Wydatki
program do kosztorysowania

Czy będzie przydawał nam się program do kosztorysowania?

Wciąż należy zaznaczyć jak wiele nas coś będzie kosztować
Musimy się liczyć z tym, że różnorakiego typu przedsięwzięcia mogą łączyć się z poniesionymi przez nas wydatkami i dopiero po jakimś czasie ma szansę się okazać, że zaczniemy na konkretnym pomyśle zarabiać.
Certyfikacja gost

Atest na zgodność ze standardem Globalgap, to wzrost marki towarów, świadectwo gwarancji zdrowia artykułów spożywczych.

Czy w obecnych czasach, kiedy na swojej skórze odczuwamy objawy kryzysu gospodarczego, a szefowie firm obcinają maksymalnie wydatki, istotne są certyfikaty ISO? Przecież według obiegowej opinii jaka jest od dawna wśród pracowników zakładów mających certyfikaty systemów zarządzania jakością, jest to wyłącznie dodatkowa biurokracja, zwykle niepotrzebna a także spore wydatki związane z utrzymaniem takiej procedury?
Rozliczenie podatku PIT

Księgowość jak również podatki w sieci

Dla mnóstwa osób utrzymywanie się z miesiąca na miesiąc w dzisiejszych czasach jest niezwykle ciężkim zadaniem. Może być to powiązane na przykład z niełatwą sytuacją finansową czy nawet z brakiem pracy, która pozwoliłaby na zapewnienie utrzymania całej rodziny.
gotówka od ręki

W nagłej sytuacji można pobrać pożyczkę bez zaświadczeń

Niejednokrotnie kiedy zaczyna się dyskusja dotycząca pieniędzy oraz ich wydawania, dużo osób nie jest szczególnie chętnych do dzielenia się swoimi przemyśleniami w tym zakresie. Bywa tak gdyż nie każdy ma się niestety czym chwalić. Dziś sytuacja w kwestii finansów wielu rodzin w naszym kraju jest rzeczywiście trudna, zwłaszcza gdy są w nich dzieci.
szkolenia integracyjne

Jak szkolić z integracji

Jeżeli najsłynniejsze światowe przedsiębiorstwa dbają o swoich pracowników, robią wszystko co w ich mocy, aby wspaniale się czuli na stanowisku pracy, to znaczy, iż to w istocie działa. Przecież gdyby od właśnie tego nie zależała choćby ich wydajność i skuteczność, pewnie właściciele wielkich koncernów na spokojnie znaleźliby bardziej interesujące wydatki. Całkiem często pracodawcy najzupełniej nie wnikają w to jak działa firma. To znaczy nie można powiedzieć, że to ignorują, lecz nadal nie wszystkie firmy są tak zarządzane, iż po prostu typowy pracownik może być usatysfakcjonowany. W przypadku naszego kraju nie rozchodzi się wyłącznie o dosyć nieciekawe wynagrodzenie!
pieniądze w walucie euro

Zobacz atrakcyjne pożyczki

Niemalże każdy człowiek może od czasu do czasu znaleźć się w sytuacji, w której to koniecznie staje się skorzystanie z naprawdę profesjonalnego kredytu. Czasami mogą to być spore już problemy finansowe, a w innych przypadkach rozmaite, nieprzewidziane wydatki które na nas spadły i mogłyby stanowić zbyt duże obciążenie dla naszego osobistego budżety.
Księgowość, finanse

Propozycje firm outsourcingowych

Outsourcing kadr bądź środków finansowych robi się dziś coraz to bardziej popularny. W dwudziestym pierwszym wieku sporą liczbę trudności ze sprawami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy od outsourcingu, dzięki którym firma potrafi zaoszczędzić cenny czas oraz czasem duże sumy pieniędzy. Kadry i płace to kwestie o których ważności nikomu nie potrzeba przypominać, toteż istotne staje podjęcie decyzji, jakie działania można podzlecić wykonawcą spoza firmy, a które nie. Jak rozwiązać ten problem?
budynek Living Tomorrow

Co daje coaching?

W nowym tysiącleciu dużo firm szuka wybitnych specjalistów od coachingu potrafiących łatwo przekazać własną rozległą wiedzę, którą szczególnie silnie doceniają duże firmy ,jak również liczne przedsiębiorstwa. Aby trafnie wybrać spośród ofert trenerów najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Podczas wyboru lepiej nie kierować się wyłącznie reklamami, ale również opiniami wyłącznie prestiżowych fachowców obznajomionych z zagadnieniem czy prasowych rankingów.
Księgowość

Audyt działań – ratunek dla firmy

Kierowanie firmą to trudny kawałek chleba. Zdaje sobie z tego sprawy każdy manager. Trzeba monitorować każdy aspekt pracy firmy, począwszy od HR, po finanse. A na dodatek do naszego kraju nadchodzi kryzys, zatem firmy, które pragną pozostać na rynku, muszą uporządkować swoje finanse.
Księgowość

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to cieszące się popularnością i w wielu wypadkach niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Wiele firm wybiera zamknięcie wewnętrznego działu księgowości i przekazanie prowadzenia ksiąg wyspecjalizowanym biurom. Dowiedz się, jakie plusy i minusy ma taki ruch biznesowy i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając zewnętrzną rachunkowość.
1 2