Oszczędności
gotówka od ręki

W nagłej sytuacji można pobrać pożyczkę bez zaświadczeń

Nierzadko kiedy rozpoczyna się dyskusja dotycząca pieniędzy i ich wydawania, mnóstwo ludzi nie jest bardzo ochoczy do dzielenia się swoimi przemyśleniami w tymże zakresie. Jest tak bo nie każdy ma się niestety czym chwalić. Aktualnie sytuacja w kwestii finansów ogromnej liczby rodzin w naszym kraju jest naprawdę ciężka, zwłaszcza kiedy są w nich dzieci.

Oszczędzanie środków na przyszłość dziecka

Odkładanie środków na przyszłość dziecka jest znakomitym sposobem na zapewnienie mu bezpiecznego startu w dorosłość. Jednak jak pokazują badania TNS OBOP, długoterminowe oszczędzanie wciąż nie jest mocną stroną Polaków. Oszczędzamy bowiem rzadko i krótkoterminowo. Expander radzi co zrobić, aby ułatwić dziecku start w dorosłość.
Program lojalnościowy

Jak zdobyć sobie ogromną przychylność własnych klientów?

Choć przyciągnięcie klientów jest ze wszech miar trudne, to jeszcze trudniejsze jest to, aby najzwyczajniej w świecie na dłuższy okres czasu zatrzymać klientelę. W końcu na rynku jest bardzo duża konkurencja - to powoduje, że w wielu przypadkach przedsiębiorcy muszą zawalczyć o swojego klienta. No dobrze, ale czy to takie proste? Ludzie są zasadniczo bezwzględni: nierzadko dla niedużych oszczędności są w stanie sprawić, że najzwyczajniej w świecie stracimy bardzo cennego klienta.
reflektor diodowy

Oświetlenie, które minimalizuje koszty

Twoje oświetlenie jest stare, coraz częściej ulega awarii i wymaga drogich napraw, jest energochłonne i nie sprzyja ochronie środowiska? Pora pomyśleć o modernizacji oświetlenia w kierunku technologi LED].

Nie trzymaj pieniędzy w skarpecie!

Wszyscy rozumieją, że pieniądze nie rosną na drzewach – o ile rzecz jasna nie jesteś gwiazdą, bardzo ważną postacią w państwie lub bardzo znakomitym naukowcem. Kiedy pochodzisz ze zwykłej rodziny i masz przeciętne kłopoty, zapewne pracujesz, walczysz o zachowanie godziwego bytu i głowisz się, jak jeszcze starać się pomnożyć środki, które jakimś cudem udało się nazbierać na koncie w banku.
waga apteczna

Kredyty bankowe - mimo że nie należą do najprzyjemniejszych - niekoniecznie muszą spędzać sen z powiek

W pewnym momencie życia nasze własne oszczędności nie są wystarczające na realizację wszystkich przyjemności. Pomimo iż na początku zwykle szukamy różnych alternatywnych rozwiązań, najczęściej kończy się to mimo wszystko wizytą w banku.


Księgowość

Finanse w małych i średnich przedsiębiorstwach

Do naszego kraju powoli zbliża się kryzys. W minionych latach kryzys wyszedł z Ameryki i poranił nasz kontynent. To ciężki czas dla firm. Jeżeli prowadzisz własny biznes, będziesz zobligowany podjąć dużo trafnych decyzji, by nie narazić się na widmo bankructwa. Idealnym posunięciem jest gruntowna restrukturyzacja przedsiębiorstwa.
stos pieniędzy

Co robić, by z niemałymi sukcesami rozwijać biznes?

Bardzo dużo firm na poważne kłopoty z tym, aby lepiej się rozwijać, poszerzać swoją działalność. Z jakich powodów tak bywa? No cóż, prawda jest taka, że jedną z największych przyczyn takowego rzeczy są na pewno pieniądze. Zatem prowadzimy elegancką restaurację, chcemy ją powiększyć o choćby salę, w której będą organizowane np. chrzty, ale niestety nie możemy się rozwijać, ponieważ nie mamy kasy. W takim razie w tym tekście warto pomyśleć co zrobić, aby mimo kłopotów, które są oczywiste w życiu firmy, jakoś sobie radzić.
Księgowość

Audyt działań – ratunek dla firmy

Zarządzanie biznesem to niełatwa rzecz. Zdaje sobie z tego sprawy każdy szef. Trzeba kontrolować każdy aspekt funkcjonowania, począwszy od działu kadr, po rachunkowość. A poza tym do Polski nadchodzi kryzys, więc przedsiębiorstwa, które pragną utrzymać się na rynku, powinny zracjonalizować swoje finanse.
leasing auta

Nie na wszystko mamy środki finansowe

Gdy myślimy o tym jak to jest, że pewne osoby posiadają po parę samochodów i w ogóle jakoś tak, im się nieźle powodzi. Jednak rzeczywistość jest taka, że najczęściej wiele rzeczy w rzeczywistości nie należy do tych ludzi. Dlaczego?
1 2