PRacownik
Biznes, mężczyźni

Konsultuj i poprawiaj umiejętności - skuteczne rozwiązania dla firm

W naszym niedługim wpisie opisujemy zagadnienia z dziedziny gospodarczej, które są popularne w ostatnich latach. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca pragnący zdobyć wiele w współczesnym, ciężkim finansowo świecie. Zapraszamy do lektury.
sala konferencyjna

Na kursy warto wynająć sale konferencyjne Gdańsk

Od czasu do czasu jest tak, że dyrektorzy zdecydują się na przekazanie własnych podwładnych na kursy, z dala od domu, tak by mieli szansę lepiej się skupić w nowym miejscu oraz przy okazji, żeby mogli poznać innych ekspertów z tej samej kategorii. Dlatego dość często na tego rodzaju szkolenia najmowane są sale konferencyjne Gdańsk ma ich najwięcej i równocześnie udostępnia je w najlepszej cenie, zatem nikogo nie powinno dziwić, że większość szkoleń odbywa się właśnie tam.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez skutku poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są nią usatysfakcjonowani.
Businessman in work

Jakim sposobem pracodawcy mogą dzisiaj monitorować swoich pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach pracy niejednokrotnie jest wyzwaniem bardzo trudnym. Praktyka ewidentnie pokazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo skomplikowane do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem chce posiadać swoje prawo do prywatności. Tymczasem pracodawca jest zobligowany do nadzorowania swoich osób zatrudnionych w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
praca

Wypatrujesz pracy w energicznie rozwijającej się firmie? Sprawdź oferty Patron Service!

Aktualnie internet jest jednym z ważniejszych narzędzi, z jakiego użytkujemy każdego dnia. Nie da się ukryć, że umożliwił gro czynności takich jak płacenie rachunków, robienie zakupów czy trwały kontakt ze znajomymi. W związku z tak okazałym funkcjonowaniem internetu powstało mnóstwo firm oferujących przeróżne prace wprost dotyczące najistotniejszych zapotrzebowań nowoczesnych ludzi.
plan pracy

Co to właściwie jest monitorowanie zatrudnionych w przedsiębiorstwie

Kwestia podglądu pracownika w zakresie jego prawa do prywatności, iż żadne rozporządzenie prawa polskiego nie mieści objaśnień dóbr osobistych, do których kwalifikuje się również prawo do prywatności. Podobnie jak nie ma prawnej definicji dóbr indywidualnych, tak brak jest w polskim prawodawstwie definicji prywatności, lub też prawa do prywatności. Prawo do intymności jest strzeżone na gruncie prawa pracy. Intymność osoby zatrudnionej podlega takiej osłonie, której podlegają inne interesy i prawa niemajątkowe.
Biznesmen w pracy

Monitorowanie pracowników jako sposób na podniesienie skuteczności całej firmy

Komputery i sieć WWW to aspekty aktualnie nie tylko bardzo rozpowszechnione, ale nieraz praktycznie niezastąpione. W dzisiejszych firmach pracownicy i zwierzchnicy pracują w zdecydowanej większości z zastosowaniem tych elementów. Rozwój Internetu dał możliwość realizowania sporej liczby obowiązków związanych z zawodem właśnie przed komputerem.
ergonomia miejsca pracy

Optymalne zorganizowanie miejsc pracowniczych jako baza do jak najlepszego wypełniania zadań

Nie podlega dyskusji, że dobre zorganizowanie stanowisk pracy to fundament do wzorcowego wypełniania zadań zawodowych. Parę lat wstecz nie koncentrowano się na tym nazbyt mocno, jednak ostatnio można bez kłopotu dostrzec, iż kwestia ta zmieniła się. Przede wszystkim zaczynają sobie z tego zdawać sprawę szefowie firm, jacy zdążają do tego, aby pracownicy mieli prawidłowe warunki do tego, by być w jak najwyższym stopniu dobrze zorganizowanymi.
praca biurowa

O równowadze ciała i intelektu, czyli jak pomysłowo, a także skutecznie podnieść efektywność własnych pracowników

O równowadze pomiędzy obowiązkami zawodowymi a prywatną sferą życia dość dużo się współcześnie mówi i słyszy. Menedżerowie niektórych koncernów i małych rodzinnych przedsiębiorstw idą krok naprzód i nie prowadzą jałowych rozmów, ale wprowadzają w życie rady specjalistów. O tym, że nawet przeciętny pracownik staje się najważniejszy, wiemy od dawna, szkopuł jednak w tym, by umiejętnie zadbać tak o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, jak i o to, żeby każdy pracownik miał zagwarantowane dodatkowe benefity.
ergonomia stanowiska komputerowego

Rozsądne przygotowanie stanowiska pracowniczych jako fundament do jak najlepszego wypełniania zadań

Nie podlega wątpliwości, iż rozsądne zorganizowanie miejsc pracy to podstawa do wzorowego wypełniania obowiązków zawodowych. Kilka lat temu nie skupiano się na tym zbyt szczególnie, jednak ostatnio można bez trudu zauważyć, że sytuacja ta uległa zmianie. Przede wszystkim zaczęli sobie z tego zdawać sprawę szefowie firm, jacy dążą do tego, by zatrudnieni posiadali odpowiednie warunki do tego, aby być w jak największym stopniu wydajnymi.
1 2 3 4