Ogłoszenia
rekruter

W jaki sposób wyszukiwać oferty pracy, żeby były spersonalizowane?

Nie da się zanegować, iż poszukiwanie pracy to ciężki orzech do rozwiązania. Nie będzie możliwości nigdy otrzymać zadowalającej nas roboty, jeśli nie przeznaczymy na to odpowiedniej ilości czasu lub wyślemy CV do kilku wybranych miejsc. W takim momencie sami możemy być sobie winni.
praca

Najciekawsze propozycje dla kobiet zainteresowanych pracą za granicą

Zagraniczne oferty pracy cieszą się całkiem sporym zainteresowaniem wśród Polaków, ponieważ prawie zawsze wiążą się z finansowymi korzyściami. Wśród częściej poszukiwanych ogłoszeń warto wyszczególnić pracę w charakterze opiekunki. Głównie kobiety decydują się na taką formę zatrudnienia, jednakże z biegiem czasu także panowie chcą sprawdzić się jako opiekunowie. Bieżące propozycje można znaleźć między innymi w wirtualnej przestrzeni, na stronach dotyczących pracy.
praca

W jakiej firmie korzystnie zamówić outsourcing IT?

Fakty są takie, że informatycy w naszym kraju są ogólnie bardzo dobrymi fachowcami. Szczególnie mowa tutaj o programistach. Jednakowoż w żadnym razie nie można uważać, iż chodzi tylko o zdolności, doświadczenie, świetne podejście do zleceniodawców, itp. Fakty są takie, że czymś niesamowicie ważnym jest także to, iż szczerze powiedziawszy polscy informatycy są dosyć tani. W końcu statystyczny mieszkaniec naszego kraju zarabia mniej, niż Szwed, Amerykanin bądź Niemiec.
E-biznes, internet

Poradnik dla kadrowych

Każdy właściciel firmy z chwilą przyjęcia pierwszej osoby na umowę o pracę, zostaje pracodawcą. Chwila ta, jest bardzo ważna, ponieważ wynika z niej wiele obowiązków jakie nowy pracodawca musi wypełnić. Powszechnie wiadomo, że nieznajomość prawa może nam zaszkodzić, dlatego wiedza dotycząca podstawowych zagadnień które wynikają z Kodeksu Pracy takich jak rozróżnianie płacy netto brutto czy udzielania urlopów pracownikom jest konieczna.
komputery

Jak programiści mają możliwość pozyskać pracę?

Cóż, w zasadzie szczera prawda jest taka, że jeżeli bardzo mocno zależy nam, aby mieć okazję pracować jako programista, to z całą pewnością prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest praca w mieście Wrocław. A to dlaczego? Choćby należy zwrócić większą uwagę, że w końcu stolica woj. dolnośląskiego jest miejscem, gdzie pracy dla wszelkiej maści programistów jest całkiem sporo. A poza tym Wrocław to teraz jedno z najfajniejszych miast w Polsce, a nawet w Europie.
praca

Wypatrujesz pracy w energicznie rozwijającej się firmie? Sprawdź oferty Patron Service!

Współcześnie internet jest jednym z istotniejszych narzędzi, z którego korzystamy każdego dnia. Nie sposób ukryć, że umożliwił sporo czynności takich jak opłacanie rachunków, robienie sprawunków czy stały kontakt ze znajomymi. W związku z tak szerokim działaniem internetu powstało sporo firm oferujących bogate prace bezpośrednio dotyczące najogromniejszych wymagań współczesnych ludzi.
komputery

W jaki sposób rozwija się rynek pracy IT w Polsce

Obecnie już nawet młodzież jest świadoma tego, że branża IT rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Wybierając techniczne uczelnie, które gruntownie przygotowują do pracy w zawodzie w przyszłości, stawia się tak naprawdę na pewną przyszłość. Gdy chodzi o ogłoszenia o pracy dla programisty, jest ich dostępna cała gama do wyboru. Jest to szczególnie dogodna opcja dla świetnych programistów, którzy zdecydowanie nie mogą narzekać na brak godnej pracy w naszym kraju.