Finanse
falgi

Fundusze unijne – po co to wszystko?

UE otrzymała w tym roku pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że sławne wyróżnienie przekazano niesprawiedliwie. Takie uwagi są mocno nietrafione, gdyż o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej mówi fakt, że nasz kontynent generalnie jest wolny od wojen (nie licząc pewnych krajów Bałkan, jednakże one do UE nie należą).
Praca przy komputerze

Outsourcing rachunkowości, czyli jak zlecać usługi księgowe.

Outsourcing księgowości jest pewną czynnością, która polega na zleceniu swych rachunków jak również pozostałych elementów finansów profesjonalistom, w postaci firmy zewnętrznej. Tego rodzaju rozwiązanie jest chętnie stosowane przez coraz większą liczbę przedsiębiorstw. Najistotniejszym powodem ich popularności staje się potrzeba redukcji kosztów.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Człowiek, który ceni sobie przyszłość swojej rodziny powinien pomyśleć o zakupie polisy lub rozważyć ubezpieczenie na życie.
Planując naszą przyszłość nie jesteśmy w stanie przewidzieć ogromnej liczby niebezpieczeństw, możemy jednak dołożyć starań i zadbać o to, aby w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i niezbędnych środków finansowych.
Raport

Badanie sprawozdań finansowych MŚP

Nawet najbogatsze firmy mogą dostać się w niezłe tarapaty, gdy dookoła jest ciężki kryzys gospodarczy. Generalnie wystarczy niepozorny błąd w księgowości, by firma zaczęła tonąć. To jasne, że człowiek czasem robi błędy, tego nie da się właśnie uniknąć.
dużo pieniędzy

Lokaty i kredyty bankowe - interesujące informacje

Banki to instytucje, z usług których korzysta duża liczba osób. Można nawet powiedzieć, że jest to zdecydowanie większa część ludzi zamieszkujących miasta i nie tylko. Usługi oferowane przez banki ulegały zmianom na przestrzeni lat, podążając między innymi za rozwojem technologicznym. W rezultacie stworzona została na przykład opcja dostępu do rachunku bankowego za pośrednictwem Internetu i przeprowadzania różnorodnych transakcji w ten sposób.
Zarządzanie firmą

CRM i ERP - bardzo ważne narzędzia pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie firmy

Zarówno system CRM, jak i ERP pełnią niezmiernie ważne zadanie w każdej szanującej się firmie, ponieważ odpowiadają one za rejestrowanie jak również przetwarzanie wielu potrzebnych informacji. Powinniśmy jednak pamiętać, iż rozwiązania te nieco się od siebie różnią, a w związku z tym dobrze jest wiedzieć, jakie zadania one pełnią i dlaczego są aż tak ważne. Pragnąc zagwarantować firmie precyzyjne funkcjonowanie nie można zapomnieć o systemach informatycznych, ponieważ praca bez nich jest aktualnie bardzo utrudniona.
Biznes, mężczyźni

Konsultuj i poprawiaj umiejętności - skuteczne rozwiązania dla firm

W tym oto pomocnym artykule opisujemy zagadnienia z dziedziny szkoleniowej, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy szef pragnący osiągnąć sukces w współczesnym, trudnym gospodarczo świecie. Zapraszamy do lektury.
zadowoleni doradcy

Rynek pracy w Polsce

Aktualny rynek pracy tak intensywnie się zmienia, iż te zawody, na które jeszcze parę lat temu istniał popyt, dziś nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Jakie profesje mają dzisiaj największe zapotrzebowanie?
praca

Usługi audytorsko-księgowe

Kilkanaście lat temu księgowy w strukturze firmy był niezastąpiony niemal od pierwszego dnia. Aktualnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
billboard reklamowy w języku angielskim

Agencje reklamowe spełniają w dzisiejszych czasach mają wyjątkowo istotną funkcję w promowaniu dóbr

Marketing, na przestrzeni lat stał się najważniejszą płaszczyzną do sukcesu na rynku sprzedaży dóbr i realizacji usług. Nie wystarczy obecnie tylko wykonać dane dobro i skierować do sprzedaży, ale należy w określonym stopniu przeprowadzić propagandę, która zapewnia bardzo dobrą reklamę i powiększa liczbę potencjalnych nabywców takiego dobra.
1 2 3 4 5