Banki
scrubble ułożone w słowo credit

Gdzie najlepiej zainwestować swoje zaoszczędzone fundusze?

Zebrałeś sporą sumę gotówki i nie masz pomysłu, co począć? Nie zamierzasz wydawać ich na przyjemności? Jeżeli tak, zachęcamy do lektury tego tekstu, w którym przedstawiamy najlepsze metody na pomnożenie środków.
finanse

Obligacje komunalne - zarabiamy duże pieniądze

Krajowe papiery wartościowe są na dzień dzisiejszy najpewniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one przychody na niezmiennym poziomie, który zależy od przedziału czasowego na który dana obligacja opiewa.
Inwestycje, nieruchomości

Obligacje korporacyjne, obligacje komunalne, obligacje skarbowe

Polska ze równym wzrostem PKB i kurczącym się zadłużeniem wyróżnia się na tle UE. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić większym wzięciem i mają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne zapewniają niezłe profity. W tym niedługim artykule opiszę trzy typy obligacji, bo nadchodzące lata to perfekcyjna szansa, by zainwestować i pewnie pomnożyć swoje pieniądze.
Świnka skarbonka

W co inwestować pieniądze

Tematem tego artykułu będą głównie lokaty SKOK, mało tego powiemy sobie o oferowanych. Dowiesz się która lokata jest lepsza, a która nieatrakcyjna oraz jaka jest najlepsza dla Ciebie.

Pożyczki w SKOK

Pożyczka SKOK to wątek który poruszymy się w tej publikacji. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą bardziej korzystne, więc jeśli brakuje ci środków do życia, a jesteś już konsumentem SKOK wypada przyjrzeć się tym modelem zdobycia środków do życia.
Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu

Kredyt SKOK

Kredyt SKOK

Jeśli bierzesz kredyt, kredyt SKOK to pierwsza propozycja, z którą powinieneś się zaznajomić. SKOK to instytucja udzielająca kredytów, podobnie jak banki. Mimo że SKOK nie jest bankiem, SKOK to warta zaufania instytucja non-profit, w której opłaci Ci się wziąć kredyt.

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

W przypadku gdy masz wiele kredytów z których kwotą rat sobie nie dajesz rady albo z czasem przestajesz, należy byś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. To kredyt konsolidacyjny SKOK może być dla ciebie ostateczną "deską ratunku". W następnej części postu przybliżę Tobie czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on polega.
Inwestycje, papiery wartościowe

Inwestycja w obligacje?

Jest dużo możliwości inwestowania pieniędzy. Rozwiązaniem może być inwestycja w obligacje. Obligacje to papiery wartościowe, które są emitowane w serii. Emitent ogłasza, że jest dłużnikiem obligatariusza (właściciela obligacji), co czyni go zobowiązanym do spełnienia określonego świadczenia względem właściciela obligacji. Z uwagi na to, że Skarb Państwa występuje w tej relacji jako dłużnik, gwarantuje ponadto wykup obligacji od wierzycieli oraz wypłacenie należnych odsetek. W tej transakcji odpowiada całym majątkiem, co czyni obligacje najbezpieczniejszą inwestycją oraz lokatą pieniędzy.
gotówka od ręki

Skuteczne sposoby na bezproblemową pożyczkę gotówki?

Z pewnością każdy z nas może od czasu do czasu spotkać się z nagłymi problemami finansowymi, które naturalnie nie są raczej niczym szczególnie przyjemnym. Przecież coś takiego może stanowić naprawdę poważne obciążenie dla naszego osobistego budżetu, zatem jeśli nie będziemy mieli szybkiego sposobu na skuteczne poradzenie sobie z nimi, to na długi czas znajdziemy się w niełatwej sytuacji finansowej. Wielu ludzi twierdzi, że w obliczu czegoś takiego nawet nie powinniśmy zawracać sobie głowy różnego rodzaju usługami kredytowymi jakie są obecnie oferowane przez banki, gdyż raczej nie pomogą nam one zbyt skutecznie.
Kredyt hipoteczny

Przedsiębiorcy wymagają godnego zaufania banku

Który bank dla firmy może być wybawieniem? Dzięki innowacyjnym oraz skutecznym rozwiązaniom, które zapewniają dziś banki swoim klientom, poprowadzić można w świetny sposób finanse swego przedsiębiorstwa. Rozwój jest niesamowicie istotny, jeśli chodzi o działanie firm, dlatego warto decydować się na sprawdzone oraz cenione rozwiązania. Znaczny potencjał banków to gwarant sukcesu, dlatego w uzupełnieniu o szczególną elastyczność osiągnąć można znakomite, tak bardzo pożądane efekty.
1 2 3