Konto
Szara strefa

Własna firma

Obierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia swojej firmy. Posiadanie własnej firmy ma wiele plusów: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru odpowiadających nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Kredyty i pożyczki

Doskonałe opinie kredytobiorców

Niesamowicie korzystne możliwości i drzwi, jakie otwiera kredyt na zakup ziemi rolnej to szczególnie doceniana przez rolników opcja. Nie tylko rolnicy stawiają na rekomendowany kredyt, ale także osoby, które pragną mieć ziemię na własny użytek często sięgają po tego typu rozwiązania. Specjalna propozycja obejmuje wiele opcji, które bardzo spodobają się potencjalnym kredytobiorcom. Kupno gruntu to bardzo ważna decyzja, którą możesz podjąć bez ryzyka już dzisiaj. Klarowność zasad to jedna z wielu zalet takich rozwiązań.
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

Na dzień dzisiejszy kredyty i pożyczki są jednymi z najczęściej wybieranych usług oferowanych przez banki i nie tylko. Przez osoby nieobeznane w zagadnieniu często określenia te są stosowane zamiennie, choć ich znaczenie nie jest takie samo. Cecha wspólna kredytu i pożyczki to fakt, że klient otrzymuje pieniądze i w późniejszym czasie musi je oddać. Obydwa procesy przebiegają jednakw odmienny sposób. Co znamienne, jedyną instytucją uprawnioną do dawania kredytów są banki.
solarium

Najtańsze i najlepsze konto firmowe - jak wybrać?

Nie możesz prowadzić własnej firmy nie posiadając firmowego konta bankowego. Jest ono niezbędne każdemu przedsiębiorcy. konto bankowe jest nieodzownym narzędziem użytkowanym w prowadzeniu firmy.
Pieniądze

Zakupy nowej generacji

Kolejki na poczcie czy agencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwytrwalszych zwolenników tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, gdy opłat dokonywało się jedynie przy okienku pocztowym się skończyły. I bardzo dobrze, ponieważ teraz jesteśmy w stanie regulować zobowiązania nie wychodząc z domu i co warto podkreślić– zupełnie nieodpłatnie.
podatki

Organizacje pożytku publicznego

Możliwość przekazywania 1 procenta swojego podatku dla organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w Polsce od paru lat. Czy warto wspierać w ten sposób organizacje pozarządowe wypełniając pit 2013?
Finanse studenta

Szeroka oferta kont dla młodzieży

Obecnie każda osoba potrzebuje posiadać nowoczesne konto bankowe. Czas w którym odpowiednia osoba zakłada pierwsze konto szybko ulega skróceniu. Atrakcyjne konto dla dzieci lub konto dla młodzieży do obecnie niemal standard. Przy załatwianiu wielorakich powszednich zakupów coraz dużą rolę pełni elastyczność i uniwersalność, w istotnym stopniu spełniana przez niesłychane możliwości. Jak jednak najlepiej wybierać takie konto, aby później nie żałować nigdy swojego wyboru?

Elektroniczne składanie oświadczenia podatkowego

Elektroniczne rozliczanie zeznania podatkowego jest niezwykle łatwe i zajmie ledwie kilka chwil. Jeżeli są, więc Państwo znudzeni zaprzepaszczaniem swego drogocennego czasu w kolejce na poczcie bądź w urzędzie, gorąco nakłaniamy do bliższego zapoznania się z działaniem naszego programu i do uzupełnienia e-deklaracji.
karta kredytowa

Bankowość dla właścicieli firm

Zarówno średnie, duże jak i najmniejsze przedsiębiorstwa wymagają określonych kont w banku. Oferta dla biznesmenów jest różna od tej, którą prezentuje się osobom indywidualnym. Jako że na kontach firmowych obraca się o wiele większą gotówką, banki dla zwabienia klienta oferują mu komplet atrakcji oraz niekiedy gratisy w formie gadżetów elektronicznych – przykładowo szeroko wykorzystywanych modeli tabletów. Takie oferty przede wszystkim dają opcję posiadania dużej liczby różnych subkont, których granice ustala sam użytkownik. Daje to opcję łatwego obserwowania środków finansowych w obrębie przedsiębiorstwa, co jest niezwykle ważne dla średnich i większych przedsiębiorstw.
kalkulator

Kalkulatory niezbędne w pracy

Wiadomo, że poszukując pomocy, każdy może zerknąć do Internetu. Możemy już nawet zarejestrować działalność bez wychodzenia z domu, a obliczanie PITu przez Internet ma już dużą popularność. Problemy z fakturami, liczeniem opłat i oszczędności z lokat możemy rozwiązać za sprawą przydatnych aplikacji. Strony podatkowo-finansowe działają po to, by wspierać w prostych kwestiach.