Mieszkania
mieszkanie - wystrój

Najwyższa pora na własne lokum

Większość ludzi w jakimś momencie życia staje przed decyzją o kupnie własnego lokum. Jest to związane z dużą dawką nerwów, ogromną ilością formalności, ale musimy przez to przejść, gdyż satysfakcja jaką poczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest nieporównywalna z niczym. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć wiele ofert. Ale jak wybrać najlepszą?
zarządzanie najmem

Masz w planach inwestować w mieszkania?

Nie chcesz polegać na stare lata na ZUS-ie? Może najzwyczajniej masz większą kasę i pragniesz zainwestować ją w sensowny sposób? Zatem jest interesujące wyjście! Przecież niezwykle efektywne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku mieszkaniowym.

Zorganizowany transport osób do Niemiec

Podróże wzbogacają. To stare powiedzonko nie jest tylko wyświechtanym frazesem. Jeśli cały czas spędzamy w czterech ścianach swojego mieszkania, co tak naprawdę jesteśmy w stanie wiedzieć o świecie? Każda podróż to nowe, cenne doświadczenia. To także sposobność poznania wielu ciekawych ludzi, z którymi może nas złączyć wspaniała relacja. Wybierając się w nowe miejsca, nigdy nie wiemy, co na nas czeka za kolejnym zakrętem i to właśnie jest najbardziej ekscytujące.
samochód, leasing

Leasing – z jakiego względu cechuje się dziś tak dużą popularnością i czy wskazane jest się na niego decydować

Obecnie konsument ma do dyspozycji rzeczywiście dosyć dużo nowoczesnych rozwiązań, które są w stanie znacząco usprawnić codzienne życie. Ponadto, cieszą się one ogromną popularnością.
Dom czy mieszkanie za milion

O nabyciu domu w Łodzi

Chociaż generalnie rynek mieszkaniowy na terenie Łodzi raczej nie jest aż tak bardzo atrakcyjny jak w na przykład Wrocławiu bądź Warszawie, to jednak osobiście zakupiłem w owym mieście - kilka miesięcy temu, trzypokojowe mieszkanko. Zaznaczam, że nie zamierzam sprowadzić się do Łodzi - jakby nie patrzeć nieruchomości w Łodzi są na tyle atrakcyjne cenowo, iż najzwyczajniej w świecie opłaca się je kupić - jako inwestycję kapitału.
Pieniądze, nominał polski

Najbardziej opłacalne kredyty hipoteczne

We współczesnych czasach duża ilość osób nieraz stara się nie tylko o pomyślną pracę, ale również o własny kąt i godziwy zarobek. Jak jednak powinno się spożytkować w ten sposób zarobione pieniądze? Dziś sporo banków wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i dopasowuje swe oferty tak, aby kredyt hipoteczny na dowolny cel stał się zwykłą formalnością.
Kredyt hipoteczny

Różne rodzaje kredytów

Wiele ludzi poszukujących kredytu doskonale dobranego do swoich celów i możliwości finansowych zastanawia się nad kredytem mieszkaniowym albo hipotecznym. Jaka jest rzeczywista różnica między nimi? Obecnie ogrom problemów związanych z chęcią budowy swojego domu, można niezwykle łatwo rozwikłać za pomocą różnorodnych usług bankowych, dlatego też najrozsądniej jest przyjrzeć się tym typom kredytów uważniej.
Inwestycje, nieruchomości

Sprzedaż mieszkań na rynku nieruchomości

Od końca minionego roku ceny mieszkań maleją. Analitycy uważają, że ten trend zachowa się przez znaczący czas, jest szansa, że nawet do 2013 roku. Analogicznie prezentuje się sytuacja na rynku domów jednorodzinnych. Tam gwałtowny krach wystąpił trzy miesiące temu i trwa cały czas. Czy jest to w takim razie najlepszy czas, by kupić sobie własne lokum? Wygląda na to, że tak, lecz może powinno się chwilę odwlec decyzję, by natrafić na opłacalniejsze oferty. Za kilka miesięcy niska sprzedaż mieszkań może spowodować następne obniżki cen.
rynek w Gdańsku

Miasto Trzebnica to uzdrowiskowa aura, przeplatana wypoczynkowym klimatem miasta.

Miasto Trzebnica to miejsce ciszy i aktywnego relaksu, w pasie urokliwych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno pasjonaci duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i czynnego odpoczynku, bowiem pobliskie tereny miasta to idealne miejsca na wycieczki piesze, rajdy rowerowe. Trzebnica i jej okolice ma ogromny zasób gospodarczy, który dynamicznie się rozwija. Rozwój dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia miejscowej społeczności – sztuki, sportu, gospodarki, kształcenia dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma udokumentowane położenie uzdrowiskowe spełniające normy zdrowotne a także, wyróżniki medyczne powietrza.
Osiedle bloków

Czy opłaca się lokować gotówkę w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nieznanym. W dziejach świata nie raz gospodarka odczuwała czas zawirowań gospodarczych. Miliarderzy tracili firmy, pracownicy etatowi lękali się o los swojej rodziny. Okazuje się jednak, że w przeciągu dziejów zawsze sprawdzały się te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości zawsze były pewną lokatą kapitału, która dawała bezpieczeństwo.
1 2