PRacownik
plan pracy

Co to właściwie jest monitorowanie zatrudnionych w przedsiębiorstwie

Problem podglądu pracownika w aspekcie jego prawa do intymności, że żadne rozporządzenie prawa polskiego nie mieści objaśnień dóbr podmiotowych, do których zalicza się też prawo do prywatności. Podobnie jak nie ma ustawowej definicji dóbr własnych, tak brak jest w lokalnym prawodawstwie objaśnień intymności, bądź również prawa do intymności. Prawo do prywatności bywa strzeżone na gruncie prawa pracy. Prywatność jednostki zatrudnionej podlega takiej osłonie, której podlegają pozostałe interesy i prawa niemajątkowe.
szkolenie

Jakie założenie mają wszelkiego rodzaju kursy?

Ostatnio znane stały się różnego typu kursy inicjowane dla pracowników. Są one stworzone po to , by bardziej pogłębiać dotychczasową wiedzę oraz rozszerzać kwalifikacje. Przeważnie jest również tak, iż konkretna firma, która w całej Polsce posiada swoje filie organizuje w danym mieście owe szkolenie w celu pokazania w jaki sposób w innych oddziałach się pracuje. Ów zabieg ma na celu podniesienie wydajności różnych oddziałów a także zaznaczenie błędów w siedzibach, jakie uzyskują niskie zyski.
design

Jak zostać elektrykiem?

Elektrycy trudnią się między innymi remontem tzw. elektrycznych instalacji. Ażeby realizować ów zawód, w ogóle nie jest konieczne specjalne wykształcenie, chociaż ci, jacy zdecydują się takowe pozyskać, na pewno mogą liczyć na znakomicie płatną pracę.


Jak zostać elektrykiem?

Elektrotechnicy w codziennej pracy będą mieć niechybnie kontakt z elektrycznymi instalacjami.
praca

Księgowość poza firmą

Kilkanaście lat temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. Aktualnie nieraz firmy korzystają z możliwości realizowania księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac to okazja przede wszystkim do zmniejszenia kosztów firmy.
komputery

Jakie są aktualnie opcje przyspieszenia działania przedsiębiorstwa?

Dzisiaj rynek potrzebuje mocy, a zaproponować ją mogą systemy usprawniające jego pracę. Skuteczne działanie przy niewielkim nakładzie siły to priorytet współczesnych przedsiębiorców. Niezwykły wpływ na odpowiednie funkcjonowanie firmy może mieć doskonały obieg faktur kosztowych. Dzięki zastosowaniu w codziennej pracy rozmaitych programów upraszczających proces wykonywania faktur, zaoszczędzić można niemało czasu i pieniędzy. Najnowocześniejsze rozwiązania przyspieszają proces obiegu faktur od początku ich przyjęcia do archiwizacji.
tłumacz na wystąpieniu

Z jakich przyczyn warto zostać tłumaczem?

Nie chciałbyś miewać większych kłopotów na polskim rynku pracy? W takim razie powinieneś kombinować! A więc musisz mieć te umiejętności, których nie posiada przeciętny Polak. Ba, powinieneś skupić się na tym by robić to czego w sumie nie są w stanie robić nawet mocno wykształcone osoby. W skrócie - musisz znaleźć dla siebie jakąś niszę!
Mocne wejście Twojej firmy

Co to jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to aktualnie często stosowany sposób kontrolowania ich wiedzy, ale również oszacowania tego jakie cechy pracowników są wartościowe na danym stanowisku. Jak pokazują badania tylko trochę ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z takiego rodzaju technik kontroli.
Praca, biznesmen

Jakie wskaźniki oceny pracownika wybrać?

Oceny okresowe pracowników to obecnie często stosowany sposób sprawdzania ich kompetencji, ale też oszacowania tego jakie właściwości pracowników są potrzebne na określonym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieco ponad 10% dużych przedsiębiorstw i korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod nadzoru.
office

Zatrudnianie nowych pracowników to trudny proces. W jaki sposób korzystać z usług agencji pracy?

Rekrutacja pracowników bywa procesem bardzo złożonym, często więc firmy wspomagają się w nim specjalizującymi się w danej dziedzinie agencjami. Jest to już praktyka bardzo popularna, że działy HR w firmie wspomaga agencja doradztwa personalnego. Agencje takie zwykle są wyspecjalizowane w rekrutacji określonego rodzaju pracowników, więc są wybierane w zależności od tego, czy na przykład jest to praca sezonowa, praca dla studentów czy też poszukiwany jest specjalista w określonej dziedzinie.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. Stosuje się je w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.
1 2 3 4