PRacownik
książka

Zdobywanie kwalifikacji zaraz po liceum –Wrocław

Kończąc lat dziewiętnaście, młody człowiek staje przed okropnie ciężkim wyborem, czym się zająć. W dobie kryzysu, odnalezienie nieźle płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie ułatwia. Jeśli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiów rozwiązaniem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące umiejętności do przyjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
praca

Lojalność w cenie złota

O przywiązanie ich otoczenia stara się każde przedsiębiorstwo. Lojalność dwóch grup jest w tym miejscu najważniejsza: klienci oraz pracobiorcy. Jak jednak zjednać nam ich oraz w jaki sposób działać, by intratna propozycja konkurencji nie skłoniła ich do zmiany preferencji?
Szara strefa

Własna firma

Obierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia swojej działalności gospodarczej. Posiadanie prywatnej działalności gospodarczej ma wiele plusów: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru pasujących nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Pracownicy ochrony

Nabór do pracy w ochronie

Znakomitym pomysłem na znalezienie pracy jest rozważenie opcji pracy w ochronie. Wystarczy przekwalifikowanie i ścieżka zawodowa stoi otworem. Można ukończyć specjalny kurs, czy też szkołę policealną, jaka edukuje na profilu pracownika ochrony. Przy ochronie obiektów handlowych można wykonywać pracę bez licencji, jeśli jednak potrzebujemy mieć obszerniejsze uprawnienia i płace, warto pozyskać licencję pracownika ochrony fizycznej, albo technicznej.
Szkolenia dla firm

Praktyczne znaczenie Prince 2

Ilość dostępnych na rynku szkoleń jest teraz ogromna. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej ważkich decyzji co do wyboru sensownego szkolenia lub kursu zajmuje w dzisiejszych czasach ważny czas, który wielu ludziom ucieka ogromnie szybko przez palce. W takich sytuacjach w większości wypadków prosto popełnić błąd i wybrać zły pakiet szkoleń.
studenci na wykładzie

Czemu ciągłe kształcenie się jest tak istotne? Po co tak na dobrą sprawę to robić?

Dokształcanie się to coś, co powinno być obecne w naszym życiu. Zdobywanie nowych umiejętności czy też podnoszenie swoich kwalifikacji jest czymś bardzo wskazanym. Stale rozwijamy się, a poza tym ćwiczymy swoje szare komórki, żeby być jak najdłużej w doskonałej kondycji. Kiedy opłaca się tego typu szkolenia robić?
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

Na polski rynku pojawia się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. korzysta się z nich w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.
design

Jak zostać elektrykiem?

Elektrycy trudnią się m.in. remontem tzw. elektrycznych instalacji. Ażeby wykonywać taki zawód, w ogóle nie jest konieczne specjalne wykształcenie, aczkolwiek ci, którzy zdecydują się takowe uzyskać, na pewno mogą kalkulować na dobrze płatną pracę.


Jak zostać elektrykiem?

Elektrycy w powszedniej pracy będą mieć niechybnie kontakt z elektrycznymi instalacjami.
szkolenia spawalnicze

Jakość w fabrykach przemysłowych – które kwestie posiadają dzisiaj istotne znaczenie?

Zakłady przemysłowe w Polsce prężnie się rozwijają. Jest to spowodowane najczęściej możliwością zastosowania nowoczesnych urządzeń, dzięki którym liczba potrzebnych pracowników jest redukowana.
komputery

Jakie są aktualnie opcje przyspieszenia działania przedsiębiorstwa?

Dziś rynkowi potrzeba siły napędowej, a zaoferować ją mogą systemy przyspieszające jego pracę. Szybkie funkcjonowanie przy drobnym nakładzie mocy to cel dzisiejszych inwestorów. Duży wpływ na odpowiednie działanie firmy może mieć nowoczesny obieg faktur kosztowych. Dzięki zastosowaniu w codziennej pracy rozmaitych programów upraszczających proces kreowania faktur, zaoszczędzić można niemało czasu czy pieniędzy. Najnowocześniejsze rozwiązania przyspieszają proces obiegu faktur od początku ich przyjęcia do archiwizacji.
1 2 3 4