Bank
ciężarówka

Bywają w życiu takie problemy, iż jesteśmy zmuszeni ratować się pożyczką

Nie ma zmartwienia, jeśli mamy sposobność szybko zaciągnąć kredyt w banku. Mniej ciekawie, jeśli na taki po prostu nie mamy szans.
Podatki online

Uzyskałeś dochody w poprzednim roku? Pamiętaj aby rozliczyć PITa

Każda jednostka która zamieszkuje obszar Polski, nawet jeśli nie jest żadnym obywatelem, a wygenerowała przychody w poprzednim roku, powinna rozliczyć PITa za rok 2016. Jeśli ktokolwiek nie dopełni tego przymusu, może spotkać się z poważnymi konsekwencjami finansowymi a także prawnymi, dlatego najlepiej wykonać tę rzecz jak najprędzej. Obecnie mamy do wyboru wszelkie opcje rozliczania dochodu, zarówno te klasyczne, oraz elektroniczne a także internetowe. Która z nich będzie najwłaściwsza dla ciebie?
pożyczki-obrazek

Omówienie oferty bankowej

Konto bankowe jako jedna z form oszczędzania nie wiąże się z niebezpieczeństwem. Jest ono wielkim ułatwieniem w dzisiejszych czasach, dzięki szeroko rozwijanej techniki. Zezwala na zaoszczędzenie czasu w przypadku dokonywania przelewów bankowych.
pożyczka

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Nie tylko banki dają nam pożyczki

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Jeżeli potrzebujemy pilnie sporej ilości pieniędzy, a zaznaczymy że nie otrzymamy ich z banku, to warto szukać odmiennego rozwiązania. Powinniśmy wtenczas powiedzieć, że okazuje się być wiele kolejnych instytucji finansowych, które nam te pieniądze użyczą oraz co więcej robią to na naprawdę interesujących zasadach.
finanse

Jak odnaleźć korzystną ofertę finansowania?

Bywają momenty, w których przymuszeni jesteśmy do tego, żeby skorzystać z pożyczki gotówkowej. Czasami jest to wynik potrzeby wiążącej się z załataniem dziury w naszym budżecie domowym, a czasem pragnienie spełnienia swoich marzeń. Bez względu na to, jakie będzie przeznaczenie naszej pożyczki, powinniśmy się wnikliwie zastanowić nad wyborem instytucji pożyczkowej, gdyż może to mieć duży wpływ na koszt finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, aby nie zapłacić zbyt wiele?
bank

Czym się powinno charakteryzować najlepsze konto firmowe, na które parametry należy zwrócić uwagę podczas szukania.

Prowadząc własną firmę trzeba dopełnić kilka formalności. Na pewno się do nich zalicza założenie konta w banku, z którego będą robione przelewy do urzędu skarbowego, zusu i kontrahentów, i na które też będą wpływać wszystkie przychody. Obecnie nie ma żadnego problemu z tym, bowiem banki prześcigają się w zdobywaniu klientów, jednak ich oferta jest bardzo różnorodna.
finanse

Oryginalny produkt finansowy - konto firmowe, coraz to chętniej wybierane przez klientów

Razem z wzrastającymi potrzebami osób banki uaktualniają swoje oferty, żeby jak najdokładniej dopasować się do potrzeb każdego klienta. Niesłychanie istotne jest nie tylko zdobycie jak największej ilości nowych klientów, ale też podtrzymanie ich długo. Niesłychanie często bywa tak, iż propozycje dla nowszych kupujących są dużo bardziej korzystne aniżeli te, które posiadają wieloletni już użytkownicy. Banki muszą brać to pod uwagę i wprowadzać przyciągające rozwiązania dla klientów, jacy użytkują z ich rozwiązań już niezmiernie długo.
Pieniędze

Banki od jakiegoś czasu kuszą pożyczkami i kredytami samochodowymi, hipotecznymi i gotówkowymi.

Wielu ludzi łapie się na tego typu promocje i reklamy, biorąc pożyczkę, które w rzeczywistości nie potrzebują. Inni są zmuszeni do wzięcia kredytu, bo muszą na przykład zakupić mieszkanie, a niestety w naszym kraju niewiele osób ma taką możliwość za oszczędzone pieniądze.
portfel z gotówką

Co jest najważniejsze w bankowości dla klientów indywidualnych?

Aktualnie w celu przyciągnięcia klientów, banki prześcigają się w ofercie dla jednostkowych klientów. Oferta indywidualnych rachunków bankowych zmienia się z dużym tempem, obecnie rachunki są coraz mniej kosztowne lub wręcz darmowe, a oferta elementów dodatkowych jest naprawdę bardzo duża.
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

Na dzień dzisiejszy kredyty i pożyczki są jednymi z najczęściej wybieranych produktów oferowanych przez banki i nie tylko. Przez ludzi nieobeznanych w zagadnieniu nierzadko określenia te są wykorzystywane zamiennie, choć ich znaczenie nie jest takie samo. Cecha wspólna kredytu i pożyczki to fakt, że klient otrzymuje pieniądze i ma później obowiązek zwrócenia ich. Obydwa procesy odbywają się jednak na odmiennych zasadach. Co istotne, jedyną jednostką uprawnioną do udzielania kredytów są banki.
1 2 3 4 5