Ubezpieczenia
kalkulator obok monet

Aktuariusz to specjalista w branży finansów i ubezpieczeń|Jakie usługi oferuje aktuariusz?

W naszym kraju, aktuariusz uznawany jest za specjalistę, jaki zajmuje się naliczaniem wartości świadczeń pracowniczych. Ogólnie w zakres obowiązków takiego fachowca wchodzi obliczanie różnorodnych wartości, które obarczone są pewnym ryzykiem.
kobiety

Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

ING Życie to firma z wieloma latami tradycji, dużym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. ING Życie szkoli wielu wykształconych specjalistów.
Podpisywanie ubezpieczenia

Wybieramy ubezpieczenie

Ubezpieczenie to coś, co powinniśmy mieć zawsze, ale nie musimy o tym ciągle pamiętać. Nikt przecież nie chce, aby powiedzenie „mądry Polak po szkodzie”, było o nim.

Kredyt hipotecznyw SKOK

W kolejnym wpisie opowiemy sobie metodzie otrzymania środków na wymarzony dom lub mieszkanie, lub konsolidację zadłużeń. Takie marzenia jak wiemy bywają dość kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. W tym artykule jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Zadbaj o rodziców na emeryturze

A Ty myślisz o swojej emeryturze?

Świadczenia emerytalne to rodzaj bezpieczeństwa na przyszłość w postaci ekwiwalentu pieniężnego dla osób w podeszłym wieku, które nie są w stanie brać udział już pracy etatowej. Wiele lat temu była to renta starcza.
Warto mieć ubezpieczenie

Przezorny ubezpieczony – nowoczesna gama ubezpieczeń

Zwykle nie rozmyślamy o tym, że może się nam przytrafić coś złego. Jak twierdzi pan Antoni, agent oferujący ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest duży błąd. Raczej nie rozważamy, że możemy spowodować wypadek samochodowy, że możemy popełnić bardzo poważny błąd w obowiązkach zawodowych albo że nasze mieszkanie może zostać zalane lub zostać okradzione.
brokerzy Forex

Co robi broker ubezpieczeniowy? Wybierz bardzo dobre programy dla brokerów

Na rynku działa bardzo wielu agentów ubezpieczeniowych i to w głównej mierze do nich udajemy się, kiedy szukamy ubezpieczenia. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu sprawami zajmuję się również brokerzy ubezpieczeniowi. Co odróżnia ich od agentów i jak pracują?
Księgowość

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to cieszące się popularnością i w wielu wypadkach niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Wiele firm wybiera zamknięcie wewnętrznego działu księgowości i przekazanie prowadzenia ksiąg wyspecjalizowanym biurom. Dowiedz się, jakie plusy i minusy ma taki ruch biznesowy i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając zewnętrzną rachunkowość.
rachunki

Aktuariusz jest specjalistą w branży finansów i ubezpieczeń

W naszym kraju, aktuariusz uznawany jest za specjalistę, jaki zajmuje się obliczaniem wartości świadczeń na rzecz pracowników. Ogólnie w zakres obowiązków tego fachowca zalicza się naliczanie różnorakich wartości, jakie obarczone są ryzykiem.
pieniądze ze zbiórki

Pozyskiwanie pieniędzy na witrynach typu kickstarter

Obecnie zaskakująco często ludzie przejawiają dobroduszność i biorą udział w różnych kwestach, jak także zbiórkach, jakich zadaniem jest zbiórka pieniędzy lub innych dóbr na wyznaczony cel. Jest to oczywiście zbiórka publiczna, jaka może być przeprowadzona wyłącznie po otrzymaniu zgody od odpowiedniego urzędu. W celu uzyskania zgody, muszą zostać przedstawione szczegółowe plany związane z przeprowadzeniem zbiórki, jak również na jaki cel będą zbierane określone dobra.