Banki
Pieniądze, nominał polski

W jakim banku najbezpieczniej wziąć pożyczkę?

Polacy zaliczymy do takich narodów, które bardzo lubią się zadłużać na potęgę. Dzisiaj wyjątkowo trudno jest spotkać dorosłego Polaka, który nie posiada żadnego zadłużenia w banku. Takie osoby, które nie posiadają żadnego kredytu, bądź też pożyczki można policzyć niemalże na palcach jednej ręki. Kredyty niezmiernie prosto dziś zaciągnąć.
Business work

Jakim sposobem wziąć pożyczkę na swoją działalność?

Własna firma jest marzeniem wielu obywateli Polski. Praca na własny rachunek i pokaźna płaca kusi wielu ludzi. Jeszcze bardziej zachęcająca jest opcja uzyskania dużej pomocy finansowej dla startującego przedsiębiorcy z dobrym planem. Aktualnie istnieje pewna liczba programów pomocy finansowej dla ludzi planujących własną działalność. Wystarczy jedynie świeży pomysł, razem z solidnym planem biznesowym i można otrzymać wysokie wsparcie z lokalnego urzędu miejskiego czy z jednego z programów wspierania nowych inicjatyw, zarządzanych przez Unię Europejską.
scrubble ułożone w słowo credit

Gdzie najlepiej zainwestować swoje zaoszczędzone fundusze?

Zebrałeś pokaźną sumę pieniędzy i nie masz pojęcia, co począć? Nie planujesz przepuszczać ich na zbytki? Jeśli tak, namawiamy do lektury tego wpisu, w którym przedstawiamy najkorzystniejsze metody na zainwestowanie oszczędności.
finanse

Obligacje komunalne - zarabiamy duże pieniądze

Papiery wartościowe emitowane przez państwo są aktualnie najbezpieczniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one zysk na niezmiennym poziomie, który zależy od czasu na który dana obligacja opiewa.
Kredyty i pożyczki

Doskonałe opinie kredytobiorców

Niesamowicie korzystne możliwości i drzwi, jakie otwiera kredyt na zakup ziemi rolnej to szczególnie doceniana przez rolników opcja. Nie tylko rolnicy stawiają na rekomendowany kredyt, ale także osoby, które pragną mieć ziemię na własny użytek często sięgają po tego typu rozwiązania. Specjalna propozycja obejmuje wiele opcji, które bardzo spodobają się potencjalnym kredytobiorcom. Kupno gruntu to bardzo ważna decyzja, którą możesz podjąć bez ryzyka już dzisiaj. Klarowność zasad to jedna z wielu zalet takich rozwiązań.
Świnka skarbonka

W co inwestować pieniądze

Głównym zagadnieniem tego artykułu będą przede wszystkim lokaty SKOK, mało tego powiemy sobie o oferowanych. Dowiesz się która lokata jest ciekawsza, a która gorsza oraz jaka była by najkorzystniejsza dla Ciebie.
gotówka od ręki

Skuteczne sposoby na bezproblemową pożyczkę gotówki?

Z pewnością każdego z nas raz na jakiś czas mogą spotkać nagłe problemy finansowe, które rzecz jasna nie należą raczej do zbyt miłych rzeczy. Przecież coś takiego może stanowić naprawdę poważne obciążenie dla naszego osobistego budżetu, przez co jeżeli nie znajdziemy dobrego sposobu na efektywne poradzenie sobie z nimi, to na długi czas możemy się znaleźć w dość trudnej sytuacji finansowej. Sporo ludzi sądzi, że przy czymś takim nawet nie powinniśmy zawracać sobie głowy rozmaitymi usługami kredytowymi z jakimi spotkamy się obecnie w bankach, ponieważ raczej nie pomogą nam one zbyt skutecznie.
stos pieniędzy

Co robić, by z niemałymi sukcesami rozwijać biznes?

Bardzo dużo firm na poważne kłopoty z tym, aby lepiej się rozwijać, poszerzać swoją działalność. Z jakich powodów tak bywa? No cóż, prawda jest taka, że jedną z największych przyczyn takowego rzeczy są na pewno pieniądze. Zatem prowadzimy elegancką restaurację, chcemy ją powiększyć o choćby salę, w której będą organizowane np. chrzty, ale niestety nie możemy się rozwijać, ponieważ nie mamy kasy. W takim razie w tym tekście warto pomyśleć co zrobić, aby mimo kłopotów, które są oczywiste w życiu firmy, jakoś sobie radzić.
Portfel, pieniądze

Konto osobiste Getin Bank

Propozycje banków dla indywidualnych klientów okazują się niezwykle różnorodne, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. W dwudziestym pierwszym wieku ogrom chwilowych problemów finansowych mogą rozwiązać nowe oferty kont osobistych. Nieraz wystarczy tylko krótka wizyta do banku, by zdobyć znakomitą ofertę konta osobistego. Jak jednak wybierać banki oferujące najlepsze konta?
Pieniądze, nominał polski

Współczesne rozwiązania kredytowe

Korzystanie z różnego rodzaju pożyczek nie jest w chwili obecnej niczym szczególnie dziwnym – w końcu charakteryzują się one tak ogromnym zróżnicowaniem, że właściwie w każdej sytuacji można znaleźć wśród nich coś rzeczywiście odpowiedniego.
1 2 3