Mieszkania
Osiedle bloków

Czy opłaca się lokować gotówkę w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Zapaść gospodarcza nie jest czymś nowym. W dziejach świata nie raz gospodarka przechodziła przez czas zawirowań ekonomicznych. Miliarderzy tracili firmy, pracownicy etatowi lękali się o los najbliższych. Historia dowiodła, że w przeciągu dziejów zawsze były skuteczne te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości od wieków były stabilną lokatą kapitału, która dawała bezpieczeństwo.
Ogród na wsi

Co wybieramy na rynku nieruchomości?

Ten rok przyniesie poważne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć korzystnie na polepszenie stanu rynku nieruchomości. Jakie mieszkania i domy na sprzedaż będą poszukiwane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?
Pieniądze, nominał polski

Najbardziej opłacalne kredyty hipoteczne

We współczesnych czasach wiele osób nierzadko usiłuje zadbać nie jedynie o dobrą pracę, ale także o swój kąt i dobry zarobek. Jak jednak należy spożytkować w ten sposób zarobione pieniądze? Dziś dużo banków wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i dopasowuje swe możliwości tak, by kredyt hipoteczny na dowolny cel stał się czystą formalnością.
samochód, leasing

Leasing – z jakiego względu cechuje się dziś tak dużą popularnością i czy wskazane jest się na niego decydować

Współcześnie konsument posiada do dyspozycji naprawdę naprawdę dużo ciekawych rozwiązań, jakie potrafią znacząco uprościć codzienne funkcjonowanie. Poza tym, cieszą się one ogromnym zainteresowaniem.
Dom czy mieszkanie za milion

O nabyciu domu w Łodzi

Choć w zasadzie rynek mieszkaniowy w Łodzi nie jest tak mocno atrakcyjny jak w przykładowo Wrocławiu czy Warszawie, to jednak sam kupiłem w owym mieście - kilka miesięcy temu, dwupokojowe mieszkanie. Zaznaczam, że nie planuję sprowadzić się do Łodzi - jakby nie patrzeć nieruchomości w Łodzi są na tyle korzystne finansowo, iż najzwyczajniej w świecie opłaca się je kupić - jako inwestycję.

Kredyt hipotecznyw SKOK

W następnym artykule omówimy sobie możliwości wzięcia pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację zadłużeń. Takie sprawy jak wiemy bywają bardzo drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
mieszkanie - wystrój

Najwyższa pora na własne lokum

Każdy człowiek w określonym momencie życia podejmuje decyzję o kupnie własnego lokum. Wiąże się to z dużą dawką nerwów, ogromną ilością formalności, ale musimy przez to przejść, gdyż satysfakcja jaką odczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest nieporównywalna z niczym. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć masę ofert. Ale jak wybrać najkorzystniejszą?
mieszkania

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny sposób na inwestycję w nieruchomości?

Obniżę odrobinę dramaturgię i tu i teraz odpowiem na pytanie widoczne w temacie niniejszego artykułu - oczywiście, że tak. A dlaczego mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako pewna inwestycja? Zastanówmy się teraz i wymieńmy przesłanki takiego stanu rzeczy.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań swojego mieszkania, musimy dokonać wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale prosty i wymaga spokojnego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.

Zorganizowany transport osób do Niemiec

Podróże kształcą. To znane powiedzonko nie jest jedynie wyświechtanym sloganem. Jeżeli cały czas spędzimy zamknięci na cztery spusty, co w takim razie jesteśmy w stanie wiedzieć o życiu? Każda eskapada to następne, cenne doświadczenia. To też okazja do poznania wielu ciekawych osób, z którymi może nas połączyć wyjątkowa relacja. Wyruszając w nieznane miejsca, nigdy nie wiemy, co nas spotka za jeszcze jednym rogiem i to właśnie jest takie fascynujące.
1 2