Bank
Karty kredytowe i windykacja długów

Z nami znajdziesz naprawdę niezłe konto w banku

Praktycznie każdy z nas ma obecnie otworzone konta w jakimś banku. Kiedy zarabiasz pieniądze, wtedy kategorycznie powinieneś pomyśleć o wyborze takiego banku, któremu zaufasz i któremu będziesz mógł bez obaw powierzyć własne pieniądze. Jeżeli dopiero zakładasz konto w banku albo zwyczajnie chcesz zmienić swój bank, wtedy niewątpliwie powinieneś nieźle przemyśleć tę sprawę – teraz na rynku jest obecnych sporo banków, a właściwie każdy z nich oferuje swoim klientom różne warunki.
Pieniądze

Zakupy nowej generacji

Kolejki na poczcie albo ajencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwytrwalszych entuzjastów tradycji. Czasy, gdy opłat dokonywać można było wyłącznie przy okienku agencji pocztowej są dawno za nami. I bardzo dobrze, bowiem teraz jesteśmy w stanie regulować zobowiązania bez wychodzenia z domu i co najważniejsze– zupełnie nieodpłatnie.
Faktoring

Profesjonalne usługi bankowe dla przedsiębiorstw

Znacznym zainteresowaniem osób, które od pewnego czasu czerpią z różnych usług bankowości, cieszy się coraz bardziej znany na rynku faktoring. Jest to niezwykle atrakcyjne oraz oferujące najszybsze usługi finansowanie obrotowe miejsce, jakie nadaje się najlepiej dla przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku. Gwarantuje poprawę płynności finansowej, a ogromną zaletą takiego rozwiązania jest niezaprzeczalnie możliwość otrzymywania zamrożonych do tej pory środków finansowych, które znajdują się na zamrożonych fakturach.
Raport finansowy

Doskonałe konto bankowe dla klientów biznesowych

Gdy kilka miesięcy temu otwierałem własną firmę, prócz konieczności pozałatwiania wielu urzędowych spraw, musiałem również otworzyć konto w jakimś banku. Cóż, tak naprawdę w Polsce tych banków mamy praktycznie od zatrzęsienia, a więc ogólnie miałem ogromny kłopot z tym, aby natrafić na idealne konto bankowe.
bank

Czym się powinno charakteryzować najlepsze konto firmowe, na które parametry należy zwrócić uwagę podczas szukania.

Zakładając swoją firmę trzeba spełnić parę formalności. Jedną z nich jest uruchomienie rachunku bankowego, z którego będą robione przelewy do urzędu skarbowego, zusu i klientów, i na które też będą wpływać wszystkie przychody. Obecnie nie ma żadnego problemu z tym, bo banki prześcigają się w zdobywaniu klientów, jednak ich propozycja jest bardzo różnorodna.
finanse

Oryginalny produkt finansowy - konto firmowe, coraz to chętniej wybierane przez klientów

Wraz z wzrastającymi wymaganiami ludzi banki uaktualniają swoje propozycje, by jak najlepiej przystosować się do wymagań każdego użytkownika. Ogromnie istotne jest nie jedynie zdobycie jak najogromniejszej ilości nowych klientów, lecz także utrzymanie ich długo. Niesłychanie często dzieje się tak, że oferty dla nowszych kupujących są zdecydowanie bardziej korzystne niż te, które posiadają kilkuletni już klienci. Banki powinny brać to pod uwagę i wprowadzać interesujące rozwiązania dla klientów, którzy użytkują z ich rozwiązań już bardzo długo.

Szybki dopływ pieniędzy w podbramkowych momentach.

W obecnej chwili przy spadku zatrudnieni oraz zwiększeniu przeznaczenia pieniędzy na pożywienie czy produkty codziennego użytku niezbędne do funkcjonowania. Każdemu może zabraknąć pieniędzy. Zdarza się także, iż jest parę dni przed wypłatą a my jesteśmy zmuszeni pożyczać lub musimy pilnie zapłacić ratę w banku. W takich przypadkach decydujemy się na przeróżne kredyty poza bankowe.

Kredyt hipotecznyw SKOK

W tym artykule opowiemy sobie sposobie otrzymania gotówki na wymarzony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację zadłużeń. Takie sprawy jak wiemy bywają dość kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie takie jak kasy SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym jaki daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
sieć

Codzienne decyzje oszczędnościowe, innymi słowy czy oszczędzanie jest trudne?

Oszczędzanie jest trudne i niewygodne – to najczęstsze argumenty, które słyszę od osób, które interpretują mi z jakiego powodu nie liczą się z pieniędzmi.
pożyczka

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Nie musimy pożyczać pieniędzy z banku

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Kiedy poszukujemy pilnie sporej ilości gotówki, a powiemy że nie zainkasujemy ich z banku, to trzeba szukać odmiennego rozwiązania. Powinniśmy wówczas powiedzieć, że okazuje się być sporo innych placówek finansowych, które nam te pieniądze użyczą oraz co więcej wykonają to na rzeczywiście interesujących warunkach.
1 2 3 4 5