PRacownik
praca

Wypatrujesz pracy w energicznie rozwijającej się firmie? Sprawdź oferty Patron Service!

W dzisiejszych czasach internet jest jednym z istotniejszych narzędzi, z którego wykorzystujemy na co dzień. Nie sposób ukryć, że zapewnił gro czynności takich jak płacenie opłat, czynienie sprawunków czy trwały kontakt ze rodziną. W związku z tak wielkim działaniem internetu powstało sporo firm świadczących bogate prace prosto tyczące się największych potrzeb współczesnych ludzi.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na zdobycie atrakcyjnej pracy, czy na rozwój osobisty. Dużo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są nią usatysfakcjonowani.
szkolenie

Jakie założenie mają wszelkiego rodzaju kursy?

W ostatnich latach znane zostały wszelkiego typu szkolenia inicjowane dla pracowników. Będą one zrobione po to , aby znaczniej wzmacniać obecną wiedzę jak i poszerzać kwalifikacje. Przede wszystkim jest też tak, iż dana firma, jaka w całym kraju posiada swoje filie inicjuje w konkretnym mieście takie kurs w celu pokazania jak w różnych oddziałach się pracuje. Ów zabieg ma na celu podwyższenie wydajności innych oddziałów czy wskazanie błędów w siedzibach, jakie przynoszą mniejsze zyski.
Wakacje nad morzem

W jaki sposób zadbać o kontakty pracownicze w naszej firmie?

Nie od dziś wiadomo, że każdemu właścicielowi firmy zależy bardzo mocno na posiadaniu dobrych kontaktów między pracownikami. Jest to bowiem oczywista gwarancja funkcjonalnej pracy, co rzecz jasna przekłada się na dochodowość naszej firmy. W sytuacji ogromnych firm sytuacja ta jednak jest dobitnie skomplikowana. Nieustanna rotacja kadry zatrudnionej jest bowiem składnikiem działającym wyjątkowo negatywnie.
office

Zatrudnianie nowych pracowników to trudny proces. W jaki sposób korzystać z usług agencji pracy?

Rekrutacja pracowników bywa procesem bardzo złożonym, często więc firmy posiłkują się w nim wyspecjalizowanymi agencjami. Jest to już praktyka powszechnie stosowana, że działy HR w firmie wynajmują do niektórych zadań agencje doradztwa personalnego. Agencje takie zwykle są wyspecjalizowane w rekrutacji określonego rodzaju pracowników, więc firmy wybierają je w zależności od tego, czy na przykład jest to praca sezonowa, praca dla studentów czy też poszukiwany jest menadżer wyższego szczebla.
Wyjazd do Anglii

Oferty sezonowego zatrudnienia dla Polaków w krajach Unii w wyspecjalizowanych centrach pośrednictwa pracy.

Decyzja o wyjechaniu za pracą za granicę jest niełatwa. Decyzja taka związana jest z licznymi aspektami. Przedsięwzięcie związane z wyjazdem powinno być rozważone i podjęte z uwzględnieniem nie tylko profitów przynoszących zyski. Najbardziej skomplikowanym i decydującym argumentem podjęcia decyzji związanej ze zmianą posady w unii jest zmiana miejsca pobytu i rozłąka z bliskimi.
książka

Zdobywanie kwalifikacji zaraz po liceum –Wrocław

Kończąc lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie ważnym wyborem, co w życiu robić. W okresie kryzysu, odnalezienie dobrze płatnej pracy jest ogromnym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie ułatwia. Jeśli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiowania rozwiązaniem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w krótszym czasie gwarantujące uprawnienia do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
Szara strefa

Własna firma

Wybierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem otworzenia swojej działalności gospodarczej. Posiadanie osobistej firmy ma wiele zalet: pracujemy sami dla siebie, nie na tych, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru odpowiadających nam partnerów i pracowników. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Szkolenia dla firm

Praktyczne znaczenie Prince 2

Ilość dostępnych na rynku kursów jest teraz ogromna. Podejmowanie wielu mniej lub bardziej istotnych wyborów co do wyboru sensownego szkolenia lub kursu zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku potrzebny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie prędko przez palce. W takich sytuacjach zwyczajowo łatwo popełnić błąd i wybrać zły pakiet szkoleń.
praca

Księgowość poza firmą

Kilkanaście lat temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Współcześnie nierzadko firmy wybierają usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac to okazja w szczególności do zmniejszenia kosztów firmy.
1 2 3 4