Nieruchomości
Inwestycje, nieruchomości

Czy Warszawa to wartościowe miejsce na inwestycje?

Szybko rozwijający się rynek nieruchomości wciąga nowych inwestorów, którzy lokują swój dorobek w nieruchomości. Oprócz inwestorów zakupu dokonują również osoby fizyczne nie mające doświadczenia na rynku nieruchomości i nie znające praw w nim rządzących. Często jednak ich działania są na tyle roztropne i mądre, a rozkręcona działalność przynosi oczekiwane profity, iż należałoby zadać sobie pytanie - jak oni to robią?
Okna dla luksusowych nieruchomości

Na jakie czynniki zwrócić uwagę wybierając mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań pierwszego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym lokalem, który oferuje deweloper, a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie obowiązującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale prosty i wymaga spokojnego przemyślenia oraz analizy własnych potrzeb i możliwości.
Ogród na wsi

Co wybieramy na rynku nieruchomości?

Najbliższy rok przyniesie poważne zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska racze nie wpłyną pozytywnie na polepszenie kondycji rynku nieruchomości. Jakie mieszkania czy domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w najbliższym czasie?
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru między nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Mimo powszechnie obowiązującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale prosta i wymaga głębszego przemyślenia oraz analizy własnych oczekiwań i możliwości.
prawnik w pracy

Godny polecenia prawnik z Wrocławia

Codzienne życie potrafi przynosić nam rozmaite i nie zawsze przyjemne niespodzianki. Czasem możemy bardzo łatwo pobłądzić na życiowej drodze i skręcić nie w ten zaułek, co trzeba. Za zrobione błędy musimy płacić, ale zawsze możemy postarać się poszukać okoliczności łagodzących, które mogą pomniejszyć karę. O ile w naszym życiu osobistym nikt nie jest w stanie wyprostować naszych stosunków z bliskimi, to w innych kwestiach zawsze można skorzystać z profesjonalnych porad prawnych.

Lokalizacja na siedzibę firmy we w miejscowości Wrocław

Centrum Dolnego Śląska to idealna lokalizacja na ulokowanie biura działalności. Nie bez kozery dziesiątki renomowanych krajowych i światowych biznesów otworzyły tu swoje biura. Wrocław słynie z tego, że stwarza przyjazne warunki do rozwoju biznesu.
zarządzanie najmem

Masz w planach inwestować w mieszkania?

Nie zamierzasz polegać na stare lata na państwowej emeryturze? Może najzwyczajniej masz większą kasę i chciałbyś zainwestować ją w sensowny sposób? A więc jest fajne wyjście! W końcu szalenie skuteczne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku nieruchomości.
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

Aktualnie kredyty i pożyczki są jednymi z najchętniej wybieranych produktów proponowanych przez banki i nie tylko. Przez ludzi nieobeznanych w zagadnieniu nierzadko określenia te są wykorzystywane zamiennie, choć ich znaczenie nie jest takie samo. To, co łączy kredyt i pożyczkę to fakt, że klient otrzymuje pieniądze i w późniejszym czasie musi je oddać. Obydwa procesy przebiegają jednakw odmienny sposób. Co znamienne, jedyną jednostką uprawnioną do dawania kredytów są banki.
wypłacanie pieniędzy z bankomatu

Oferty banków

Na dzień dzisiejszy coraz mniej jest ludzi, którzy nie korzystają z oferty banków. Do lamusa odchodzi praktyka umieszczania środków w popularnej skarpecie. Społeczeństwa stają się znacznie bardziej uświadomione co do korzyści, które niesie za sobą utworzenie konta w banku czy korzystanie z pozostałych usług tego typu instytucji. Oprócz tego banki idą z duchem czasu, wykonując bardziej zaawansowane usługi, a także stosując najnowsze technologie. Pewnego rodzaju przełomem w bankowości było stworzenie rachunków do obsługi wyłącznie przez Internet.
Dach wieńczy dzieło

Dachówka – który produkt warto obecnie wybrać, aby mieć gwarancję satysfakcji oraz wysokiej jakości dachu?

Budowa domu to wielki wydatek, w związku z tym wybierając materiały budowlane, należy wykazywać się bardzo dużą ostrożnością. Podjęcie nieodpowiedniej decyzji może bowiem skutkować stratą pieniędzy i problemami z późniejszym użytkowaniem budynku.
1 2 3