujemy. To ogólnie wiadome, że każdy przedsiębiorca chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
gaśnica

Oferty najkorzystniejszych szkoleń na terenie Warszawy

Obowiązek prowadzenia szkoleń w zakresie BHP ma każda firma. Sprzyjają one niezaprzeczalnie dobremu funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o szkolenia bhp Warszawa może się poszczycić niesamowicie szeroką ofertą oraz niskimi cenami. Możliwości są nieograniczone, dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować termin takiego szkolenia dla swojej firmy. Duża ilość ofert na rynku wciąż zachwyca, więc warto postawić na renomowaną firmę.

Manifestacja mieszkańców Krobi przeciwko uruchomieniu kopalni odkrywkowej

Ostatnio w mediach mieliśmy szansę usłyszeć, iż mieszkańcy Krobi manifestują przeciwko planom budowy kopalni. Uczestnicy tej manifestacji sprzeciwiali się zamiarom budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w tej okolicy.
1 2 3