Bank
ciężarówka

Bywają w życiu takie problemy, iż jesteśmy zmuszeni ratować się pożyczką

Nie ma zmartwienia, jeśli mamy sposobność szybko zaciągnąć kredyt w banku. Mniej ciekawie, jeśli na taki po prostu nie mamy szans.
Podatki online

Uzyskałeś dochody w poprzednim roku? Pamiętaj aby rozliczyć PITa

Każda osoba która zamieszkuje obszar Polski, również jeżeli nie jest tutaj obywatelem, a posiadała dochody w minionym roku, musi rozliczyć podatek za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek nie dopełni tego obowiązku, może liczyć się z poważnymi konsekwencjami finansowymi oraz prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę czynność jak najprędzej. Obecnie mamy do wyboru wszelkie metody rozliczania dochodu, zarówno te klasyczne, oraz elektroniczne a nawet internetowe. Która z nich będzie najwłaściwsza dla ciebie?
pożyczki-obrazek

Omówienie oferty bankowej

Konto bankowe jako jedna z form oszczędzania nie wiąże się z niebezpieczeństwem. Jest ono dużym ułatwieniem w dzisiejszych czasach, dzięki szeroko rozwiniętej techniki. Zezwala na zaoszczędzenie czasu w przypadku dokonywania przelewów bankowych.
pożyczka

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Nie tylko banki dają nam pożyczki

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Jeżeli potrzebujemy pilnie sporej ilości pieniędzy, a zaznaczymy że nie otrzymamy ich z banku, to warto szukać odmiennego rozwiązania. Powinniśmy wtenczas powiedzieć, że okazuje się być wiele kolejnych instytucji finansowych, które nam te pieniądze użyczą oraz co więcej robią to na naprawdę interesujących zasadach.
finanse

Jak odnaleźć korzystną ofertę finansowania?

Bywają momenty, w których przymuszeni jesteśmy do tego, żeby skorzystać z pożyczki gotówkowej. Czasami jest to wynik potrzeby wiążącej się z załataniem dziury w naszym budżecie domowym, a czasem pragnienie spełnienia swoich marzeń. Bez względu na to, jakie będzie przeznaczenie naszej pożyczki, powinniśmy się wnikliwie zastanowić nad wyborem instytucji pożyczkowej, gdyż może to mieć duży wpływ na koszt finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, aby nie zapłacić zbyt wiele?
bank

Czym się powinno charakteryzować najlepsze konto firmowe, na które parametry należy zwrócić uwagę podczas szukania.

Prowadząc własną firmę trzeba dopełnić kilka formalności. Na pewno się do nich zalicza założenie konta w banku, z którego będą robione przelewy do urzędu skarbowego, zusu i kontrahentów, i na które też będą wpływać wszystkie przychody. Obecnie nie ma żadnego problemu z tym, bowiem banki prześcigają się w zdobywaniu klientów, jednak ich oferta jest bardzo różnorodna.
finanse

Oryginalny produkt finansowy - konto firmowe, coraz to chętniej wybierane przez klientów

Razem z narastającymi wymaganiami ludzi banki uaktualniają swoje oferty, aby jak najlepiej dostosować się do wymagań każdego interesanta. Niezwykle kluczowe jest nie jedynie zyskanie jak najogromniejszej ilości nowych użytkowników, ale również podtrzymanie ich długo. Niesłychanie często jest tak, że oferty dla nowszych klientów są o wiele bardziej korzystne aniżeli te, które mają kilkuletni już użytkownicy. Banki muszą brać to pod atencję i wprowadzać ciekawe rozwiązania dla klientów, jacy korzystają z ich rozwiązań już wyjątkowo długo.
Pieniędze

Banki od jakiegoś czasu kuszą pożyczkami i kredytami samochodowymi, hipotecznymi i gotówkowymi.

Wielu ludzi łapie się na tego typu promocje i reklamy, biorąc pożyczkę, które w rzeczywistości nie potrzebują. Inni są zmuszeni do wzięcia kredytu, bo muszą na przykład zakupić mieszkanie, a niestety w naszym kraju niewiele osób ma taką możliwość za oszczędzone pieniądze.
portfel z gotówką

Co jest najważniejsze w bankowości dla klientów indywidualnych?

Na dzień dzisiejszy w celu zachęcenia klientów, banki prześcigają się w korzyściach dla klientów indywidualnych. Oferta indywidualnych rachunków w bankach ulega dynamicznym zmianom, obecnie konta są coraz tańsze lub nawet bezpłatne, a oferta usług dodatkowych jest naprawdę bardzo duża.
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

Obecnie kredyty i pożyczki są jednymi z najczęściej wybieranych produktów proponowanych przez banki i nie tylko. Przez ludzi nieobeznanych w zagadnieniu niejednokrotnie pojęcia te są używane zamiennie, choć ich znaczenie nie jest takie samo. To, co łączy kredyt i pożyczkę to fakt, że klient dostaje pieniądze i w późniejszym czasie musi je oddać. Obydwa procesy przebiegają jednakw odmienny sposób. Co ważne, jedyną jednostką mającą uprawnienia do dawania kredytów są banki.
1 2 3 4 5