Konto
Finanse studenta

Szeroka oferta kont dla młodzieży

Dziś każdy osoba potrzebuje posiadać nowoczesne konto bankowe. Czas w którym konkretna osoba zakłada pierwsze konto bardzo ulega skróceniu. Atrakcyjne konto dla dzieci czy konto dla młodzieży do obecnie wielki standard. Przy załatwianiu różnych powszednich zakupów coraz ważniejszą rolę pełni mobilność i uniwersalność, w istotnym stopniu spełniana przez niesłychane możliwości. Jak jednak najlepiej wybierać takie konto, aby później nie żałować nigdy własnego wyboru?
podatki

Organizacje pożytku publicznego

Możliwość przekazywania 1 procenta swojego podatku dla organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w Polsce od paru lat. Czy warto wspierać w ten sposób organizacje pozarządowe wypełniając pit 2013?
karta kredytowa

Bankowość dla właścicieli firm

Zarówno średnie, duże jak i małe przedsiębiorstwa potrzebują odpowiednich kont w banku. Oferta dla biznesmenów jest różna od tej, którą udostępnia się jednostkom indywidualnym. Jako że na kontach firmowych obraca się dużo większymi sumami, banki dla zachęcenia klienta udostępniają mu pakiet atrakcji oraz niekiedy gratisy w postaci gadżetów elektronicznych – np. popularnych rodzajów tabletów. Takie oferty w pierwszej kolejności dają opcję prowadzenia wielu różnych subkont, których granice ustala sam klient. Daje to opcję nieskomplikowanego monitorowania gotówki w ramach firmy, co jest bardzo ważne dla średnich i większych przedsiębiorstw.
solarium

Najtańsze i najlepsze konto firmowe - jak wybrać?

Nie możesz prowadzić własnej firmy bez firmowego konta w banku. Jest ono nieodzowne każdemu biznesmenowi. konto bankowe jest koniecznym narzędziem użytkowanym w prowadzeniu biznesu.
księgowego

Polisa na życie. Czy opłaci się je wykupić jak też na co zwracać uwagę?

Prawdopodobnie każdy chciałby zagwarantować swym bliskim spokojną i pewną przyszłość. Jednakże co w przypadku, kiedy nagle nas zabraknie?


Polisa na życie. Czy opłaci się je wykupić jak też na co zwracać uwagę?

Może opłaca się wykupić ubezpieczenie na zdrowie i życie aviva? Ogólnie ubezpieczenie na życie może wykupić sobie ktokolwiek.
Kredyty i pożyczki

Doskonałe opinie kredytobiorców

Bardzo korzystne możliwości i drzwi, które otwiera kredyt na zakup ziemi rolnej to bardzo ceniona przez rolników opcja. Nie tylko rolnicy stawiają na rekomendowany kredyt, ale także osoby, które chcą mieć ziemię na swój użytek nierzadko sięgają po tego typu rozwiązania. Specjalna propozycja obejmuje szereg opcji, które bardzo spodobają się potencjalnym kredytobiorcom. Zakup gruntu to bardzo ważna decyzja, którą możesz podjąć bez ryzyka już dziś. Klarowność zasad to jedna z wielu zalet takich rozwiązań.
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

Na dzień dzisiejszy kredyty i pożyczki to jedne z najczęściej wybieranych produktów proponowanych przez banki i inne instytucje. Przez ludzi nieobeznanych w zagadnieniu nierzadko określenia te są wykorzystywane zamiennie, choć ich znaczenie się nie pokrywa. Cecha wspólna kredytu i pożyczki to fakt, że klient otrzymuje środki finansowe i w późniejszym czasie musi je oddać. Obydwa procesy odbywają się jednakw odmienny sposób. Co ważne, jedyną instytucją uprawnioną do dawania kredytów są banki.
Pieniądze

Zakupy nowej generacji

Kolejki na poczcie czy ajencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwierniejszych fanów tradycji. Czasy, kiedy opłat dokonywało się jedynie przy okienku agencji pocztowej dawno minęły. Należy się cieszyć, bowiem obecnie możemy opłacać zobowiązania nie wychodząc z domu i co warto podkreślić– zupełnie za darmo.
Szara strefa

Własna firma

Obierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia swojej firmy. Posiadanie własnej firmy ma wiele plusów: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru odpowiadających nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.

Elektroniczne składanie oświadczenia podatkowego

Elektroniczne rozliczanie zeznania podatkowego jest niezwykle łatwe i zajmie ledwie kilka chwil. Jeżeli są, więc Państwo znudzeni zaprzepaszczaniem swego drogocennego czasu w kolejce na poczcie bądź w urzędzie, gorąco nakłaniamy do bliższego zapoznania się z działaniem naszego programu i do uzupełnienia e-deklaracji.
1 2