Mieszkania
zarządzanie najmem

Masz w planach inwestować w mieszkania?

Nie zamierzasz polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? A może najzwyczajniej w świecie posiadasz znaczną kasę i chciałbyś zainwestować ją jakoś? Zatem jest interesujące wyjście! W końcu niesamowicie skuteczne jest inwestowanie swoich pieniędzy na rynku mieszkaniowym.
Pieniądze, nominał polski

Najbardziej opłacalne kredyty hipoteczne

W dzisiejszych czasach mnóstwo osób nieraz stara się nie tylko o dobrą pracę, ale również o własny kąt i godziwy zarobek. Jak jednak powinno się spożytkować w ten sposób zdobyte pieniądze? Dzisiaj ogrom banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dopasowuje swe możliwości tak, by kredyt hipoteczny na dowolny cel stał się zwykłą formalnością.
rynek w Gdańsku

Miasto Trzebnica to uzdrowiskowa aura, przeplatana wypoczynkowym klimatem miasta.

Trzebnica to miejsce spokoju i czynnego relaksu, w pasie malowniczych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno miłośnicy duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i czynnego odpoczynku, bowiem okolice miasta to idealne punkty na wędrówki piesze, rajdy rowerowe. Trzebnica i jej przyległe obszary posiada wielki zasób inwestycyjny, który prężnie się rozwija. Postęp dotyczy wielu zakresów działania i obszarów życia miejscowej ludności – kultury, aktywności fizycznej, nieruchomości, kształcenia dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Miasto Trzebnica ma poświadczone położenie bioklimatyczne spełniające normy zdrowotne a także, atrybuty sanitarne powietrza.
Dom czy mieszkanie za milion

O nabyciu domu w Łodzi

Chociaż zasadniczo rynek mieszkań w Łodzi nie jest aż tak bardzo atrakcyjny jak w przykładowo Wrocławiu bądź Warszawie, to jednakże sam zakupiłem w tym mieście - przed kilkoma miesiącami, trzypokojowe mieszkanie. Chciałbym zaznaczyć, że nie planuję przeprowadzić się do Łodzi - jakby nie patrzeć mieszkania w Łodzi są na tyle korzystne cenowo, iż po prostu opłaca się je zakupić - jako inwestycję.
samochód, leasing

Leasing – z jakiego względu cechuje się dziś tak dużą popularnością i czy wskazane jest się na niego decydować

Obecnie konsument posiada do dyspozycji rzeczywiście faktycznie dużo nowoczesnych rozwiązań, które umieją zauważalnie uprościć normalne funkcjonowanie. Poza tym, cechują się one ogromnym zainteresowaniem.
mieszkanie - wystrój

Najwyższa pora na własne lokum

Każda osoba w określonym momencie życia staje przed decyzją o kupnie własnego lokum. Wiąże się to ze sporą dawką nerwów, wielką ilością formalności, lecz warto przez to przejść, bo satysfakcja jaką poczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest niewyobrażalna. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć wiele ofert. Ale jak wybrać najlepszą?

Zorganizowany transport osób do Niemiec

Podróże wzbogacają. To stare powiedzonko nie jest tylko wyświechtanym frazesem. Jeśli cały czas spędzamy w czterech ścianach swojego mieszkania, co tak naprawdę jesteśmy w stanie wiedzieć o świecie? Każda podróż to nowe, cenne doświadczenia. To także sposobność poznania wielu ciekawych ludzi, z którymi może nas złączyć wspaniała relacja. Wybierając się w nowe miejsca, nigdy nie wiemy, co na nas czeka za kolejnym zakrętem i to właśnie jest najbardziej ekscytujące.
Kredyt hipoteczny

Różne rodzaje kredytów

Wiele ludzi poszukujących kredytu doskonale dobranego do swoich celów i możliwości finansowych zastanawia się nad kredytem mieszkaniowym albo hipotecznym. Jaka jest rzeczywista różnica między nimi? Obecnie ogrom problemów związanych z chęcią budowy swojego domu, można niezwykle łatwo rozwikłać za pomocą różnorodnych usług bankowych, dlatego też najrozsądniej jest przyjrzeć się tym typom kredytów uważniej.
Inwestycje, nieruchomości

Sprzedaż mieszkań na rynku nieruchomości

Od końca minionego roku ceny mieszkań maleją. Analitycy uważają, że ten trend zachowa się przez znaczący czas, jest szansa, że nawet do 2013 roku. Analogicznie prezentuje się sytuacja na rynku domów jednorodzinnych. Tam gwałtowny krach wystąpił trzy miesiące temu i trwa cały czas. Czy jest to w takim razie najlepszy czas, by kupić sobie własne lokum? Wygląda na to, że tak, lecz może powinno się chwilę odwlec decyzję, by natrafić na opłacalniejsze oferty. Za kilka miesięcy niska sprzedaż mieszkań może spowodować następne obniżki cen.
Osiedle bloków

Czy opłaca się lokować gotówkę w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nieznanym. W dziejach świata nie raz gospodarka odczuwała czas zawirowań gospodarczych. Miliarderzy tracili firmy, pracownicy etatowi lękali się o los swojej rodziny. Okazuje się jednak, że w przeciągu dziejów zawsze sprawdzały się te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości zawsze były pewną lokatą kapitału, która dawała bezpieczeństwo.
1 2