Ubezpieczenia
kobiety

Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloma latami tradycji, bogatym doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie szkoli licznych specjalistów w swojej dziedzinie.
pieniądze ze zbiórki

Pozyskiwanie pieniędzy na witrynach typu kickstarter

Obecnie niezwykle często ludzie przejawiają dobroduszność i uczestniczą w różnorodnych kwestach, jak też zbiórkach, jakich celem jest zbiórka dóbr materialnych na konkretny cel. Jest to oczywiście zbiórka publiczna, która może być zrealizowana wyłącznie po zdobyciu zgody od odpowiedniego urzędu. W celu zdobycia zgody, muszą zostać przedstawione szczegółowe plany powiązane z przeprowadzeniem zbiórki, jak także w jakim cel będą zbierane wyznaczone dobra.

Kredyt hipotecznyw SKOK

W następnym artykule omówimy sobie możliwości wzięcia pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację zadłużeń. Takie sprawy jak wiemy bywają bardzo drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Podpisywanie ubezpieczenia

Wybieramy ubezpieczenie

Ubezpieczenie jest czymś, o czym nie musimy ciągle pamiętać, ale zawsze należałoby to mieć. Nie warto powtarzać przysłowia „mądry Polak po szkodzie”.
Warto mieć ubezpieczenie

Przezorny ubezpieczony – nowoczesna gama ubezpieczeń

Zwykle nie zastanawiamy się nad tym, że może się nam stać coś złego. Jak mówi pan Donald, agent sprzedający ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest poważny błąd. Zazwyczaj nie rozważamy, że możemy mieć wypadek samochodowy, że możemy popełnić niezwykle poważny błąd w obowiązkach zawodowych albo że nasze mieszkanie może spłonąć lub zostać obrabowane.
Zadbaj o rodziców na emeryturze

A Ty myślisz o swojej emeryturze?

Świadczenia emerytalne to rodzaj bezpieczeństwa na przyszłość o charakterze świadczenia pieniężnego dla starszych osób, które nie są w stanie wykonywać już pracy zarobkowej. Dawniej mówiono o niej renta starcza.
Księgowość

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to cieszące się popularnością i nierzadko konieczne rozwiązanie w obecnych realiach. Duża liczba firm stawia na rezygnację z wewnętrznego działu finansowego i oddanie prowadzenia ksiąg wyspecjalizowanym instytucjom. Zobacz, jakie plusy i minusy ma taki ruch biznesowy i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając zewnętrzną rachunkowość.
kalkulator obok monet

Aktuariusz to specjalista w branży finansów i ubezpieczeń|Jakie usługi oferuje aktuariusz?

W Polsce, aktuariusz uznawany jest za specjalistę, jaki zajmuje się naliczaniem wartości świadczeń pracowniczych. Ogólnie w zakres pracy tego specjalisty wchodzi naliczanie rozmaitych wartości, jakie obarczone są pewnym ryzykiem.
brokerzy Forex

Co robi broker ubezpieczeniowy? Wybierz bardzo dobre programy dla brokerów

Na rynku działa bardzo wielu agentów ubezpieczeniowych i to w głównej mierze do nich udajemy się, kiedy szukamy ubezpieczenia. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu sprawami zajmuję się również brokerzy ubezpieczeniowi. Co odróżnia ich od agentów i jak pracują?
rachunki

Aktuariusz jest specjalistą w branży finansów i ubezpieczeń

W naszym kraju, aktuariusz uznawany jest za specjalistę, jaki zajmuje się obliczaniem wartości świadczeń na rzecz pracowników. Ogólnie w zakres obowiązków tego fachowca zalicza się naliczanie różnorakich wartości, jakie obarczone są ryzykiem.