Kredyt
fundusze inwestycyjne dla firm

Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (a nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo istotny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować jak również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


Kilka słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

W nawiązaniu do powyższego inwestor przed wyborem danego funduszu powinien poznać polITykę funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
nieruchomość

Kupujemy mieszkanie – bez pomocy lub z pomocą agencji?

Teraz coraz więcej młodych ludzi decyduje się na kupno własnego mieszkania. Nie zamierzają oni dłużej wynajmować czterech kątów, a mieszkanie wspólnie z rodzicami nie jest możliwe. W wielu wypadkach jest zresztą niemożliwe ze względu na zbyt skromne warunki lokalowe. Zakup mieszkania to jednak wielkie przedsięwzięcie, które wymaga spokoju i opanowania.
Windykacja

Jak mogą pomóc nam doświadczeni w windykacji fachowcy?

Co robi się, by polepszyć działanie branży takiej jak windykacja w naszym kraju? Profesjonaliści wciąż opracowują nowe techniki funkcjonowania, dzięki czemu mogą osiągać odpowiednie rezultaty. Rolą każdej firmy windykacyjnej jest stawanie na straży norm społecznych i prawnych oraz pewnego typu edukowanie obywateli. Niezwykle znaczące jest to, aby wszelkie zobowiązania były terminowo regulowane, ponieważ jedynie wówczas możemy czuć się spełnieni oraz zadowoleni z siebie, a także z gospodarki w Polsce.
oszczędności w gotówce

Jak uniknąć wszystkich kłopotów dotyczących chwilówek?

W wielu przypadkach, szczególnie kiedy bardzo pilnie potrzebujemy kasy, najzwyczajniej bierzemy tak zwaną chwilówkę. Naturalnie tak naprawdę nie ma nic złego w takowych ofertach - jednak fakty są takie, że nie we wszystkich przypadkach podchodzimy do tego wszystkiego w odpowiedni sposób. Przecież wcale nie jest powiedziane, iż świetnie wiemy, które oferty pożyczkowe są w istocie OK. Czymś niesamowicie ważnym jest to by nie sądzić, że pobieżne zaznajomienie się z tematem szybkich pożyczek jest w porządku.
pożyczka

Potrzebujesz pieniędzy? Weź kredyt bez dokumentów!

Zarobki wielu Polaków są zbyt niskie. Kupno nowej pralki, kuchenki czy wyprawki do szkoły dla pociechy przekracza możliwości finansowe. Wielu z tych, którzy borykają się z takimi problemami nie może też liczyć na zwykły kredyt w banku. Nie mają bowiem odpowiedniej zdolności kredytowej. Wyjściem z takiej sytuacji jest pożyczka bez dokumentów, którą zaciągnąć można w wielu parabankach.
Pieniądze w portfelu

Jeżeli nie posiadasz zdolności kredytowej lub jesteś dłużnikiem, a potrzebujesz funduszy, to pożyczka prywatna i kredyt pozabankowy są szansą stworzoną właśnie dla ciebie

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej, jesteś zadłużony, masz wypowiedziane pożyczki bankowe lub nałożono na ciebie egzekucję komorniczą, to pożyczka prywatna jest idealna dla ciebie. Wiele ludzi popada w problemy lub są w ciężkiej sytuacji. Wtedy próbują na własna rękę odnaleźć skuteczną szansę wybrnięcia z problemów pieniężnych. W tych chwilach biorą opcję pożyczek chwilówek albo kredyt pozabankowy.
Kredyty i pożyczki

Korzystne kredyty bez BIK i KRD - dowiedz się, w jaki sposób na tym skorzystać

We współczesnych czasach wielu ludzi nierzadko stara się o odpowiednią pracę i solidny zarobek. Co jednak powinno się zrobić w przypadku większych wydatków, kiedy się przykładowo studiuje albo większość placówek nie chce przyznać kredytu gotówkowego? Dziś dużo banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dopasowuje swe oferty tak, aby najtańszy kredyt gotówkowy stał się czystą formalnością. Przy załatwianiu powszednich zakupów coraz większą rolę pełni elastyczność i uniwersalność, w znacznym stopniu gwarantowana przez olbrzymie możliwości, jakie przynosi Internet.
Księgowość, finanse

Jak najlepiej rozwiązać trudności związane z brakiem gotówki?

Niestety Polska nie jest państwem nazbyt bogatym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku albo zaciągają pożyczki. Pożyczki stały się tak samo słynne jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy mnóstwo ich rodzajów.
pożyczka

Jak pobrać pożyczkę bez BIK pod zastaw nieruchomości?

W życiu każdego nas może mieć miejsce sytuacja, w której bardzo potrzebne są duże stawki. Jeżeli ich nie mamy, prawidłowym wyjściem może się wydawać zaciągnięcie kredytu. Czasami jednak tego typu proces jest uniemożliwiony do sprawdzeniu historii klienta w BIK-u. Jak poradzić sobie w tego typu sytuacji?
gotówka od ręki

W nagłej sytuacji można pobrać pożyczkę bez zaświadczeń

Niejednokrotnie gdy rozpoczyna się dyskusja na temat pieniędzy oraz ich wydawania, mnóstwo ludzi nie jest bardzo chętnych do dzielenia się swoimi przemyśleniami w tym zakresie. Jest tak ponieważ nie każda osoba ma się niestety czym chwalić. W dzisiejszych czasach sytuacja w kwestii finansów ogromnej liczby rodzin w naszym kraju jest naprawdę trudna, szczególnie kiedy są w nich dzieci.
1 2 3 4