Ogłoszenia
komputery

Jak programiści mają możliwość pozyskać pracę?

Cóż, w zasadzie szczera prawda jest taka, że jeżeli bardzo mocno zależy nam, aby mieć okazję pracować jako programista, to z całą pewnością prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest praca w mieście Wrocław. A to dlaczego? Choćby należy zwrócić większą uwagę, że w końcu stolica woj. dolnośląskiego jest miejscem, gdzie pracy dla wszelkiej maści programistów jest całkiem sporo. A poza tym Wrocław to teraz jedno z najfajniejszych miast w Polsce, a nawet w Europie.
praca

Wypatrujesz pracy w energicznie rozwijającej się firmie? Sprawdź oferty Patron Service!

Współcześnie internet jest jednym z istotniejszych narzędzi, z którego korzystamy każdego dnia. Nie sposób ukryć, że umożliwił sporo czynności takich jak opłacanie rachunków, robienie sprawunków czy stały kontakt ze znajomymi. W związku z tak szerokim działaniem internetu powstało sporo firm oferujących bogate prace bezpośrednio dotyczące najogromniejszych wymagań współczesnych ludzi.
komputery

W jaki sposób rozwija się rynek pracy IT w Polsce

Obecnie już nawet młodzież jest świadoma tego, że branża IT rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Wybierając techniczne uczelnie, które gruntownie przygotowują do pracy w zawodzie w przyszłości, stawia się tak naprawdę na pewną przyszłość. Gdy chodzi o ogłoszenia o pracy dla programisty, jest ich dostępna cała gama do wyboru. Jest to szczególnie dogodna opcja dla świetnych programistów, którzy zdecydowanie nie mogą narzekać na brak godnej pracy w naszym kraju.
praca

Najciekawsze propozycje dla kobiet zainteresowanych pracą za granicą

Zagraniczne propozycje pracy cieszą się całkiem sporym zainteresowaniem wśród Polaków, bowiem najczęściej są powiązane z finansowymi korzyściami. Spośród najczęściej poszukiwanych ogłoszeń warto wymienić pracę w charakterze opiekunki. Przede wszystkim kobiety decydują się na tego rodzaju formę zatrudnienia, jednakże z biegiem czasu także panowie chcą sprawdzić się w roli opiekunów. Bieżące oferty można znaleźć przede wszystkim w Internecie, na portalach poświęconym pracy.
praca

W jakiej firmie korzystnie zamówić outsourcing IT?

Prawda jest taka, że informatycy w naszym kraju są generalnie doskonałymi fachowcami. W szczególności mowa tutaj o programistach. Jednak w żadnym razie nie można sądzić, iż chodzi wyłącznie o walory intelektualne, przebyte doświadczenie, doskonałe podejście do zleceniodawców, itp. Prawda jest taka, że czymś ze wszech miar istotnym jest także to, iż jakby nie patrzeć polscy informatycy są dosyć tanimi pracownikami. Przecież typowy mieszkaniec Polski zarabia dużo mniej, niż Duńczyk, Anglik albo Irlandczyk.
E-biznes, internet

Poradnik dla kadrowych

Każdy przedsiębiorca w chwili zatrudnienia pierwszej osoby na umowę o pracę, zostaje pracodawcą. Chwila ta, jest bardzo ważna, gdyż jej konsekwencją jest szereg obowiązków jakie nowy pracodawca musi wykonać. Wiemy wszyscy, że niewiedza przepisów prawa może nam zaszkodzić, dlatego znajomość ogólnych zagadnień które wynikają z Kodeksu Pracy np obliczanie płacy netto brutto czy udzielania urlopów pracownikom jest priorytetem.