Bank
ciężarówka

Bywają w życiu takie problemy, iż jesteśmy zmuszeni ratować się pożyczką

Nie ma kłopotu, jeśli mamy sposobność momentalnie zaciągnąć kredyt w banku. Źle, jeśli na taki normalnie nie mamy szans.
Podatki online

Uzyskałeś dochody w poprzednim roku? Pamiętaj aby rozliczyć PITa

Każda osoba która zamieszkuje obszar Polski, również jeżeli nie jest tutaj obywatelem, a posiadała dochody w minionym roku, musi rozliczyć podatek za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek nie dopełni tego obowiązku, może liczyć się z poważnymi konsekwencjami finansowymi oraz prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę czynność jak najprędzej. Obecnie mamy do wyboru wszelkie metody rozliczania dochodu, zarówno te klasyczne, oraz elektroniczne a nawet internetowe. Która z nich będzie najwłaściwsza dla ciebie?
pożyczki-obrazek

Omówienie oferty bankowej

Konto bankowe jako jedna z form oszczędzania nie wiąże się z niebezpieczeństwem. Jest ono dużym ułatwieniem w dzisiejszych czasach, dzięki szeroko rozwiniętej techniki. Zezwala na zaoszczędzenie czasu w przypadku dokonywania przelewów bankowych.
pożyczka

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Nie tylko banki dają nam pożyczki

Pożyczki pod zastaw mieszkania okazują się być opłacalne

Jeżeli potrzebujemy pilnie sporej ilości pieniędzy, a zaznaczymy że nie otrzymamy ich z banku, to warto szukać odmiennego rozwiązania. Powinniśmy wtenczas powiedzieć, że okazuje się być wiele kolejnych instytucji finansowych, które nam te pieniądze użyczą oraz co więcej robią to na naprawdę interesujących zasadach.
finanse

Jak odnaleźć korzystną ofertę finansowania?

Bywają momenty, w których przymuszeni jesteśmy do tego, żeby skorzystać z pożyczki gotówkowej. Czasami jest to wynik potrzeby wiążącej się z załataniem dziury w naszym budżecie domowym, a czasem pragnienie spełnienia swoich marzeń. Bez względu na to, jakie będzie przeznaczenie naszej pożyczki, powinniśmy się wnikliwie zastanowić nad wyborem instytucji pożyczkowej, gdyż może to mieć duży wpływ na koszt finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, aby nie zapłacić zbyt wiele?
bank

Czym się powinno charakteryzować najlepsze konto firmowe, na które parametry należy zwrócić uwagę podczas szukania.

Prowadząc własną firmę trzeba dopełnić kilka formalności. Na pewno się do nich zalicza założenie konta w banku, z którego będą robione przelewy do urzędu skarbowego, zusu i kontrahentów, i na które też będą wpływać wszystkie przychody. Obecnie nie ma żadnego problemu z tym, bowiem banki prześcigają się w zdobywaniu klientów, jednak ich oferta jest bardzo różnorodna.
finanse

Oryginalny produkt finansowy - konto firmowe, coraz to chętniej wybierane przez klientów

Razem z narastającymi wymaganiami ludzi banki uaktualniają swoje oferty, aby jak najlepiej dostosować się do wymagań każdego interesanta. Niezwykle kluczowe jest nie jedynie zyskanie jak najogromniejszej ilości nowych użytkowników, ale również podtrzymanie ich długo. Niesłychanie często jest tak, że oferty dla nowszych klientów są o wiele bardziej korzystne aniżeli te, które mają kilkuletni już użytkownicy. Banki muszą brać to pod atencję i wprowadzać ciekawe rozwiązania dla klientów, jacy korzystają z ich rozwiązań już wyjątkowo długo.
Pieniędze

Banki od jakiegoś czasu kuszą pożyczkami i kredytami samochodowymi, hipotecznymi i gotówkowymi.

Wielu ludzi łapie się na tego typu promocje i reklamy, biorąc pożyczkę, które w rzeczywistości nie potrzebują. Inni są zmuszeni do wzięcia kredytu, bo muszą na przykład zakupić mieszkanie, a niestety w naszym kraju niewiele osób ma taką możliwość za oszczędzone pieniądze.
portfel z gotówką

Co jest najważniejsze w bankowości dla klientów indywidualnych?

Na dzień dzisiejszy żeby przyciągnąć klientów, banki prześcigają się w ofercie dla klientów indywidualnych. Oferta indywidualnych kont bankowych zmienia się z dużym tempem, obecnie rachunki są coraz mniej kosztowne lub nawet darmowe, a oferta elementów dodatkowych jest naprawdę niezwykle szeroka.
pieniądze

Kredyt czy pożyczka - ważne rady

Obecnie kredyty i pożyczki są jednymi z najczęściej wybieranych usług proponowanych przez banki i inne instytucje. Przez osoby nieobeznane w temacie często terminy te są używane zamiennie, choć ich znaczenie się nie pokrywa. Cecha wspólna kredytu i pożyczki to fakt, że klient otrzymuje pieniądze i ma później obowiązek zwrócenia ich. Obydwa procesy odbywają się jednakw odmienny sposób. Co znamienne, jedyną jednostką mającą uprawnienia do udzielania kredytów są banki.
1 2 3 4 5