Finanse
zadowoleni doradcy

Rynek pracy w Polsce

Współczesny rynek pracy wykazuje tak dużą niestabilność, iż te zawody, na które jeszcze niedawno istniał popyt, dziś nie spotykają się z tak dużym zainteresowaniem. Które więc zawody charakteryzuje obecnie największe powodzenie?
Księgowość, finanse

Audyt w Warszawie

Jeżeli widzisz, że w twojej firmie coś nieprawidłowego dzieje się z kondycją finansową, to nie zwlekaj i wezwij audytorów, którzy zrealizują w twoje firmie kompleksowy audyt finansowy. Jest to skrupulatne skontrolowanie ksiąg przedsiębiorstwa przez kadrę zawodowych audytorów. Będą poszukiwać oni wszelkich pomyłek i nieprawidłowych operacji, które robili twoi pracownicy.
Zarządzanie firmą

CRM i ERP - bardzo ważne narzędzia pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie firmy

Tak samo system CRM, jak również ERP pełnią bardzo istotne zadanie w każdej profesjonalnej firmie, gdyż odpowiadają one za przechowywanie a także regularne odtwarzanie wielu ważnych informacji. Powinniśmy jednak pamiętać, iż rozwiązania te nieco się od siebie różnią, a co za tym idzie wypada wiedzieć, jakie zadania one pełnią oraz dlaczego są aż tak popularne. Chcąc zapewnić firmie sprawne funkcjonowanie nie można zapomnieć o systemach informatycznych, gdyż praca bez nich jest często bardzo utrudniona.
rozliczanie i księgowość

Usługi księgowe Katowice mają na właściwym pułapie

Czy potrzebujemy kogoś od finansów? Finanse każdej firmy są niesamowicie ważne, szczególnie jeśli powinny być one rozliczane z urzędem skarbowym, przez to najlepiej robimy, jeżeli powierzymy je w ręce dobrze doświadczonych osób, które będą znały aktualne ustawy i na bieżąco będą ze wszystkimi przemianami. Nie mniej do takich osób także musimy posiadać zaufanie.
Praca przy komputerze

Outsourcing rachunkowości, czyli jak zlecać usługi księgowe.

Outsourcing księgowości jest czynnością, która polega na powierzaniu swych rachunków oraz pozostałych elementów finansów profesjonalistom, w postaci jednostki zewnętrznej. Tego rodzaju rozwiązanie jest chętnie preferowane przez coraz większą liczbę firm. Podstawowym powodem ich wziętości staje się potrzeba redukcji kosztów.
Księgowość

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Mając swoją firmę należy zwracać baczną uwagę na bardzo wiele rzeczy. W wypadku, jeśli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza oczywiście dobrze powinniśmy przestrzegać punktualnego odprowadzania składek emerytalnych, prawidłowo księgować wszelkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów wyliczać podatki – jest tego bardzo dużo.
Księgowość

Po co nam audyt finansowy?

Gdy posiadamy własne przedsiębiorstwo z pewnością znane jest nam pojęcie audytu finansowego. Mnóstwo ludzi odczuwa niepokój na samo wspomnienie o audycie i odbiera go jako kolejną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor jest potworem czekającym na każde potknięcie finansowe firmy tylko dlatego aby móc je wytknąć i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w sprawdzeniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest zrobione odpowiednio i czy nie ma istotnych rozbieżności między stanem rzeczywistym a tym ze sprawozdania.
praca

Usługi audytorsko-księgowe

Jakiś czas temu księgowy w firmie był niezastąpiony niemal od pierwszego dnia. Aktualnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac pozwala w szczególności oszczędzić pieniądze firmy.
rachunkowość

Rachunkowość w dobrych rękach

Każdy właściciel firmy staje na początku swojej biznesowej przygody przed dylematem - jak zarządzać księgowością? W naszym kraju możemy wykorzystać trzy scenariusze: korzystamy z usług księgowego, zdajemy się na usługi biura rachunkowego bądź też (co jest najbardziej czasochłonne) zajmujemy się tym we własnym zakresie. Wybranie odpowiedniej opcji jest bardzo ważną kwestią w kontekście kierowania własnym biznesem.
księgowość

Rozbudowane świadczenia z zakresu księgowości w stolicy Dolnego Śląska

Jeśli chodzi wszechstronne świadczenia z zakresu księgowości we Wrocławiu to stwierdzić trzeba, że naprawdę pozostają one na bardzo dużym poziomie. Dlatego też warto przyglądać się im z bliska, podczas gdy indywidualnie poszukuje się księgowego, który w krótkim czasie wykona dla nas istotne zlecenia albo podczas gdy poszukuje się tego specjalisty na stałe do swojej działalności. Wówczas ma się w końcu wyraźniejszą gwarancję, że osoba taka perfekcyjnie wywiąże się z nałożonych na nią poleceń.
1 2 3 4 5