Pomoc
Firma konsultingowa

Najlepsze narzędzia mierzenia i poprawiania jakości obsługi klienta w Twojej organizacji

Niesamowicie istotne jest dzisiaj to, w jaki sposób jakość obsługi klienta przekłada się na większe zmotywowanie marki do nieustannej pracy nad ulepszaniem swoich ofert. Wspomniane przełożenie jest duże, co ma wpływ na dalszą pracę przedsiębiorstwa oraz, analogicznie, zainteresowanie klientów usługami czy produktami. Firma powinna raz na jakiś okres wykonywać dokładne badania marketingowe, które swym zasięgiem obejmą wszystkie dziedziny korporacji, nie tylko te najważniejsze.

Doradztwo personalne

Podczas obecnego kryzysu finansowego ciężko podjąćdecyzję jak najskuteczniej zadbać o swoją przyszłość, a także o stałą pracę, która zapewni każdemu wysokie zarobki. Samotne poszukiwanie zatrudnienia mogą zwyczajowo spędzić sen z powiek i przywieźć wiele osób na skraj depresji. Nacisk na znalezienie pracy jest bowiem w społeczeństwie nadzwyczaj duży, co może niestety przekładać się na przykład na pewne problemy z samopoczuciem lub nawet powodować stany depresyjne.
brokerzy Forex

Co robi broker ubezpieczeniowy? Wybierz bardzo dobre programy dla brokerów

Na rynku działa bardzo wielu agentów ubezpieczeniowych i to w głównej mierze do nich udajemy się, kiedy szukamy ubezpieczenia. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu sprawami zajmuję się również brokerzy ubezpieczeniowi. Co odróżnia ich od agentów i jak pracują?
rachunki

Rozliczanie podatku a pomoc charytatywna - czyli jak przekazać pieniądze potrzebującym

Pod koniec każdego roku wypada zrobić rachunek przychodów z ostatnich 12 miesięcy. Jedni kalkulacje prowadzą ochoczo, aczkolwiek większość społeczeństwa do tego niemiłego obowiązku jest po prostu zmuszana.
Laptop na biurku

Czy rozliczanie się z fiskusem może dziać się bezproblemowo? Jakiego rodzaju udogodnienia dobrze będzie wypróbować? W jakich miejscach szukać odpo

Jeżeli coś jest zadaniem obowiązkowym, za jakim nie przepadamy to warto postarać się, aby w dość sprawny sposób uporać się z tego typu powinnością i wrócić do spraw trochę ciekawszych.

Kiedy potrzebujemy tłumacza przysięgłego

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji rozprawy sądowej, a także ślubu z obcokrajowcem. Zdarza się, żemamy potrzebę translacji z nietypowego języka. Jak szukaćdobrego tłumacza i kiedy to takie ważne?
1 2 3