Finanse
Biznes, mężczyźni

Konsultuj i poprawiaj umiejętności - skuteczne rozwiązania dla firm

W tym oto pomocnym artykule opisujemy zagadnienia z dziedziny szkoleniowej, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy szef pragnący osiągnąć sukces w współczesnym, trudnym gospodarczo świecie. Zapraszamy do lektury.
zadowoleni doradcy

Rynek pracy w Polsce

Aktualny rynek pracy tak intensywnie się zmienia, iż te zawody, na które jeszcze parę lat temu istniał popyt, dziś nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Jakie profesje mają dzisiaj największe zapotrzebowanie?
praca

Usługi audytorsko-księgowe

Kilkanaście lat temu księgowy w strukturze firmy był niezastąpiony niemal od pierwszego dnia. Aktualnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
falgi

Fundusze unijne – po co to wszystko?

Wspólnota europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane niesprawiedliwie. Takie uwagi są niesamowicie błędne, ponieważ o dobrej roli tej wspólnoty międzynarodowej zaświadcza fakt, że nasz region generalnie jest wolny od konfliktów zbrojnych (nie licząc niektórych krajów Bałkan, ale one do wspólnoty nie należą).
billboard reklamowy w języku angielskim

Agencje reklamowe spełniają w dzisiejszych czasach mają wyjątkowo istotną funkcję w promowaniu dóbr

Marketing, na przestrzeni lat stał się najważniejszą płaszczyzną do sukcesu na rynku sprzedaży dóbr i realizacji usług. Nie wystarczy obecnie tylko wykonać dane dobro i skierować do sprzedaży, ale należy w określonym stopniu przeprowadzić propagandę, która zapewnia bardzo dobrą reklamę i powiększa liczbę potencjalnych nabywców takiego dobra.
dolar

W jaki sposób wykaraskać się z kłopotów finansowych?

Jak wiadomo, nasze wypłaty są bardzo przeciętne, zwłaszcza w porównaniu z kanadyjskimi albo szwedzkimi. Naturalnie chodzi tutaj o sytuację typowego Nowaka. To sprawia, iż nietrudno o popadnięcie w problemy finansowe... A co zatem można zalecić tym ludziom, którzy np. muszą dokonać ważnego zakupu, lecz najzwyczajniej w świecie nie mają funduszy? Cóż, brak kasy to w sumie wielki problem ludzi na całym globie, w końcu przeciętniak nigdzie nie jest krezusem.
Zarządzanie firmą

CRM i ERP - bardzo ważne narzędzia pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie firmy

Podobnie system CRM, jak też ERP pełnią bardzo ważne zadanie w każdej szanującej się firmie, ponieważ są one odpowiedzialne za rejestrowanie a także regularne odtwarzanie wielu istotnych informacji. Powinniśmy jednak pamiętać, iż rozwiązania te nieco się od siebie różnią, a co za tym idzie dobrze jest wiedzieć, jakie zadania one pełnią i dlaczego są aż tak istotne. Chcąc zagwarantować firmie sprawne funkcjonowanie nie można zapomnieć o systemach informatycznych, ponieważ praca bez nich jest aktualnie wręcz niemożliwa.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Człowiek, który ceni sobie przyszłość swoich bliskich powinien pomyśleć o zakupie polisy lub
rozważyć opcje jaką jest prywatne ubezpieczenie.
Planując naszą przyszłość nie potrafimy przewidzieć ogromnej liczby zagrożeń, możemy za to postarać się zadbać o to, aby w ciężkiej sytuacji nie pozostać bez pomocy i niezbędnych środków finansowych.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim wybierzesz banery reklamowe jako narzędzia promocyjne twojej marki, musisz to dogłębnie przemyśleć. Wiedz, że obywatele Polski wykazują coraz mocniejszą niechęć wobec wszechobecnych reklam. To nie dziwota – w końcu banery reklamowe są rzeczywiście widoczne na każdym kroku.
kalkulator obok monet

Aktuariusz to specjalista w branży finansów i ubezpieczeń|Jakie usługi oferuje aktuariusz?

W Polsce, aktuariusz uznawany jest za specjalistę, który zajmuje się obliczaniem wartości świadczeń pracowniczych. Ogólnie w zakres pracy takiego specjalisty wchodzi obliczanie różnorakich wartości, które obarczone są ryzykiem.
1 2 3 4 5