Dług
kancelaria

Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie poszukiwania pracy

Dostałeś już kilka ofert, niektóre z nich okazują się rzeczywiście bardzo ciekawe, ale jedna oferta wyjątkowo nie daje Ci spokoju.


Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie poszukiwania pracy

Jaka to propozycja? Miałbyś pracować jako aktuariusz, ale tak naprawdę nie masz pojęcia, kto to jest i jakimi sprawami się zajmuje.
fundusze inwestycyjne dla firm

Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (a nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo istotny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować jak również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

W nawiązaniu do powyższego inwestor przed wyborem danego funduszu powinien poznać polITykę funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
wizja - firma

Czy powiemy jak wejść na newconnect?

Jeżeli chcemy w coś inwestować nasze fundusze, to na pewno powinniśmy pomyśleć o giełdzie, ponieważ tam będziemy mieli największe szanse, aby w krótkim okresie zaoszczędzić wielkie pieniądze. Dlatego właśnie potrzeba się dowiedzieć jak to wszystko działa oraz czy ma możliwość pasować też nam.
Księgowość, finanse

Jak najlepiej rozwiązać trudności związane z brakiem gotówki?

Niestety Polska nie jest państwem nazbyt bogatym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku albo zaciągają pożyczki. Pożyczki stały się tak samo słynne jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy mnóstwo ich rodzajów.
windykacja

Informacje o długu - co trzeba wiedzieć?

Właściciele firm coraz to nagminniej mają problemy z dostawcami, jacy nie regulują swych zobowiązań na czas. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W tej sytuacji najlepszym wyjściem z punktu spojrzenia zarządzającego firmą może być skorzystanie z możliwości, jakie przynosi tak zwana windykacja polubowna. Posiadacze firm mają do dyspozycji firmy z dedykowaną propozycją dla sektora B2B. Prezentujemy kilka wskazówek, w jaki sposób przygotować się do współpracy z jednostką windykacyjną.
Kupno walut przez internet

Stać cię na kredyt.

Jak mówi przysłowie raz na górze, raz na dole, pieniądze są, a czasem ich brak. Dotyka ten problem każdego z nas i na pewno każdy, przynajmniej raz w życiu zastanawiał się zaciągnięciem pożyczki czy kredytu.
Spotkanie biznesowe

Windykacja należności to dogodna metoda egzekwowania pieniędzy od dłużników

Windykacja należności, ma na celu generowanie należności pieniężnych od dłużników, lub również podmiotów, jakie mają obowiązek regularnie uiszczać środki na koncie innego podmiotu za sprzedany produkt, lub zrealizowaną usługę.Działania windykacyjne dzieli się na kilka podmiotów, które odnoszą się zwłaszcza do wykonywania zadań egzekucyjnych na różny sposób.
Windykacja

Windykacja należności to znakomita forma generowania środków finansowych od dłużników

Windykacja należności, ma za zadanie generowanie należności finansowych od dłużników, czy również podmiotów, jakie mają obowiązek regularnie uiszczać środki na koncie innego podmiotu za pozyskany produkt, lub wykonaną usługę.
długi

Praca komornika

Wielu ludziom komornik kojarzy się z ekranizacją, w której Andrzej Chyra zagrał bezdusznego komornika. Osoba, która bez względu na wszystko jest w stanie uzyskać należność. W życiu owszem bywają i takie przypadki, ale są to wyjątki. Komornicy to zwyczajni ludzie, którzy też muszą za coś żyć. Ściąganie należności czy to ze względu na nie uiszczania rat kredytu czy z powodu zaległych alimentów to trudny kawałek chleba.