Konto
Szara strefa

Własna firma

Obierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia własnej firmy. Posiadanie osobistej firmy ma wiele zalet: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, wyboru odpowiadających nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Pieniądze

Zakupy nowej generacji

Kolejki na poczcie czy agencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwytrwalszych zwolenników tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, gdy opłat dokonywało się jedynie przy okienku pocztowym się skończyły. I bardzo dobrze, ponieważ teraz jesteśmy w stanie regulować zobowiązania nie wychodząc z domu i co warto podkreślić– zupełnie nieodpłatnie.
podatki

Organizacje pożytku publicznego

Możliwość przekazywania 1 procenta swojego podatku dla organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w Polsce od paru lat. Czy warto wspierać w ten sposób organizacje pozarządowe wypełniając pit 2013?
Finanse studenta

Szeroka oferta kont dla młodzieży

Obecnie każda osoba potrzebuje posiadać nowoczesne konto bankowe. Czas w którym odpowiednia osoba zakłada pierwsze konto szybko ulega skróceniu. Atrakcyjne konto dla dzieci lub konto dla młodzieży do obecnie niemal standard. Przy załatwianiu wielorakich powszednich zakupów coraz dużą rolę pełni elastyczność i uniwersalność, w istotnym stopniu spełniana przez niesłychane możliwości. Jak jednak najlepiej wybierać takie konto, aby później nie żałować nigdy swojego wyboru?
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

W dzisiejszych czasach kredyty i pożyczki są jednymi z najchętniej wybieranych usług oferowanych przez banki i inne instytucje. Przez ludzi nieobeznanych w zagadnieniu niejednokrotnie terminy te są stosowane zamiennie, choć ich znaczenie się nie pokrywa. To, co łączy kredyt i pożyczkę to fakt, że klient dostaje środki finansowe i ma w późniejszym okresie obowiązek zwrócenia ich. Obydwa procesy odbywają się jednakw odmienny sposób. Co znamienne, jedyną jednostką mającą uprawnienia do udzielania kredytów są banki.

Elektroniczne składanie oświadczenia podatkowego

Elektroniczne rozliczanie zeznania podatkowego jest niezwykle łatwe i zajmie ledwie kilka chwil. Jeżeli są, więc Państwo znudzeni zaprzepaszczaniem swego drogocennego czasu w kolejce na poczcie bądź w urzędzie, gorąco nakłaniamy do bliższego zapoznania się z działaniem naszego programu i do uzupełnienia e-deklaracji.
Kredyty i pożyczki

Doskonałe opinie kredytobiorców

Bardzo korzystne możliwości i drzwi, które otwiera kredyt na zakup ziemi rolnej to niesamowicie doceniana przez rolników możliwość. Nie jedynie rolnicy stawiają na rekomendowany kredyt, ale również osoby, jakie chcą mieć ziemię na swój użytek nierzadko sięgają po tego typu rozwiązania. Wyjątkowa propozycja obejmuje szereg opcji, jakie bardzo spodobają się potencjalnym kredytobiorcom. Zakup gruntu to bardzo ważna decyzja, którą możesz podjąć bez ryzyka już teraz. Klarowność zasad to jedna z wielu atutów takich rozwiązań.
karta kredytowa

Bankowość dla właścicieli firm

Zarówno średnie, duże jak i najmniejsze przedsiębiorstwa wymagają określonych kont w banku. Oferta dla biznesmenów jest różna od tej, którą prezentuje się osobom indywidualnym. Jako że na kontach firmowych obraca się o wiele większą gotówką, banki dla zwabienia klienta oferują mu komplet atrakcji oraz niekiedy gratisy w formie gadżetów elektronicznych – przykładowo szeroko wykorzystywanych modeli tabletów. Takie oferty przede wszystkim dają opcję posiadania dużej liczby różnych subkont, których granice ustala sam użytkownik. Daje to opcję łatwego obserwowania środków finansowych w obrębie przedsiębiorstwa, co jest niezwykle ważne dla średnich i większych przedsiębiorstw.
kalkulator

Kalkulatory niezbędne w pracy

Wiadomo, że poszukując pomocy, każdy może zerknąć do Internetu. Możemy już nawet zarejestrować działalność bez wychodzenia z domu, a obliczanie PITu przez Internet ma już dużą popularność. Problemy z fakturami, liczeniem opłat i oszczędności z lokat możemy rozwiązać za sprawą przydatnych aplikacji. Strony podatkowo-finansowe działają po to, by wspierać w prostych kwestiach.