PRacownik
szkolenie

Jakie założenie mają wszelkiego rodzaju kursy?

Obecnie modne stały się wszelkiego rodzaju szkolenia organizowane dla pracowników. Są one zrobione tak , żeby bardziej wzmacniać obecną wiedzę jak i poszerzać kwalifikacje. Przeważnie jest też tak, iż konkretna firma, jaka w całej Polsce ma swoje filie inicjuje w konkretnym mieście takie szkolenie w celu zaprezentowania jak w różnych oddziałach się pracuje. Taki zabieg ma na celu podniesienie efektywności różnych oddziałów jak i wskazanie porażek w siedzibach, które przynoszą niskie zyski.
Wyjazd do Anglii

Oferty sezonowego zatrudnienia dla Polaków w krajach Unii w wyspecjalizowanych centrach pośrednictwa pracy.

Decyzja o wyjechaniu za pracą za granicę jest niełatwa. Decyzja taka związana jest z licznymi aspektami. Przedsięwzięcie związane z wyjazdem powinno być rozważone i podjęte z uwzględnieniem nie tylko profitów przynoszących zyski. Najbardziej skomplikowanym i decydującym argumentem podjęcia decyzji związanej ze zmianą posady w unii jest zmiana miejsca pobytu i rozłąka z bliskimi.
Wakacje nad morzem

W jaki sposób zadbać o kontakty pracownicze w naszej firmie?

Nie od teraz wiadomo, że każdemu właścicielowi firmy zależy niezmiernie mocno na posiadaniu odpowiednich kontaktów między pracownikami. Jest to bowiem ewidentna gwarancja wydajnej pracy, co rzecz jasna przekłada się na rentowność naszej firmy. W sytuacji ogromnych firm sprawa ta jednak jest dobitnie zawikłana. Nieustanna cyrkulacja kadry zatrudnionych jest bowiem szczegółem działającym wyjątkowo negatywnie.
książka

Zdobywanie kwalifikacji zaraz po liceum –Wrocław

Kończąc lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie ważnym wyborem, co w życiu robić. W okresie kryzysu, odnalezienie dobrze płatnej pracy jest ogromnym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie ułatwia. Jeśli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiowania rozwiązaniem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w krótszym czasie gwarantujące uprawnienia do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
Szara strefa

Własna firma

Wybierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem otworzenia swojej działalności gospodarczej. Posiadanie osobistej firmy ma wiele zalet: pracujemy sami dla siebie, nie na tych, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru odpowiadających nam partnerów i pracowników. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Szkolenia dla firm

Praktyczne znaczenie Prince 2

Ilość dostępnych na rynku kursów jest teraz ogromna. Podejmowanie wielu mniej lub bardziej istotnych wyborów co do wyboru sensownego szkolenia lub kursu zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku potrzebny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie prędko przez palce. W takich sytuacjach zwyczajowo łatwo popełnić błąd i wybrać zły pakiet szkoleń.
praca

Księgowość poza firmą

Kilkanaście lat temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Współcześnie nierzadko firmy wybierają usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac to okazja w szczególności do zmniejszenia kosztów firmy.
praca biurowa

O równowadze ciała i intelektu, czyli jak pomysłowo, a także skutecznie podnieść efektywność własnych pracowników

O równowadze między obowiązkami zawodowymi a prywatną sferą życia dosyć dużo się obecnie mówi i słyszy. Dyrektorzy niektórych koncernów i niewielkich rodzinnych przedsiębiorstw idą krok dalej i nie prowadzą jałowych rozmów, lecz wprowadzają w życie rady specjalistów. O tym, że nawet szeregowy pracownik staje się najważniejszy, wiemy od co najmniej kilku lat, szkopuł jednak w tym, by dobrze zadbać zarówno o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, jak i o to, by każdy pracownik miał zapewnione dodatkowe benefity.
ergonomia miejsca pracy

Optymalne zorganizowanie miejsc pracowniczych jako baza do jak najlepszego wypełniania zadań

Nie ulega wątpliwości, że rozsądne przystosowanie stanowiska pracy to fundament do wzorcowego spełniania zadań zawodowych. Parę lat temu nie skupiano się na tym jakoś szczególnie, natomiast w ostatnim czasie można bez kłopotu spostrzec, iż kwestia ta uległa odmianie. Nade wszystkim zaczynają sobie z tego zdawać sprawę szefowie firm, jacy dążą do tego, by zatrudnieni posiadali odpowiednie otoczenie do tego, aby być w jak największym stopniu kompetentnymi.
E-biznes, internet

Poradnik dla kadrowych

Każdy przedsiębiorca w chwili zatrudnienia pierwszej osoby na umowę o pracę, zostaje pracodawcą. Chwila ta, jest bardzo ważna, gdyż jej konsekwencją jest szereg obowiązków jakie nowy pracodawca musi wykonać. Wiemy wszyscy, że niewiedza przepisów prawa może nam zaszkodzić, dlatego znajomość ogólnych zagadnień które wynikają z Kodeksu Pracy np obliczanie płacy netto brutto czy udzielania urlopów pracownikom jest priorytetem.
1 2 3 4