Wydatki
program do kosztorysowania

Czy będzie przydawał nam się program do kosztorysowania?

Czy znamy wszelkie koszta naszych pomysłów?
Powinniśmy się liczyć z tym, że przeróżnego rodzaju pomysły mają szansę wiązać się z odniesionymi przez nas kosztami i dopiero po jakimś okresie ma szansę się okazać, że zaczniemy na danym przedsięwzięciu zyskać.
Certyfikacja gost

Atest na zgodność ze standardem Globalgap, to wzrost marki towarów, świadectwo gwarancji zdrowia artykułów spożywczych.

Czy w dzisiejszych czasach, gdy na swojej skórze odczuwamy objawy złej koniunktury, a prezesi przedsiębiorstw obcinają maksymalnie koszty, istotne są standardy? Przecież według obiegowej opinii jaka funkcjonuje od dawna wśród pracowników korporacji mających certyfikaty procesów zarządzania jakością, jest to wyłącznie nadprogramowa biurokracja, zwykle nieprzydatna a także spore koszty związane z utrzymaniem takiej procedury?
Rozliczenie podatku PIT

Księgowość jak również podatki w sieci

Dla mnóstwa osób utrzymywanie się z miesiąca na miesiąc w dzisiejszych czasach jest niezwykle ciężkim zadaniem. Może być to powiązane na przykład z niełatwą sytuacją finansową czy nawet z brakiem pracy, która pozwoliłaby na zapewnienie utrzymania całej rodziny.
gotówka od ręki

W nagłej sytuacji można pobrać pożyczkę bez zaświadczeń

Często kiedy ma miejsce dyskusja dotycząca pieniędzy oraz nimi rozporządzania, sporo ludzi nie jest szczególnie ochoczy do dzielenia się swoimi doświadczeniami w tymże zakresie. Dzieje się tak gdyż nie każda osoba ma się niestety czym przechwalać. Aktualnie sytuacja w kwestii finansów ogromnej liczby rodzin w naszym kraju przedstawia się rzeczywiście źle, szczególnie gdy są w nich dzieci.
szkolenia integracyjne

Jak szkolić z integracji

Jeżeli największe światowe przedsiębiorstwa dbają o własnych pracowników, robią wszystko co w ich mocy, aby doskonale się czuli na stanowisku pracy, to oznacza, iż to naprawdę działa. Przecież gdyby od właśnie tego nie zależała choćby ich wydajność oraz skuteczność, zapewne prezesi ogromnych koncernów na spokojnie znaleźliby "ciekawsze" wydatki. Bardzo często chlebodawcy najzupełniej nie wnikają w to jak działa firma. Tzn. nie można mówić, że to ignorują, lecz w dalszym ciągu nie wszystkie firmy są tak zarządzane, iż najzwyczajniej w świecie zwykły pracownik może być usatysfakcjonowany. W przypadku naszego kraju nie rozchodzi się wyłącznie o dosyć niewysokie wynagrodzenie!
pieniądze w walucie euro

Zobacz atrakcyjne pożyczki

Niemalże każdy człowiek może od czasu do czasu znaleźć się w sytuacji, w której to koniecznie staje się skorzystanie z naprawdę profesjonalnego kredytu. Czasami mogą to być spore już problemy finansowe, a w innych przypadkach rozmaite, nieprzewidziane wydatki które na nas spadły i mogłyby stanowić zbyt duże obciążenie dla naszego osobistego budżety.
Księgowość, finanse

Propozycje firm outsourcingowych

Outsourcing kadr bądź środków finansowych robi się dziś coraz to bardziej popularny. W dwudziestym pierwszym wieku sporą liczbę trudności ze sprawami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy od outsourcingu, dzięki którym firma potrafi zaoszczędzić cenny czas oraz czasem duże sumy pieniędzy. Kadry i płace to kwestie o których ważności nikomu nie potrzeba przypominać, toteż istotne staje podjęcie decyzji, jakie działania można podzlecić wykonawcą spoza firmy, a które nie. Jak rozwiązać ten problem?
budynek Living Tomorrow

Co daje coaching?

W nowym tysiącleciu dużo firm szuka wybitnych specjalistów od coachingu potrafiących łatwo przekazać własną rozległą wiedzę, którą szczególnie silnie doceniają duże firmy ,jak również liczne przedsiębiorstwa. Aby trafnie wybrać spośród ofert trenerów najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Podczas wyboru lepiej nie kierować się wyłącznie reklamami, ale również opiniami wyłącznie prestiżowych fachowców obznajomionych z zagadnieniem czy prasowych rankingów.
Księgowość

Audyt działań – ratunek dla firmy

Kierowanie firmą to trudny kawałek chleba. Zdaje sobie z tego sprawy każdy manager. Trzeba monitorować każdy aspekt działalności, począwszy od sprzedaży, po rachunkowość. A na dodatek do Polski zbliża się dekoniunktura, zatem przedsięwzięcia, które pragną pozostać na rynku, muszą uporządkować swoje finanse.
Księgowość

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i nierzadko kluczowe rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Spory odsetek przedsiębiorstw wybiera likwidację wewnętrznego działu księgowości i oddanie tych prac fachowym biurom. Dowiedz się, jakie plusy i minusy może mieć taka decyzja i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając zewnętrzną rachunkowość.
1 2