Banki
Portfel, pieniądze

Konto osobiste Getin Bank

Propozycje banków dla indywidualnych klientów okazują się niezwykle różnorodne, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. W dwudziestym pierwszym wieku ogrom chwilowych problemów finansowych mogą rozwiązać nowe oferty kont osobistych. Nieraz wystarczy tylko krótka wizyta do banku, by zdobyć znakomitą ofertę konta osobistego. Jak jednak wybierać banki oferujące najlepsze konta?
Pieniądze, nominał polski

Współczesne rozwiązania kredytowe

Korzystanie z różnego rodzaju pożyczek nie jest w chwili obecnej niczym szczególnie dziwnym – w końcu charakteryzują się one tak ogromnym zróżnicowaniem, że właściwie w każdej sytuacji można znaleźć wśród nich coś rzeczywiście odpowiedniego.
Inwestycje, nieruchomości

Obligacje korporacyjne, obligacje komunalne, obligacje skarbowe

Polska ze równym wzrostem PKB i kurczącym się zadłużeniem wyróżnia się na tle UE. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić większym wzięciem i mają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne zapewniają niezłe profity. W tym niedługim artykule opiszę trzy typy obligacji, bo nadchodzące lata to perfekcyjna szansa, by zainwestować i pewnie pomnożyć swoje pieniądze.
Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu

Kredyt SKOK

Kredyt SKOK

Jeśli bierzesz kredyt, kredyt SKOK to pierwsza propozycja, z którą powinieneś się zaznajomić. SKOK to instytucja udzielająca kredytów, podobnie jak banki. Mimo że SKOK nie jest bankiem, SKOK to warta zaufania instytucja non-profit, w której opłaci Ci się wziąć kredyt.

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

W przypadku gdy masz wiele kredytów z których kwotą rat sobie nie dajesz rady albo z czasem przestajesz, należy byś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. To kredyt konsolidacyjny SKOK może być dla ciebie ostateczną "deską ratunku". W następnej części postu przybliżę Tobie czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on polega.
Inwestycje, papiery wartościowe

Inwestycja w obligacje?

Jest dużo możliwości inwestowania pieniędzy. Rozwiązaniem może być inwestycja w obligacje. Obligacje to papiery wartościowe, które są emitowane w serii. Emitent ogłasza, że jest dłużnikiem obligatariusza (właściciela obligacji), co czyni go zobowiązanym do spełnienia określonego świadczenia względem właściciela obligacji. Z uwagi na to, że Skarb Państwa występuje w tej relacji jako dłużnik, gwarantuje ponadto wykup obligacji od wierzycieli oraz wypłacenie należnych odsetek. W tej transakcji odpowiada całym majątkiem, co czyni obligacje najbezpieczniejszą inwestycją oraz lokatą pieniędzy.
Kredyt hipoteczny

Przedsiębiorcy wymagają godnego zaufania banku

Który bank dla firmy może być wybawieniem? Dzięki innowacyjnym oraz skutecznym rozwiązaniom, które zapewniają dziś banki swoim klientom, poprowadzić można w świetny sposób finanse swego przedsiębiorstwa. Rozwój jest niesamowicie istotny, jeśli chodzi o działanie firm, dlatego warto decydować się na sprawdzone oraz cenione rozwiązania. Znaczny potencjał banków to gwarant sukcesu, dlatego w uzupełnieniu o szczególną elastyczność osiągnąć można znakomite, tak bardzo pożądane efekty.
Pieniądze, monety

Kredyty inwestycyjne

Bycie dziś biznesmenem otwiera przed każdą ambitną osobą chętnych różnorodnych ścieżek rozwoju, oferuje możliwość własnej i zrównoważonej pracy oraz duże dochody.
duża ilość banknotów

Najlepsze kredyty gotówkowe

Prawdopodobnie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że dobry kredyt może być niezwykle przydatny w bardzo wielu rozmaitych sytuacjach. Dlatego też właśnie tak ogromne zróżnicowanie jakim odznaczają się w chwili obecnej owe usługi niewątpliwie jest fantastyczną wiadomością dla każdego z nas, gdyż dzięki temu w dosłownie każdym przypadku uda nam się odszukać wśród nich coś, co całkowicie odpowiada naszym wymaganiom.
bankonoty i monety

Interesujące finansowe rozwiązanie, jakie w dłuższej perspektywie czasowej oferuje korzyści

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby, jak to możliwe, poprawić trochę komfort swojego życia. Nie mówimy tu o rewolucji, lecz myślimy tu o niedużej zmianie, która mogłaby być dodatkiem do naszej obecnej sytuacji.
1 2 3