Dług
Kupno walut przez internet

Stać cię na kredyt.

Jak mówi przysłowie raz na górze, raz na dole, pieniądze są, a czasem ich brak. Dotyka ten problem każdego z nas i na pewno każdy, przynajmniej raz w życiu zastanawiał się zaciągnięciem pożyczki czy kredytu.
wizja - firma

Czy powiemy jak wejść na newconnect?

Jeżeli chcemy w coś zainwestować nasze pieniądze, to na pewno powinniśmy myśleć o giełdzie, gdyż tam posiadamy największe ewentualności, żeby w krótkim czasie zaoszczędzić spore fundusze. Przez to właśnie powinno się dowiedzieć jak to wszystko funkcjonuje oraz czy ma szansę pasować również nam.
Księgowość, finanse

Jak najlepiej rozwiązać trudności związane z brakiem gotówki?

Niestety nasz kraj nie jest krajem nazbyt majętnym. Bardzo często ludzie nie mają, za co bytować i zaciągają długi w banku lub zaciągają pożyczki. Pożyczki stały się tak samo popularne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy wiele ich odmian.
kancelaria

Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie poszukiwania pracy

Dostałeś już kilka ofert, niektóre z nich są naprawdę ciekawe, lecz jedna propozycja wyjątkowo nie daje Ci spokoju.


Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie poszukiwania pracy

Jaka to oferta? Mógłbyś zatrudnić się jako aktuariusz, ale prawdę powiedziawszy nie masz pojęcia, kto to jest i czym się zajmuje.
windykacja

Informacje o długu - co trzeba wiedzieć?

Posiadacze firm coraz nagminniej mają problemy z dostarczycielami, którzy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia zarządzającego interesem może być skorzystanie z możliwości, jakie zapewnia windykacja polubowna. Właściciele firm do dyspozycji mają jednostki z dedykowaną ofertą dla sektora B2B. Przedstawiamy nieco wskazówek, w jaki sposób przygotować się do współpracy z firmą windykacyjną.
Spotkanie biznesowe

Windykacja należności to dogodna metoda egzekwowania pieniędzy od dłużników

Windykacja należności, ma na celu generowanie należności pieniężnych od dłużników, lub również podmiotów, jakie mają obowiązek regularnie uiszczać środki na koncie innego podmiotu za sprzedany produkt, lub zrealizowaną usługę.Działania windykacyjne dzieli się na kilka podmiotów, które odnoszą się zwłaszcza do wykonywania zadań egzekucyjnych na różny sposób.
Windykacja

Windykacja należności to znakomita forma generowania środków finansowych od dłużników

Windykacja należności, ma za zadanie generowanie należności finansowych od dłużników, czy również podmiotów, jakie mają obowiązek regularnie uiszczać środki na koncie innego podmiotu za pozyskany produkt, lub wykonaną usługę.
fundusze inwestycyjne dla firm

Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (a nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

W nawiązaniu do powyższego przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien poznać polITykę funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz bądź portfel funduszy.
długi

Praca komornika

Wielu ludziom komornik kojarzy się z ekranizacją, w której Andrzej Chyra zagrał bezdusznego komornika. Osoba, która bez względu na wszystko jest w stanie uzyskać należność. W życiu owszem bywają i takie przypadki, ale są to wyjątki. Komornicy to zwyczajni ludzie, którzy też muszą za coś żyć. Ściąganie należności czy to ze względu na nie uiszczania rat kredytu czy z powodu zaległych alimentów to trudny kawałek chleba.