Oszczędności
reflektor diodowy

Oświetlenie, które minimalizuje koszty

Twoje oświetlenie jest stare, często się psuje i wymaga drogich napraw, jest energochłonne i nie sprzyja ochronie środowiska? Najwyższy czas zastanowić się nad modernizacją oświetlenia w stronę technologi LED].
gotówka od ręki

W nagłej sytuacji można pobrać pożyczkę bez zaświadczeń

Niejednokrotnie gdy rozpoczyna się dyskusja na temat pieniędzy oraz ich wydawania, mnóstwo ludzi nie jest bardzo chętnych do dzielenia się swoimi przemyśleniami w tym zakresie. Jest tak ponieważ nie każda osoba ma się niestety czym chwalić. W dzisiejszych czasach sytuacja w kwestii finansów ogromnej liczby rodzin w naszym kraju jest naprawdę trudna, szczególnie kiedy są w nich dzieci.

Nie trzymaj pieniędzy w skarpecie!

Wszyscy rozumieją, że pieniądze nie rosną na drzewach – jeśli tylko rzecz jasna nie jesteś kimś sławnym, bardzo ważną postacią w kraju czy bardzo wybitnym naukowcem. Jeśli jesteś z normalnej rodziny i masz normalne kłopoty, zapewne pracujesz, walczysz o zachowanie godnego życia i zastanawiasz się, jak jeszcze starać się rozmnożyć pieniądze, które jakimś cudem udało się zebrać na koncie bankowym.
Program lojalnościowy

Jak zdobyć sobie ogromną przychylność własnych klientów?

Choć przyciągnięcie klienta jest niezmiernie trudne, to jeszcze cięższe jest to by najzwyczajniej na dłuższy okres czasu zatrzymać klientelę. Przecież na polskim rynku panuje wielka konkurencja - to powoduje, że w wielu przypadkach przedsiębiorcy muszą walczyć o własnego klienta. Dobrze, ale czy to takie łatwe? Ludzie są zasadniczo bezwzględni: często dla marnych oszczędności potrafią spowodować, że najzwyczajniej stracimy bardzo cennego chlebodawcę.
waga apteczna

Kredyty bankowe - mimo że nie należą do najprzyjemniejszych - niekoniecznie muszą spędzać sen z powiek

Nadchodzi zwykle taki czas, kiedy nasze zasoby finansowe okazują się być niewystarczające na spełnienie wszystkich marzeń. Pomimo że na początku zwykle szukamy różnorodnych alternatywnych rozwiązań, niejednokrotnie kończy się to mimo wszystko spotkaniem z doradcą bankowym.


Oszczędzanie środków na przyszłość dziecka

Odkładanie środków na przyszłość dziecka jest znakomitym sposobem na zapewnienie mu bezpiecznego startu w dorosłość. Jednak jak pokazują badania TNS OBOP, długoterminowe oszczędzanie wciąż nie jest mocną stroną Polaków. Oszczędzamy bowiem rzadko i krótkoterminowo. Expander radzi co zrobić, aby ułatwić dziecku start w dorosłość.
stos pieniędzy

Co robić, by z niemałymi sukcesami rozwijać biznes?

Bardzo dużo firm na poważne kłopoty z tym, aby lepiej się rozwijać, poszerzać swoją działalność. Z jakich powodów tak bywa? No cóż, prawda jest taka, że jedną z największych przyczyn takowego rzeczy są na pewno pieniądze. Zatem prowadzimy elegancką restaurację, chcemy ją powiększyć o choćby salę, w której będą organizowane np. chrzty, ale niestety nie możemy się rozwijać, ponieważ nie mamy kasy. W takim razie w tym tekście warto pomyśleć co zrobić, aby mimo kłopotów, które są oczywiste w życiu firmy, jakoś sobie radzić.
Księgowość

Audyt działań – ratunek dla firmy

Zarządzanie biznesem to niełatwa rzecz. Zdaje sobie z tego sprawy każdy szef. Trzeba kontrolować każdy aspekt funkcjonowania, począwszy od działu kadr, po rachunkowość. A poza tym do Polski nadchodzi kryzys, więc przedsiębiorstwa, które pragną utrzymać się na rynku, powinny zracjonalizować swoje finanse.
leasing auta

Nie na wszystko mamy środki finansowe

Gdy myślimy o tym jak to jest, że pewne osoby posiadają po parę samochodów i w ogóle jakoś tak, im się nieźle powodzi. Jednak rzeczywistość jest taka, że najczęściej wiele rzeczy w rzeczywistości nie należy do tych ludzi. Dlaczego?
transport ciężarówką

Przewóz transportowy newralgicznym czynnikiem w handlu

Nie od dziś wiadomo, że jednym z najważniejszych filarów gospodarki jest wymiana handlowa. To dzięki handlarzom realny jest szybszy rozwój gospodarki. Nie przez przypadek jednym z najistotniejszych wskaźników ekonomicznych jest bilans wymiany kupieckiej z zagranicą, zatem różnica pomiędzy eksportem a importem artykułów jak też usług. Oczywiście korzystne dla państwa będzie jeśli eksport lekko przeważa nad importem.
1 2